Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Benvenuto, Ospite
Nome Utente Password: Ricordami

ARGOMENTO: Stranica o Cromu na Wikipediji

Stranica o Cromu na Wikipediji 9 Anni, 4 Mesi fa #402

• Former
  • Junior Boarder
Trebala bi se napraviti stranica o asocijaciji i valuti na Wikipediji, a zatim dodati sto vise referenca po ostalim stranicama na Wikipediji.

Naprimer, nakon sto se na Wikipediji napravi stranica o Cromu, na stranici Republike Hrvatske, pod tehnologijom, otkricima ili stvarima koje poticu iz te drzave se moze dodati Crom i link usmeriti prema Crom stranici na Wikipediji.

Re:Stranica o Cromu na Wikipediji 9 Anni, 4 Mesi fa #404

Dobra ideja, jel imaš možda iskustva na Wikipediji i malo volje, slobodnog vremena?

Re:Stranica o Cromu na Wikipediji 9 Anni, 4 Mesi fa #405

• Former
  • Junior Boarder
Probao sam jednom otvoriti stranicu i jos uvek imam html kod koji sam koristio za tu svrhu. Treba se isplanirati sadrzaj stranice.

Znam da sadrzaj mora biti neutralno napisan i ne sme izgledati kao da samo reklamira asocijaciju inace ce je veca sila Wikipedije izbrisati.

Volje imam, a vreme, nije problem, sacuvam 10% u rezervi i stvorim jos ex nihilo.

Re:Stranica o Cromu na Wikipediji 9 Anni, 4 Mesi fa #407

Ok, onda ti puno hvala, ovdje smo sada malo u velikom poslu s ovim oglasima što smo objavili...
U biti, treba sastaviti jedan mali članak-opis udruge, ti to objaviš i onda malo posiješ poveznice po Wikipediji?
I engleski i talijanski, ili samo hrvatsko-srpski?
To se možemo onda dogovoriti ovih dana na miru, da rješimo prvo te oglase...
Još jednom hvala...

Re:Stranica o Cromu na Wikipediji 9 Anni, 4 Mesi fa #412

• Former
  • Junior Boarder
Dogovoreno i nema na cemu.

Verujem da se prvo mora objaviti stranica na engleskom pa onda mogu slediti prevodi sto je jednostavna stvar.

Re:Stranica o Cromu na Wikipediji 9 Anni, 4 Mesi fa #450

Ok, evo me, sad bih se mogao posvetiti tome.

Da li bi naslov trebao biti "Udruga Crom Alternativna Razmjena", pa u sklopu toga spomenuti i valutu, ili bi naslov trebao biti "Alternativna Valuta Crom", pa u sklopu toga spomenuti i udrugu?

Dakle jedan članak, zar ne?
Treba li i logo?

U biti, isti tekst bi mogao postaviti i na hrvatskoj, i na srpskoj, i na bosanskoj, wikipediji, sa što više poveznica...
Čekam odgovor, pa kad to napravimo, šaljem ti prijevod na engleski, pa i na talijanski... thanks...
Tempo generazione pagina: 0.13 secondi