Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Benvenuto, Ospite
Nome Utente Password: Ricordami

Novinari I Mediji Za Mase: Mi Smo Intelektualne Prostitutke
(1 Online) (1) Ospite
  • Pagina:
  • 1

ARGOMENTO: Novinari I Mediji Za Mase: Mi Smo Intelektualne Prostitutke

Novinari I Mediji Za Mase: Mi Smo Intelektualne Prostitutke 8 Anni, 6 Mesi fa #1504

• teknik
  • Platinum Boarder

I dok svijet troši 1.5 triliona dolara godišnje na nove metode ubijanja, milioni umiru na staromodan način.
Za cijenu samo jednog raketnog projektila, škola puna gladne djece bi mogla osigurati ručak svakog dana za razdoblje od 5 godina.
Svakih 5 sekundi jedno dijete umire od gladi, 700 svakog sata, 16.000 svakog dana, 6 miliona svake godine.
Glad je uzrok smrtnosti djece u 60% svih slučajeva.

Novinari I Mediji Za Mase: Mi Smo Intelektualne Prostitutke

John Swinton, jedan od bivših velikih šefova New York Times-a je bio jedan od najviše voljenih novinara.
Njegovi kolege su ga nazivali "Dekanom svoje profesije".
Od Johna su 1953 godine zatražili da održi govor ispred Novinarskog Kluba New York-a.
U svom govoru, John Swinton je dao izjavu od povijesne važnosti:

"Ne postoji takva stvar u svjetskoj povijesti do današnjih vremena, koja bi se mogla nazvati Američko nezavisno novinarstvo.

Vi to znate, i ja to znam!

Niti jedan od vas se ne smije usuditi napisati svoje vlastito iskreno mišljenje, a i da ima hrabrosti, unaprijed zna da se to nikada ne bi pojavilo u tisku.

Mene svakog tjedna plaćaju da svoje vlastito iskreno mišljenje ne objavljujem u novinama sa kojima sam povezan.

I vama drugima isplaćaju slične plaće za slične stvari, i bilo koji od vas koji bi bio tako lud napisati svoja vlastita iskrena mišljenja, našao bi se na ulicama u potrazi za drugim poslom.

Kada bi objavio svoje vlastito iskreno mišljenje u jednom izdanju svojih novina, u roku od dvadeset i četiri sata bi izgubio posao.

Posao novinara je da uništi istinu, da izravno laže, da izopačuje, da omalovažava, da se na koljenima ulizuje bogatašima, i da proda svoju zemlju u svojoj trci za dnevnom porcijom kruha.

I vi to znate, i ja to znam koliko je apsurdno ovo nazivati nezavisna štampa.

Mi smo alati i vazali bogatih ljudi koji su sakriveni iza pozornice.

Mi smo lutke koje plešu onako kako oni vuku konce.

Naši talenti, naše mogućnosti i naši životi su u vlasništvu drugih ljudi.

MI SMO INTELEKTUALNE PROSTITUKE".

25 August 1995, Jewish Chronicle (Strana 19):

"...sloboda štampe pripada onima koji posjeduju štamparske preše. I to je istinito".

Klasična Definicija Obmane:

Povodom 1 Aprila, Dana Ludih i Oficijalnog Ulaska Republike Hrvatske U NATO Savez

Hrvatski Predsjednik Stjepan Mesić:

Okupljenim čelnicima NATO-a je poručio da je rat posljednje rješenje za svjetske probleme i da bi NATO, u prvom redu, trebao služiti sprječavanju vojnih sukoba koji prijete svjetskom miru.
Ističući da je današnji svijet sastavljen od država s posebnim interesima, različitim kulturama i civilizacijama, Mesić je dodao kako nitko ne smije misliti da postoji neki model jedinstven za sve, a osobito nametati ga drugima vojom silom. Svaki narod ima pravo pronaći i ostvariti svoj vlastit put u demokraciju, rekao je po izvoru Mesić.

Jedna Svjetska Privatna Centralna Banka - Jedna Svjetska Privatna Valuta
Događaji iz posljednjih dana - Susret Grupe G20 U Londonu:
Nalazimo se usred najveće svjetske financijske krize, u kojoj je cijeli svijet u bankrotu zbog privatnih centralnih banaka.
Vođe Grupe G20 su aktivirali moć MMF-a, Međunarodnog Monetarnog Fonda da izdaje novac.
Na taj su način stvorili privatnu globalnu centralnu banku i privatnu globalnu valutu.

Od samog svog nastanka, NATO Savez je dokazao i pokazao da je napadačka, a ne organizacija za odbranu, politički orijentirana i suprotstavljena svakoj ideji diplomacije i mira, povezana sa velikim terorističkim akcijama i drugim oblicima anti-demokratskih mjera, da je organizacija koja predstavlja direktnu opasnost za demokraciju.
NATO Savez se predstavlja pod prijatnom maskom multilateralizma, dok u stvari predstavlja imperijalizam kojeg osuđuje svaki zakon.
Nepobitna je činjenica da bez pronalaženja uvijek novih neprijatelja, ovakve organizacije gube svaki smisao postojanja.
Ulažući u rat moj predsjedniče, ne dolazi se do mira.
Uvijek su govorili da je dobar trgovac onaj koji Eskimu uspije prodati rashladni uređaj.
Danas je pak očigledno da je još bolji onaj koji gladnom Afrikancu uspije prodati mitraljez umjesto šake riže.

I kako bi baš sve štimalo, dozvolite mi moj predsjedniče da vam predstavim "Operaciju Gladio".
Kako je NATO Savez sponzorirao terorizam, nasilne i ne-demokratske promjene u mnogim zemljama.
Kako je NATO Savez organizirao velike terorističke akcije u kojima su ginuli mnogi nevini ljudi.
Kako je NATO Savez gradio rat, umjesto mira.

Operacija Gladio 1

Operacija Gladio 2

Operacija Gladio 3

Nitko nije sretniji od roba koji samog sebe lažno uvjerava da je slobodan!

Ako smo mogli ući u NATO, možemo i u Europsku Uniju:

Hrvatski predsjednik Stjepan Mesić i premijer Ivo Sanader izjavili su u subotu da je Hrvatska ulaskom u NATO ostvarila jedan od svojih strateških ciljeva i da će kao punopravna članica Saveza lakše ostvariti i drugi ulazak u EU.

Belgijski Vikont i aktualni Predsjednik Bilderberg Grupe, Etienne Davignon, 16.03.2009:
Sastanak u Europi, u Lipnju, bi mogao pomoći razumjevanju budućih akcija, na isti način na koji je pomogao stvaranju Euro valute u 1990-im godinama...

Krivična Prijava Protiv Globalne Elite Zbog Zločina Protiv Čovječanstva

Sav je "nominalni novac" izdan od banaka u obliku kredita. Time je sav novac u opticaju opterećen dugom prema centralnoj banci. Ako netko hoće novčani dug isplatiti u novcu, to je isto kao platiti dug sa drugim dugom. To se ne može uraditi.
Centralna banka pozajmljujući novac vani, nameće cijenu od 200% novcu u trenutku njegovog izdavanja: prvih 100% zbog toga što oduzima od društva induciranu vrijednost (samo vlasnik može posuditi novac), i drugih 100% prisiljavajući društvo u dug iste veličine.
Povrh toga, evidentno je da banke i ostale kreditne institucije krišom kreiraju novac.
Očito je da banka može posuditi novac kojega nema, u iznosu od 80% od kredita.
Kao rezultat ovih praksi, ljudima svijeta je oduzet njihov vlastiti novac, a natjerani su u dugove bez da išta dobiju zauzvrat.
"Novac dug" je instrumenat kojeg su izrabljivači upotrebljavali kako bi postali lutke-gazde povijesti.
Ljudi su u stvarnosti uistinu postali krave muzare.
Bankarski sistem izvlašćuje društvo i prisiljava ga na zaduživanje, posuđujući ljudima ono što im u stvari pripada".

Ultima modifica: 8 Anni, 6 Mesi fa Da administrator.

Re: Novinari I Mediji Za Mase: Mi Smo Intelektualne Prostitutke 5 Anni, 4 Mesi fa #2907

Re: Novinari I Mediji Za Mase: Mi Smo Intelektualne Prostitutke 1 Anno, 3 Mesi fa #3274

Famozni stobrečanin Dražen Kasalo (u javnosti poznatiji kao osnivač udruge Čovjek i njezinog Arbitražnog suda pravde, autor knjige 'Kontrola uma u pravom sistemu, organizator događaja 'Prva konvencija živog čovjeka' te inicijator predstojećeg osnivanja organizacije 'Društvo živog čovjeka) nedavno je po četvrti put zaredom zario nož u leđa istinskom oslobođenju čovjeka od robovanja Matrixu. Krivotvoreći više puta ne samo sopstveni identitet već i cjelokupno činjenično stanje, grubo kršeći vlastita obećanja te Univerzalni Prirodni Zakon i Statut udruge Čovjek te Pravilnik njezinog Arbitražnog suda, Predsjednik potonjeg posegnuo je čak i za najgnusnijim prljavštinama ne bi li što učinkovitije sabotirao konkretno realno distanciranje od religioznog fanatizma zvanog 'državizam'.
Beskonačne falinke u koje se sam sav umrsio postavljajući zamku 'suvereni građanin' svakom nedovoljno upućenom pojedincu voljnom postati 'suvereni čovjek', Kasalu se silovito obilo o glavu i potvrdilo staru poslovicu "ko drugome jamu kopa sam u nju upada". Obmanjujući plemeniti paravan ispod kojeg navedeni infiltrator u potaji podlo podriva nepatvorenu oslobodilačku vibru - raskrinkan je u cijelosti te objelodanjen u Izvještaju o golemoj laži kojom je, dovevši se u monstruozno kontradiktornu poziciju, 17.04.2018 donio kompletno nakaradno Rješenje o odbacivanju Tužbe Aljoše iz obitelji Đurić protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske. Više o suludoj liniji ponašanja i principu djelovanja kojeg su Kasalo Dražen te udruga Čovjek i Arbitražni sud pravde zauzeli prema svakom i bilo kom ljudskom stvorenju, organizaciji, fizičkoj ili pravnoj osobi, svejedno nastupali ovi u svojstvu bilo tužitelja, bilo tuženika, bilo ugovornih protustrana, bilo partnera u poslovnim aranžmanima ili drugim projektima i odnosima ikoje vrste - može se pročitati na sljedećem linku:

• Pagina:
  • 1
Tempo generazione pagina: 0.19 secondi