Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Dobrodošli, Guest
Korisničko ime Lozinka: Remember me

TEMA: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima prije 6 mjeseci, 3 tjedana #3263

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima prije 6 mjeseci, 2 tjedana #3264

Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 3 Dio

Šalje:

Čovjek Aljoša iz obitelji Đurić
Planeta Zemlja
email: aljosa[at]cromalternativemoney.org

Petak, 30 ožujka 2018
Prima:

Arbitražni sud pravde udruge Čovjek
Bernardinova 5, 21000 Split
Hrvatska

i na znanje:

Gradonačelnik grada Pule
Aktualno: Boris Miletić

Forum 1, 52100 Pula
Hrvatska

Obavijest, treća po redu, o dodatnom dokaznom materijalu glede moje
Tužbe protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske
zbog krivotvorenja činjeničnog stanja, kršenja ovlasti, kršenja ugovora,
povrede časti i poslovnog ugleda, kršenja pravomoćnog pravorijeka,
otimanja i uzurpiranja tuđe privatne svojine te zločinačkog
djelovanja na štetu čovjeka na planeti Zemlji - podnesene pri
Arbitražnom sudu pravde udruge Čovjek koncem kolovoza 2017

- OBAVIJEST PRINCIPALU JE OBAVIJEST AGENTU,
OBAVIJEST AGENTU JE OBAVIJEST PRINCIPALU -

- OBAVIJEST ZASTUPNIKU JE OBAVIJEST ZASTUPANOME,
OBAVIJEST ZASTUPANOME JE OBAVIJEST ZASTUPNIKU -

- OBAVIJEST PREDSTAVNIKU JE OBAVIJEST PREDSTAVLJANOME,
OBAVIJEST PREDSTAVLJANOME JE OBAVIJEST PREDSTAVNIKU -

Poštovani Arbitražni sud pravde Čovjek (Bernardinova 5, 21000 Split, Hrvatska),
u odnosu na moju Tužbu protiv MUP-a RH (datiranu 28.08.2017) koju sam vam 30.08.2017 uredno
(cromalternativemoney.org/index.php/en/me...-na-tetu-ovjeka.html) dostavio putem preporučene poštanske pošiljke br. RC754921409HR, korektno vas informiram kako je moja druga vam po redu Obavijest (datirana 15.03.2018 cromalternativemoney.org/index.php/en/me...-hrvatske-2-dio.html) glede iste nedavno osim vama također uredno dostavljena na znanje i svim ostalim Primateljima, između ostalih i aktualnom Načelniku Postaje prometne policije Pula - Marku Peternelju (vidi Privitak br. 1).

U nastavku ove treće vam po redu moje Obavijesti glede moje navedene Tužbe protiv MUP-a RH, detaljno i precizno iznosim razloge zbog kojih vam se ponovo obraćam.

Prošlo je već 28 dana otkako mi je 02 ožujka tekuće 2018 godine, Igor Košara zaposlen na funkciji tzv. Djelatnika tzv. Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske (broj tzv. službene policijske značke 08518), u sklopu udruženog kriminalnog pothvata ukrao moju privatnu svojinu putno pomagalo. Sveopća šteta koja mi je na totalno nelegitiman način nanesena navedenog datuma, svakim se danom sve više i više povećava budući da sam kao njen apsolutni i neprikosnoveni vlasnik, spriječen od strane dotičnih uživati i nesmetano se koristiti mojom navedenom privatnom svojinom kad god mi je to u mom životu iz bilo kog motiva potrebno. Osim toga, moje putno pomagalo poput svakog tzv. vozila bilo koje tzv. osobe doslovce truli na korodirajućem zraku ukoliko se redovno svako toliko ne pokrenu svi u njega ugrađeni metalni mehanizmi.

Stoga sam danas 30.03.2018, ja slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji Aljoša iz obitelji Đurić, propješačio par dobrih kilometara do geografskog područja planete Zemlje poznatog kao tzv. Postaja prometne policije Pula, ne bi li potpuno legitimno po svakoj osnovi te kompletno sukladno Univerzalnom Prirodnom Zakonu, uzeo nazad ukradenu mi navedenu privatnu svojinu odnosno opet ušao u posjed iste kojeg su mi dotični uzurpirali u stilu najozloglašenijih bandita.

Obratio sam se čovjeku odjevenom u uniformu tzv. Djelatnika tzv. Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske koji je dežurao unutar tzv. Portirnice Postaje prometne policije Pula (Tršćanska 36, 52100 Pula), te sam mu kratko i jasno rekao da sam došao uzeti moju neotuđivu privatnu svojinu koju mi je prije 28 dana ukrao Igor Košara. Uz to sam mu pružio, a on ju je uzeo i dobro pogledao, moju drugu vam po redu Obavijest glede moje Tužbe protiv MUP-a RH (datirana 15.03.2018) - koja naglašavam, između ostalog u sebi sadrži i kopiju pravomoćnog Pravorijeka Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek datiranog 07.04.2017.
Dotični je s navedenom Dokumentacijom otišao u drugu prostoriju posavjetovati se s nekim drugim ljudima također odjevenim u uniforme tzv. Djelatnika tzv. Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, te se nakon par minuta vratio do mene s odgovorom "ne može".
Zatražio sam od dotičnog da mi točno i precizno da do znanja tko je taj koji me sprječava uzeti moju neotuđivu, ukradenu mi privatnu svojinu. Na to me on bezobrazno pokušao slagati odgovorom "Država Hrvatska". Naime nakon što sam mu dao do znanja da ispred sebe umjesto te nekakve tzv. "Države Hrvatske" vidim čovjeka, dotični je bio nesposoban na licu mjesta proizvesti u stvarnost preda mnom navedenu obmanjujuću izmišljotinu.
Potom sam od dotičnog ponovo zatražio da mi točno i precizno da do znanja tko je taj koji me sprječava uzeti moju neotuđivu, ukradenu mi privatnu svojinu - te sam od njega dobio ovaj odgovor: Ivković Josip, broj službene policijske značke 26942. Dotični Ivković Josip zatim je od mene čuo kako obavezno moram kontrolirati stanje ukradene mi privatne svojine i utvrditi je li ona na bilo koji način oštećena kako tijekom proteklih cirka mjesec dana, tako i tijekom same krađe 02 ožujka ove 2018 godine. Ivković Josip (broj službene policijske značke 26942) sprječio me također i u tome.

Pri kraju ove Obavijesti dodajem još neke detalje:

1)
Unutar kompletno krivotvorenog Dokumenta naslovljenog 'ZAPISNIK O ISPITIVANJU OSUMNJIČENIKA' koji na sebi nosi vlastoručni potpis Igora Košare, dotični je mene originalnog jednog jedinstvenog čovjeka krivotvorio između ostalog ne samo u tzv. osobu Republike Hrvatske 'ALJOŠA ĐURIĆ / Aljoša Đurić' već i u tzv. osobu Republike Hrvatske 'ALEKSA ĐURIĆ'.
Na tom Dokumentu kristalno jasno stoji kako je on navodno baziran na tzv. Zakonu o kaznenom postupku.
Unutar kompletno krivotvorenog Dokumenta naslovljenog 'POTVRDA O PRIVREMENOM ODUZIMANJU PREDMETA', koji na sebi nosi 'SERIJSKI BROJ 00412049' te vlastoručni potpis Igora Košare, također kristalno jasno stoji kako je i on navodno baziran na tzv. Zakonu o kaznenom postupku.

Ja slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji Aljoša iz obitelji Đurić, niti razumijem niti sam dužan razumijevati, niti poznajem niti sam dužan poznavati izuzetno golem broj tzv. Statutarnih pravila tzv. Republike Hrvatske - naravno uključujući i ono nazvano Zakon o kaznenom postupku (potpuno neprimjenjiv ne mene suverenog čovjeka na planeti Zemlji). Osim što je dotični Igor Košara (bez ikoje i ikakve nadležnosti nada mnom) kriminalnim djelovanjem na moju štetu prekršio sve ono već detaljno navedeno u mojoj drugoj vam Obavijesti glede moje Tužbe protiv MUP-a HR, na Arbitražnom sudu pravde udruge Čovjek je utvrditi kosi li se njegovo djelovanje s Člankom 6 stavka 1 spomenutog tzv. Zakona o kaznenom postupku koji glasi ovako: "u postupku uređenom ovim Zakonom, zabranjena je diskriminacija sukladno pripadnosti rasi, etničkoj pripadnosti, boji kože, spolu, jeziku, vjeri, političkom ili drugom uvjerenju, nacionalnom ili socijalnom podrijetlu, imovnom stanju, članstvu u sindikatu, obrazovanju, društvenom položaju, bračnom ili obiteljskom statusu, dobi, zdravstvenom stanju, invaliditetu, genetskom naslijeđu, rodnom identitetu, izražavanju ili spolnoj orijentaciji".

Nadalje, uopće nije nemoguće da stvarnost originalnog jednog jedinstvenog čovjeka primjerice neke Milene svaki od njih desetorice „s repom odosprijeda” tumači na neki svoj poseban način. Jedan će recimo u Mileni vidjeti super seksi ženskicu, drugi odličnu kuharicu, treći nesimpatičnu mu gospođu, četvrti pametnicu, peti glumicu, šesti ovo, sedmi ono i slično.
Upravo u ovu svima lako shvatljivu svrhu, kako bih predostrožno unaprijed izbjegao svaku nepotrebnu komplikaciju opisanog karaktera odnosno da moja privatna svojina ikoga podsjeća na nešto što ona nipošto nije, tijekom listopada 2016 uredno sam njenim adresiranim Primateljima dostavio moju Obavijest o upotrebi mog privatnog putnog pomagala za putovanje planetom Zemljom u vlastite svrhe.

Jednu zagonetku koja me strašno kopka, nažalost niti uz najbolju volju nisam uspio odgonetnuti čak ni pomnim proučavanjem stanovitih tzv. Statutarnih pravila Republike Hrvatske: kad sam onomad 02.03.2018 bio nelegitimno formalno uhićen, Igor Košara me izvan svake zdrave pameti pokušavao uvjeriti kako je tome posve opravdan motiv navodno to što informativne poruke na mojoj privatnoj svojini putnom pomagalu podsjećaju svojim oblikom i dimenzijama na nekakve prave tzv. registarske pločice. Isto stoji i u kompletno krivotvorenom Dokumentu što na sebi nosi 'SERIJSKI BROJ 00412049' te vlastoručni potpis Igora Košare. Ukoliko Igor Košara, Loris Lupetina, Dalibor Načinović, Goran Šurlan, Danijel Šulc, Denis Budimlić, Dinko Janković, Zoran Čop, Branko Smoljanić te Ivan Šajkunić i Marijana Figurić eventualno ikoga podsjećaju svojim oblikom i dimenzijama na prave majmune, hoće li dotični ljudi u ekspresnom roku prisilno završiti iza rešetaka zoološkog vrta?

2)
Na kompletno krivotvorenom Dokumentu (baziranom na tzv. Zakonu o kaznenom postupku) naslovljenom 'ZAPISNIK O ISPITIVANJU OSUMNJIČENIKA', stoji kako se radnja u tzv. Postupku odvija na tzv. službenom jeziku.

Na kompletno krivotvorenom Dokumentu (baziranom na tzv. Zakonu o kaznenom postupku) naslovljenom 'POTVRDA O PRIVREMENOM ODUZIMANJU PREDMETA', uz vlastoručni potpis Igora Košare stoji i nekakav pečat koji nipošto nije pravi pečat tzv. Postaje prometne policije Pula iako svojim oblikom i dimenzijama neodoljivo podjeća na njega.
Naime budući da pečat umjesto naziva "Republika Hrvatska" sadrži naziv "REPUBLIKA HRVATSKA", odnosno budući da je sadržaj pečata ispisan takozvanim VERZALOM umjesto hrvatskim jezikom koji je službeni jezik u uporabi u Republici Hrvatskoj, taj se pečat potpuno kosi s Člankom 12 Ustava Republike Hrvatske, Člankom 4 Zakona o pečatima i žigovima s grbom Republike Hrvatske («Narodne novine» broj 33/95), te Člankom 4 Pravilnika za primjenu Zakona o pečatima i žigovima s grbom Republike Hrvatske: "u Republici Hrvatskoj u službenoj je uporabi hrvatski jezik i latinično pismo / naziv Republike Hrvatske ispisuje se u pečatu i žigu hrvatskim jezikom i latiničnim pismom / sadržaj pečata i žiga ispisuje se u pečatu i žigu u koncentričnim krugovima oko grba Republike Hrvatske, koji se nalazi a sredini pečata i žiga, s tim da naziv 'Republika Hrvatska' u pečatu i žigu mora biti ispisan većim slovima od teksta ostalog sadržaja pečata i žiga".

Ova Obavijest sastavljena je u tri istovjetna
punovaljana primjerka, dva za primatelje i jedan za pošiljatelja.

U dobroj vjeri i s pridržanim svim vlastitim neotuđivim Prirodnim pravima.

Planeta Zemlja, petak 30.03.2018

PRIVITAK BR. 1

(klikni na sliku za veću sliku)
Zadnje ažurirano: prije 4 mjeseci, 3 tjedana od administrator.

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima prije 4 mjeseci, 3 tjedana #3314

Famozni stobrečanin Dražen Kasalo (u javnosti poznatiji kao osnivač udruge Čovjek i njezinog Arbitražnog suda pravde, autor knjige 'Kontrola uma u pravom sistemu, organizator događaja 'Prva konvencija živog čovjeka' te inicijator predstojećeg osnivanja organizacije 'Društvo živog čovjeka) nedavno je po četvrti put zaredom zario nož u leđa istinskom oslobođenju čovjeka od robovanja Matrixu. Krivotvoreći više puta ne samo sopstveni identitet već i cjelokupno činjenično stanje, grubo kršeći vlastita obećanja te Univerzalni Prirodni Zakon i Statut udruge Čovjek te Pravilnik njezinog Arbitražnog suda, Predsjednik potonjeg posegnuo je čak i za najgnusnijim prljavštinama ne bi li što učinkovitije sabotirao konkretno realno distanciranje od religioznog fanatizma zvanog 'državizam'.
Beskonačne falinke u koje se sam sav umrsio postavljajući zamku 'suvereni građanin' svakom nedovoljno upućenom pojedincu voljnom postati 'suvereni čovjek', Kasalu se silovito obilo o glavu i potvrdilo staru poslovicu "ko drugome jamu kopa sam u nju upada". Obmanjujući plemeniti paravan ispod kojeg navedeni infiltrator u potaji podlo podriva nepatvorenu oslobodilačku vibru - raskrinkan je u cijelosti te objelodanjen u Izvještaju o golemoj laži kojom je, dovevši se u monstruozno kontradiktornu poziciju, 17.04.2018 donio kompletno nakaradno Rješenje o odbacivanju Tužbe Aljoše iz obitelji Đurić protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske. Više o suludoj liniji ponašanja i principu djelovanja kojeg su Kasalo Dražen te udruga Čovjek i Arbitražni sud pravde zauzeli prema svakom i bilo kom ljudskom stvorenju, organizaciji, fizičkoj ili pravnoj osobi, svejedno nastupali ovi u svojstvu bilo tužitelja, bilo tuženika, bilo ugovornih protustrana, bilo partnera u poslovnim aranžmanima ili drugim projektima i odnosima ikoje vrste - može se pročitati na sljedećem linku:

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima prije 4 mjeseci, 2 tjedana #3340

Moja majka je ponovno, po već nebrojeni put, pronašla u poštanskom sandučiću Obavijest o preporučenoj poštanskoj pošiljci adresiranu na tzv. osobu Republike Hrvatske ALJOŠA ĐURIĆ.

Danas 16.06.2018, točno u 12:50h u tzv. Poštanskom uredu 52106 Pula (tzv. Jeretova ulica br. 16) predao sam na šalter tzv. Službeniku dakle navedenu Obavijest o preporučenoj poštanskoj pošiljci br. RF106610688HR - skupa sa popratnom papirologijom na kojoj osim mog vlastoručnog potpisa i pečata još stoji:

- ODJEBATI S KRIVOTVORENJEM STVARNOSTI!!!
- PRIMATELJ (TZV. PRAVNA FIKCIJA) NEPOSTOJEĆI!!!
- VRATITI POŠILJATELJU!!!

(klikni na slike za veće slike)
Zadnje ažurirano: prije 4 mjeseci od administrator.

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima prije 3 mjeseci, 2 tjedana #3342

Šalje:
Planeta Zemlja
Email: aljosa[at]cromalternativemoney.org

Utorak, 03 srpnja 2018

Prima:
Redakcija Glasa Istre
Japodska 28, 52100 Pula
Email: portal[at]glasistre.hr

Obavijest za javnost o kriminalu u Hrvatskoj pošti

Poštovani,
koristeći ovu priliku da vam se zahvalim na objavljivanju u tiskanom izdanju Glasa Istre (07.03.2018) veoma korektno napisanog članka temiranog 'Suvereni čovjek na planeti Zemlji, Aljoša iz obitelji Đurić', u svrhu informiranja šire tzv. javnosti o sramotnim i doista nevjerojatnim sad već ustaljenim navikama koje se prakticiraju na ovom geografskom području gdje se s ponosom veličaju tzv. antifašistički temelji - izvješćujem vas o nastavljanju beščasnog razbojničkog operiranja određenih individualaca.

Posve je neoboriva činjenica sigurna zilijardu i tristo posto ta da je orbitirajući u ničijem vlasništvu oko Sunca - Zemlja još uvijek Slobodni planet! Neosvojiv, nepozajmljiv, neiznajmljiv, niti kupljiv nit' prodavljiv!
Bruka o kojoj vas danas informiram, a nadam se i čitavu tzv. populaciju, nažalost doseže svemirske razmjere jer se kompletno nelegitimnom linijom ponašanja i principom djelovanja prethodno navedenih određenih individualaca, između ostalog u svojstvu tzv. Djelatnika Hrvatske pošte, tzv. Djelatnika Pulaprometa i tzv. Gradonačelnika Grada Pule, tzv. Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske i tzv. Djelatnika Državnog odvjetništva ne nanosi šteta isključivo meni nego se gnusno drsko i totalno umobolno svakom pojedinom čovjeku brutalnom fizičkom silom uskraćuje ne samo njegovo pravo na bavljenje raznolikim spektrom potpuno legitimnih aktivnosti već i njegovo neotuđivo prirodno pravo na uopće životno postojanje na ovom svemirskom tijelu: http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/tuba-suverenog-ovjeka-protiv-mup-a-republike-hrvatske-2-dio.html.

U nastavku izvolite na slobodno raspolaganje nepobitne dokaze o doslovce nezamislivom kriminalu kojim se u vlastitu korist a na tuđu štetu svjesno služe ljudi zaposleni u svojstvu tzv. osoba kao Djelatnici Hrvatske pošte.

Na tzv. poštanskom sandučiću 'Đurić' pri tzv. adresi Viška 14 - Pula, velikim slovima uočljivo stoji sljedeće:
OVO NIJE POŠTANSKI SANDUČIĆ PRAVNE FIKCIJE ĐURIĆ ALJOŠA!!!
ZABRANJENO OVDJE UBACIVATI POŠTU ZA TZV. OSOBU RH ĐURIĆ ALJOŠA!!!

1)
KRIVOTVORENJE UREDNOG URUČENJA PREPORUČENE POŠTANSKE POŠILJKE RF106610688HR

Moja je majka nedavno ponovno pronašla u poštanskom sandučiću Obavijest o preporučenoj poštanskoj pošiljci adresiranu na nepostojeću tzv. osobu Republike Hrvatske ALJOŠA ĐURIĆ.
Dana 16.06.2018, točno u 12:50h u tzv. Poštanskom uredu 52106 Pula (tzv. Jeretova ulica br. 16) predao sam na šalter tzv. Službeniku navedenu Obavijest o preporučenoj poštanskoj pošiljci br. RF106610688HR - skupa sa popratnom papirologijom na kojoj osim mog vlastoručnog potpisa i pečata još stoji:
- ODJEBATI S KRIVOTVORENJEM STVARNOSTI!!!
- PRIMATELJ (TZV. PRAVNA FIKCIJA) NEPOSTOJEĆI!!!
- VRATITI POŠILJATELJU!!!

(klikni na slike za veće slike)

Bez obzira na to, ljudi zaposleni u svojstvu tzv. osoba kao Djelatnici Hrvatske pošte krivotvorili su neuručenje pošiljke RF106610688HR nepostojećem Primatelju u njeno nemoguće uredno uručenje.

2)
KRIVOTVORENJE UREDNOG URUČENJA PREPORUČENE POŠTANSKE POŠILJKE RC905295920HR

Nakon što je moja majka pronašla u poštanskom sandučiću preporučenu poštansku pošiljku br. RC905295920H čiji je Pošiljatelj tzv. 'MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA - POLICIJSKA UPRAVA ISTARSKA', a čiji bi Primatelj trebao biti tzv. osoba Republike Hrvatske 'ĐURIĆ ALJOŠA, Viška 14, 52100 PULA', dana 04.03.2018 istu sam ubacio u poštanski sandučić ispred Glavne Pošte u tzv. Puli (tzv. Danteov Trg 4) - prethodno na njoj velikim slovima uočljivo napisavši sljedeće:

PRIMATELJ NEPOSTOJEĆI - VRATITI POŠILJATELJU!!!
ODJEBATI S KRIVOTVORENJEM POTPISA UREDNOG URUČENJA!!!

Bez obzira na to, ljudi zaposleni u svojstvu tzv. osoba kao Djelatnici Hrvatske pošte krivotvorili su neuručenje pošiljke RC905295920HR nepostojećem Primatelju u njeno nemoguće uredno uručenje.

3)
KRIVOTVORENJE UREDNOG URUČENJA PREPORUČENE POŠTANSKE POŠILJKE RC906249895HR

Kasno popodne 23.01.2018, moja je majka u poštanskom sandučiću pronašla preporučenu pošiljku br. RC906249895HR čiji je Pošiljatelj tzv. 'MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA - POLICIJSKA UPRAVA ISTARSKA', a čiji bi Primatelj trebao biti tzv. osoba Republike Hrvatske 'ĐURIĆ ALJOŠA, VIŠKA 14, 52100 PULA'.

Dana 24.01.2018 rano ujutro u 07:43h predao sam tzv. Službeniku na šalteru tzv. 'Poštanskog ureda 52100 Pula' (tzv. Danteov Trg 4) kuvertu s mojom im 'Obavijesti o kriminalnom djelovanju na štetu čovjeka - krivotvorenje urednog uručenja preporučene poštanske pošiljke br. RC906249895HR', u koju sam dakako ubacio i to u urednom neotvorenom stanju navedenu pošiljku tzv. MINISTARSTVA UNUTARNJIH POSLOVA - POLICIJSKE UPRAVE ISTARSKE".

Bez obzira na to, ljudi zaposleni u svojstvu tzv. osoba kao Djelatnici Hrvatske pošte krivotvorili su neuručenje pošiljke RC906249895HR nepostojećem Primatelju u njeno nemoguće uredno uručenje.

4)
KRIVOTVORENJE UREDNOG URUČENJA PREPORUČENE POŠTANSKE POŠILJKE RC658311855HR

Kasno popodne 18.04.2017, moj je pokojni otac u poštanskom sandučiću pronašao preporučenu pošiljku br. RC658311855HR čiji je Pošiljatelj tzv. 'MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA - POLICIJSKA UPRAVA ISTARSKA', a čiji bi Primatelj trebao biti tzv. osoba Republike Hrvatske 'Đurić Aljoša, Viška 14, 52100 Pula'.

Dana 19.04.2017 rano ujutro u 07:33h predao sam tzv. Službeniku na šalteru tzv. 'Poštanskog ureda 52100 Pula' (tzv. Danteov Trg 4) kuvertu s mojom im 'Obavijesti o fatalnoj grešci na liniji Pošiljatelj - Primatelj preporučene pošiljke', u koju sam dakako ubacio i to u urednom neotvorenom stanju navedenu pošiljku tzv. 'MINISTARSTVA UNUTARNJIH POSLOVA - POLICIJSKE UPRAVE ISTARSKE'.

Bez obzira na to, ljudi zaposleni u svojstvu tzv. osoba kao Djelatnici Hrvatske pošte krivotvorili su neuručenje pošiljke RC658311855HR nepostojećem Primatelju u njeno nemoguće uredno uručenje.

Zadnje ažurirano: prije 3 mjeseci, 2 tjedana od administrator.

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima prije 3 mjeseci, 1 tjedan #3343

Dva dana nakon moje 'Obavijesti za javnost o kriminalu u Hrvatskoj pošti' od 03.07.2018 - adresirane na medij 'Glas Istre', jutros 05.07.2018 otprilike oko 08:30h mojoj je staroj i bolesnoj majci zazvonio parlafon. Neki nepoznati glas kazao je da dolazi s nekakvog Suda te da traži nekakvog ALJOŠU ĐURIĆA da mu uruči nekakav Dokument. Od moje je majke dobio kratak i jasan te nedvosmislen odgovor kako onog kojeg dotični traži - tu nema. Time je prekinuta parlafonska komunikacija između ovo dvoje ljudi.

Na tzv. poštanskom sandučiću 'Đurić' pri tzv. adresi Viška 14 - Pula, uočljivo i kristalno precizno stoji sljedeće:
OVO NIJE POŠTANSKI SANDUČIĆ PRAVNE FIKCIJE ĐURIĆ ALJOŠA!!!
ZABRANJENO OVDJE UBACIVATI POŠTU ZA TZV. OSOBU RH ĐURIĆ ALJOŠA!!!

Uprkos tome, nekoliko sati docnije, u navedenom tzv. poštanskom sandučiću s gornje slike pronađen je sljedeći list papira:
OPĆINSKI SUD U PULI-POLA;
ALJOŠA ĐURIĆ;
Posl.br. 4 KAZNENA, K-535/2017;
Pozivate se, odana 6.7-ili-9.7.2018 u 7,00-10,00 ILI 11,00-15,00 sati;
HITNO UZ UPOZORENJE;
Općinski sud u Puli-Pola;
dana 5.7.2018;
Sudac: kompletna nepoznanica;
Za točnost opravak: kompletna nepoznanica;
Vlastoručni potpis: kompletna nepoznanica čiji;
Pečat: REPUBLIKA HRVATSKA, OPĆINSKI SUD U PULI-POLA.

Naravno da s obzirom na moja dosadašnja tragična iskustva, ovaj materijal objavljujem snažno mirišući kako bi narednih dana nada mnom mogao biti počinjen još jedan u nizu odvratnih zločina koje su, kako u bližoj tako i u nešto daljnjoj prošlosti, određeni ljudi udruženi u tzv. Republiku Hrvatsku već izvršili protiv mene suverenog čovjeka na planeti Zemlji Aljoše iz obitelji Đurić. Zadnji u nizu od tih gnjusnih zločina, počinjen nada mnom a kako drugačije nego krivotvorenjem me u fiktivnu tzv. osobu REPUBLIKE HRVATSKE ĐURIĆ ALJOŠU i bez neizostavno obaveznog predočavanja zatraženog dokaza o nadležnosti, detaljno je opisan na sljedeća dva linka:
http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/tuba-suverenog-protiv-mup-a-rh-zbog-zloinakog-djelovanja-na-tetu-ovjeka.html
http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/tuba-suverenog-ovjeka-protiv-mup-a-republike-hrvatske-2-dio.html

Totalno zavedeni nakaradnom propagandom kako čovjek pojedinac nipošto nije sposoban sam sobom upravljati, a u isto to vrijeme izvršavajući kriminalne naredbe pojedinaca koji potpuno kontradiktorno navedenome apsurdno upravljaju milijunima drugih ljudi, određeni individualci na ovom geografskom području svakom pojedinom čovjeku brutalnom fizičkom silom umobolno uskraćuju ne samo pravo na bavljenje raznolikim spektrom potpuno legitimnih aktivnosti već i neotuđivo prirodno pravo na uopće životno postojanje na ovom svemirskom tijelu.
Pa opet, posve je neoboriva činjenica sigurna zilijardu i tristo posto ta da je orbitirajući u ničijem vlasništvu oko Sunca - Zemlja još uvijek Slobodni planet! Neosvojiv, nepozajmljiv, neiznajmljiv, niti kupljiv nit' prodavljiv!
Unutar fikcije poznate kao 'Država', odvijanje društvenog života temelji se uglavnom na pretpostavkama. Neke od tih pretpostavki što u potpunosti kondicioniraju život svakog pojedinog građanina su sasvim bezazlene, dok su one druge pak od presudnog značaja i pretežno veoma štetne - poput primjerice pretpostavki na bazi kojih operiraju grupe pojedinaca što sebe nazivaju 'Vlada', 'Pravosudni Organi' i slično. Najvažnija od svih pretpostavki ovih figurativnih likova, svakako je ona stratosferno lažna da na geografskom području koje se poklapa s imaginarnom dimenzijom zvanom 'Država', oni - s njihovih fiktivnih vrhovnih društvenih pozicija - imaju jurisdikciju ne samo nad svim 'Osobama', već i nad svim ljudima te nad njihovom imovinom. Quo warranto? Činjenica je međutim ta da nema razloga u ovom Svemiru zbog kojeg bi ja trebao u ta i takva nagađanja povjerovati, bez neospornih dokaza o njihovoj točnosti. Bez obzira koliko im autori bili autoritetni, i bez obzira koliko oni njihovim samoproglašenim 'Statutarnim Pravilima' i 'Normama Ponašanja' pretendirali da su te iste pretpostavke valjane i da ih se svako mora pridržavati. Naime ideja da je netko ovlašten nasrtati na drugog čovjeka i regulirati mu svaki aspekt njegovog života, obična je koještarija i ništa više od toga ukoliko pokriće nema u nečem puno ozbiljnijem i provjerljivijem od tvrdoglavog ispraznog inzistiranja. Fictio juris non est ubi veritas!

U kratkom rezimeu podsjećam kako je jedan od najvažnijih detalja u podlozi na temelju koje sukladno Univerzalnom Prirodnom Zakonu, ja slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji Aljoša iz obitelji Đurić zdravorazumno i miroljubivo te apsolutno legitimno i maksimalno odgovorno djelujem - između ostalog moja 'Obavijest o reapropriaciji suvereniteta, povratu otete imovine i odšteti' (datirana 05.10.2013) uredno dostavljena 11.10.2013 putem preporučene poštanske pošiljke br. RA729202025IT Zoranu Milanoviću, čovjeku tada u svojstvu tzv. osobe pozicioniranom na funkciji takozvanog Predsjednika Vlade takozvane Republike Hrvatske:
http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/slobodan-suvereni-ovjek-obavijest-o-bankrotu-republike-hrvatske.html
Navedenom Obaviješću, uredno sam početkom listopada 2013 u potpunosti raskinuo svaku i ikoju vezu s tzv. osobom Republike Hrvatske 'ĐURIĆ ALJOŠA / Đurić Aljoša' (Viška 14, 52100 Pula) tako što sam pružio nepobitne dokaze kako je dovođenje te pravne fikcije u „postojanje” odnosno sklapanje Ugovora o tzv. hrvatskom državljanstvu (inicirano 1992, zaključeno početkom 1993) bilo iznuđeno zastrašivanjem i obmanom te prisilom, tijekom vršenja ratnog zločina nada mnom od strane ljudi „tvoraca” imaginarne kreature nazvane država Republika Hrvatska.
Osim što je time, napominjem - savršeno uredno, Ugovor o tzv. hrvatskom državljanstvu tzv. osobe RH 'ĐURIĆ ALJOŠA / Đurić Aljoša' istog trenutka postao definitivno kompletno ništavan, ujedno je dakle također definitivno kompletno ništavnom postala i svaka fiktivna egzistencija navedene tzv osobe RH 'ĐURIĆ ALJOŠA / Đurić Aljoša'. U sklopu navedene moje Obavijesti uredno dostavljene Zoranu Milanoviću tj. čovjeku tada u svojstvu tzv. osobe pozicioniranom na funkciji takozvanog Predsjednika Vlade takozvane Republike Hrvatske, također sam uredno dotičnog (te time ujedno i sve ostale koje sam trebao) informirao o reapropriaciji mog suverenog statusa na planeti Zemlji, te pružio nepobitne dokaze o mom neporecivom i neotuđivom privatnom vlasništvu nad proporcionalnim dijelom cjelokupne društvene svojine iz krvavim ratom izbrisane tzv. Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije.

Vjerovanja ne mijenjaju činjenice, već činjenice mijenjaju vjerovanja. Činjenica da se svaki čovjek rađa suveren sastavni je dio Univerzalnog Prirodnog Zakona. Sva intrizična čovjekova prava su neotuđiva prava. Ova prava nije dodijelila VLADA, ona nisu privilegije darovane od strane DRUŠTVA, niti su ista kreirana dokumentima. Ova prava stoga ne mogu biti regulirana, limitirana ili ukinuta od strane takvih autoriteta. Bilo kakav navodni AUTORITET koji nastoji sa čovjeka oderati ova prava je nelegitimni AUTORITET.

Haluciniranje, vrijedi podsjetiti se, znači negdje vidjeti nešto čega tamo nema. Neovisno o tome što drugi kažu tko i što bih trebao biti, stojeći kao živa fizička realnost ovdje gdje stojim - ja sam onaj koji jesam - slobodan suvereni čovjek, bez obzira kakva me neprirodna pravila okruživala, zato što sam potpuno odgovoran za sve ono što činim. Spriječiti čovjeku slobodu kretanja i ostvarivanje prava na preživljavanje zadovoljavanjem osnovnih potreba znači ne samo kršiti razne takozvane DEKLARACIJE UJEDINJENIH NARODA i ostale takozvane MEĐUNARODNE LEGISLACIJE, već također i prije svega činiti najteže zločine prema Univerzalnom Prirodnom Zakonu.

Budući skroz na skroz izvan takozvanog 'Sustava' i njegovih takozvanih 'Pravila', Ja - Aljoša iz obitelji Đurić, nemam ime, nemam prezime, ne stanujem, nemam prebivalište, nisam rezidentan i nemam nikakvu adresu već bez potrebe za ikakvom dozvolom i/ili licencom jednostavno živim pošteno i miroljubivo svugdje gdje se u datom trenutku nalazim. Kao slobodan suvereni čovjek, pod isključivom sam jurisdikcijom Univerzalnog Prirodnog Zakona. Nikoga ne predstavljam niti itko ima moju suglasnost predstavljati me - posljedično, tko god se na taj način usudio i najminimalnije utjecati na moj život, počinio je zločin.
Zadnje ažurirano: prije 3 mjeseci, 1 tjedan od administrator.
Vrijeme kreiranja stranice: 0.42 sekundi