Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 4 years ago #3090

• aleksa
  • Fresh Boarder
Š
Last Edit: 4 years ago by aleksa. Reason: zzzz

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 4 years ago #3092

Last Edit: 4 years ago by administrator.

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 4 years ago #3094

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 4 years ago #3095

Danas je ovdje veoma poseban dan, koji naizgled potvrđuje onu izreku kako je svaki početak težak - naime mi evo opet pokisli do gole kože, al nije bitno, ohoho se isplati jer zaista je velik "ulog" u pitanju. Heh, nije da ne može biti da se i nebo iznad čovječanstva rasplakalo iz očaja, al kako god posmatrao stvar meni se sve nekako čini da to Bogu pobjegle suze radosnice što u vezi s novim početkom odlučismo kako za njega nikad nije kasno

Prije cirka 40 dana poslana je na adrese stvarnostojećih ljudi iza najrelevantnijih takozvanih 'Institucija Hrvatskog Društva' Obavijest o mom kondicioniranom započinjanju korištenja se određenim komadom zemlje na planeti Zemlji.
Evo što u toj Obavijesti između ostalog piše:

OBAVIJEST PRINCIPALU JE OBAVIJEST AGENTU, OBAVIJEST AGENTU JE OBAVIJEST PRINCIPALU

OBAVIJEST ZASTUPNIKU JE OBAVIJEST ZASTUPANOME, OBAVIJEST ZASTUPANOME JE OBAVIJEST ZASTUPNIKU

OBAVIJEST PREDSTAVNIKU JE OBAVIJEST PREDSTAVLJANOME, OBAVIJEST PREDSTAVLJANOME JE OBAVIJEST PREDSTAVNIKU

Ja, slobodan suvereni čovjek Aljoša iz obitelji Đurić, uredno i korektno ovom Obavješću dajem na znanje svim adresiranim i umješanim te ostalim zainteresiranim stranama da ukoliko mi na nju u razumnom vremenskom roku od 40 dana od današnjeg datuma ne pristigne nikakav vlastoručno potpisani odgovor s u sebi sadržanim valjanim razlogom zbog kojeg moje poduzimanje ne bi bilo legitimno ili razumno opravdano, 17 studenog tekuće 2015 započinjem radi pukog opstanka i u svrhu miroljubivog življenja života dostojnog čovjeka koristiti se zemljom na planeti Zemlji čiji položaj točno preciziram u Prilogu broj 2.

Četrdesetak dana je dakle prošlo a da mi nije pristigao niti jedan jedini valjani razlog zbog kojeg moje djelovanje, korektno i pošteno unaprijed najavljeno, eventualno ne bi bilo legitimno i/ili razumno opravdano. Stoga automatski posljedično, očigledno samo po sebi, od danas nadalje nema tog čovjeka koji može negirati činjenicu da izbor lokacije za 'AgroTurizam Farmu Vivian' predstavlja maksimalno čista posla u svakom smislu!

Moje radne aktivnosti na navedenom komadu zemlje, radi pukog opstanka i u svrhu miroljubivog življenja života dostojnog čovjeka, upravo su - kao što je vidljivo na donjim slikama - startale.
Sadnjom četiri stabalca, danas 21 studenog 2015, službeno je označen početak radova na izgradnji 'AgroTurizam Farme Vivian'.
Ovom se prilikom mnogo zahvaljujem Aleksi iz obitelji Pavletić i Jeleni iz obitelji Mišić te ostalima iz ekipe; način na koji smo organizirali i obavili "polaganje kamena temeljca" više je nego pravo dobro očitavanje dogovorene čvrste prijateljske suradnje putem koje će se u sklopu ovog projekta suverene naravi provoditi znanstveno istraživanje 'Eko Zajednica Gaia'.

Last Edit: 1 year, 6 months ago by administrator.

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 4 years ago #3096

Last Edit: 4 years ago by administrator.

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 4 years ago #3097

• vlado
  • Senior Boarder
administrator wrote:

administrator wrote:

Ono što se u "Palači pravde" zapravo odvija praktički je to da je okrivljenik državnom sudu odgovoran za kršenje pravila. Pri čemu sud, pretpostavljajući ne samo to da je okrivljenik uopće građanin, nego i to da okrivljenik građaninom svakako i dalje želi ostati, donosi presudu kojoj se građanin naravno mora ponizno pokoriti jer će u protivnom snositi još teže posljedice.

Naizgled stravično zamršen odnos između građana i države lako je svesti na svakome razumljivu prostu jednostavnost uzmemo li se primjera u kojem muškarac svakodnevno prebije ženu na mrtvo ime. Žena svakoga dana prvo vrišti na njega da prekine i u očaju plače kako je to što joj radi veoma pogrešno, a zatim kad padne noć zajedno s njim liježe u isti krevet. Što god tko mislio, žena dijeljenjem postelje pristaje na to da biva pretučena.

Tko (i što) je netko, u stvari je automatski definirano time gdje taj netko stoji. Isto kao što je i gdje netko stoji automatski u biti definirano time tko (i što) je on. Odlično si Aljoša postavio agroturizam farmu Vivian po oba ova sržna pitanja. Probao sam tražiti rupe u tvojoj dokumentaciji, ali na nijednu nisam naišao i mislim da te u ovom sad već poprilično uznapredovalom stadiju tvog nauma zaista više ništa ne može spriječiti osim ako se protustrana bude usudila primjeniti brutalnu fizičku silu.

Vraćajući se na "Palaču pravde", želim naglasiti kako je šteta počinjena kršenjem državnih pravila (inače uglavnom nikakva) potpuno sporedna u odnosu na značaj održavanja samog sudskog procesa. Suština svega je ta da će prije svemira nestati nego što će Sudu pod ikakvim okolnostima ikad pasti na pamet preispitati je li okrivljenik uopće građanin ili ne, i želi li ili ne okrivljenik građaninom i dalje ostati. Zašto? Građanin je sredstvo koje Vladi omogućuje nekažnjeno činiti kriminal nad čovjekom. Da umjesto nametnute opcije biti obavezno građanin, to za čovjeka odjedanput postane slobodan izbor, broj stanovnika svih država ovog svijeta naglo bi opao i to u veoma dramatičnoj mjeri - bez da se itko za milimetar s mjesta pomakao.
Time to create page: 0.21 seconds