Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Dobrodošli, Guest
Korisničko ime Lozinka: Remember me

Devastation obradama u korijene: Atomci, Idijoti i Motorhead
(1 pregledava) (1) gost
  • Stranica:
  • 1

TEMA: Devastation obradama u korijene: Atomci, Idijoti i Motorhead

Devastation obradama u korijene: Atomci, Idijoti i Motorhead prije 8 mjeseci, 1 tjedan #3149

Devastation obradama u korijene: Atomci, Idijoti i Motorhead

Javlja mi frend Alex Bijažić o lansiranju novog materijala njegovog benda 'Devastation'.
Šta jest - jest, dečki su izvrsno prašili tih nekih davnih dana kad nam je sve bilo lako i jednostavno i kad nam je svako odijelo dobro stajalo i svaka nas rana manje boljela.

Grupa Devastation osnovana je daleke 1986 godine u Puli. Prvi članovi benda bili su pjevač Alex Bijažić, bubnjar Kristijan Bijažić, basist Valter Udovičić Fritz i gitaristi Marko Pušić te David Lorusso. Devastation su svojim radom ostavili značajan trag kako na pulskoj, tako i na metal sceni širom bivše Jugoslavije.

Zavrtio sam Youtube i odmah me vibra ponijela u neka beskonačna svemirska prostranstva. Tri nove pjesme Devastationa obrade su legendarnih Atomskog Skloništa (Saznao sam dijagnozu), KUD Idijota (Mi smo ovdje samo zbog para) i Motorheada (Too late too late).

Ono što me paf direktno u srce pogodilo je savršeno pogođena video priča kojom nas autori vraćaju u nezaboravna vremena kojima su dakle harali Sergio Blažić Đoser, Branko Črnac Tusta i Lemmy Kilmister te Phil 'Animal' Taylor - odnosno bendovi Atomsko Sklonište, KUD Idijoti i Motorhead. Igrom slučaja baš sam prošli tjedan bio na groblju i između ostalog zaustavio se kod Đosera i Tuste; uh totalno je too much tamo prijatelja i poznanika. Kako sam svježe nabijen dubokim emocijama, čim je počela mjuza popraćena slikama i tekstom trenutno mi nezaustavljivo navrnuše suze.

Veoma cijenim ideju, namjeru i sav "posao" kojeg su odradili Alex i cijeli bend 'Devastation': hvala, hvala i još jednom hvala.

Zadnje ažurirano: prije 8 mjeseci, 1 tjedan od administrator.
  • Stranica:
  • 1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.12 sekundi