Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Crom Tržište

Crom Tržište 9 years, 5 months ago #418

• Former
  • Junior Boarder
Postojeće kategorije za svrstavanje oglasa na Crom tržištu su odlične i pokrivaju dosta. Međutim, kada biram kategoriju oglasa odnosno predmeta kojeg nudim nije najpraktičnije upravljati sa opcijama i izabrati kategoriju. Nije lako za oči prelistavati sve te kategorije od jednom i tražiti najpovoljniju.

Umesto jednog menia, mogu li se glavne kategorije staviti u prvi meni i kada korisnik izabere glavnu kategoriju da se onda ispod pojavi novi meni sa podkategorijama.

Prvi meni:
Antiques
Art
Baby
itd.

Kada korisnik izabere Antiques, ispod se stvori novi meni:
Antiquarian & Collectible Books: English
Antiquarian & Collectible Books: American
itd.

Isti sistem kao današnji sistemi za registraciju adrese:

Prvi izbor je država. Nakon što se izabere država, pojave se gradovi te države.
Last Edit: 9 years, 5 months ago by Former.

Re:Crom Tržište 9 years, 5 months ago #421

Za pregled proizvoda, gore desno postoje "latest ads", to stisneš i gledaš zadnje oglase.
Tržnica će uskoro postati i vanjska, to jest, bit će vidljiva i izvan softwera.

Tvoj prijedlog:
Ovo zavisi od proizvođača softwera.
Nije da se ne bi moglo personalizirati, nešto već i jesmo, ali gledamo to raditi što manje zbog mogućih problema kako izlaze nove verzije softwera, što više personalizacija, to više problema...

Re:Crom Tržište 9 years, 5 months ago #443

• Former
  • Junior Boarder
Ako više škodi nego pomaže onda ostavimo kako jeste. Samo da potvrdim, mislio sam na ovo - previše opcija pod jednim meniom.

untitled.JPG

Re:Crom Tržište 9 years, 5 months ago #446

Ako sam dobro shvatio, misliš da ima previše podkategorija u glavnim kategorijama?

Lista kategorija i podkategorija je naših ruku djelo i nju možemo mijenjati.

Re:Crom Tržište 9 years, 5 months ago #460

• Former
  • Junior Boarder
Ne, ne mislim da ima previše kategorija ni podkategorija.

Mislim da bi sve kategorije trebale biti pod jednim meniom, a podkategorije pod drugim meniom koji bi se stvorio nakon izbora kategorije. Znači tek kada izaberem kategoriju, dobijam mogućnost da vidim podkategorije te kategorije.

Re:Crom Tržište 9 years, 5 months ago #467

Shvaćam i mislim da bi to bilo zbilja dobro.
Ovo se tiče proizvođača softwera, podsjeti me na to u bližoj budućnosti jer su sada i oni (kao i mi) u velikoj gužvi s novom verzijom softwera, a i s vanjskom tržnicom kasne već poprilično dugo.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.15 seconds