Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Poll: Hoće li uspjeti invazija hokejaškog ludila na krajnju točku istarskog poluotoka?

Da No votes 0%
Ne No votes 0%
Ne znam No votes 0%
Ne zanima me No votes 0%
Total number of voters:0
Only registered users can participate to this poll
  • Page:
  • 1

TOPIC: Hokej Na Ledu Usred Pulske Arene

Hokej Na Ledu Usred Pulske Arene 6 years, 1 month ago #2479

• Zrinko
  • Fresh Boarder
Skijati po užarenom pustinjskom pijesku umjesto po snijegu hladnih planina, to smo već vidjeli, ali evo jedne spektakularne najave iz uprave KHL Medveščak: utakmica u kojoj će usred Pulske Arene hokejske palice ukrstiti igrači klubova Medveščak, Vienna Capitals i Olimpija.

Baš je pravi raj ta naša Pula, što ćeš bolje nego se prvo malo pržiti na Lungomare, a zatim u dobrom društvu rashladiti klimatskim promjenama u ledenoj Areni

Hokejske utakmice u pulskoj Areni, navodno bi se trebale odigrati 14 i 16 rujna. Isto tako navodno, užitak u pulskom amfitetatru je zagarantiran, pa izvoli narode, igara ne fali

S obzirom na njihov međusobni odnos, mislim kupovna moć - cijena ulaznica, hoće li invazija hokejaškog ludila na krajnju točku istarskog poluotoka uspjeti, ipak je pitanje koje nije za podcijeniti.

arena_pula.jpg
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.09 seconds