Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Benvenuto, Ospite
Nome Utente Password: Ricordami
  • Pagina:
  • 1
  • 2

ARGOMENTO: Naziv valute

Naziv valute 9 Anni, 6 Mesi fa #391

• Former
  • Junior Boarder
Da li mislite da ljudima neće smetati to što se valuta zove Crom?

Re:Naziv valute 9 Anni, 6 Mesi fa #393

Ovo je zanimljivo, probaj to malo pojasniti jer nije jasno zašto...

Re:Naziv valute 9 Anni, 6 Mesi fa #396

• Former
  • Junior Boarder
Podseća na Cro/Croatia. Sa svim što se dešava, pitam se koliko će poverenja susedi Hrvatske imati u Crom i gledati ga sa objektivne strane a ne kao neka vrsta tajne, dugoročne prevare. Razmišljam kada bi neko iz Nemačke nudio istu alternativnu valutu ali pod nazivom DEM, koliko bi ljudi pored svih nabrojanih dobrotvornih činjenica ipak slutili neku prevaru i upitivali se zašto Nemac sad odjednom želi pomoći svima. Ili koliko bi ljudi iz susednih država prihvatili alternativnu valutu iz Srbije koja u kratko nosi i ime Srbije.

Re:Naziv valute 9 Anni, 6 Mesi fa #397

Ok, sad shvaćam...
Ma ime nema veze s ničim, izgleda nekako kratko i upečatljivo, barem se nadam
Onako usput, nisam baš siguran da se Google Chrome nije malo ugledao na nas (nastali smo prije njega)...

Re:Naziv valute 9 Anni, 6 Mesi fa #399

• Former
  • Junior Boarder
Vrlo moguće to u vezi Google-a.

Crom zvuči moderno i moćno, a kako je došlo do tog naziva?

Re:Naziv valute 9 Anni, 6 Mesi fa #403

Gdje god ga gledaš, Schwarzenegger je svugdje nepobjediv, al u Conanu je nenadmašan, ne znam koji mi je to put bio da sam gledao...
I Conan je imao svog boga, a on se zvao Crom... i eto ti imena, a kad pričaš o novcu, tu ti onda odmah pada na pamet onaj sjajni metal...
  • Pagina:
  • 1
  • 2
Tempo generazione pagina: 0.45 secondi