Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Zahtijev za prostor za Crom tržnicu je predan!
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Zahtijev za prostor za Crom tržnicu je predan!

Zahtijev za prostor za Crom tržnicu je predan! 6 years, 11 months ago #1106

• rolandujmic
  • Junior Boarder
Na ovaj prelijepi dan, barem u Zagrebu, javio mi se kolega iz udruge PROJEKT i poručio kako smo dobili zeleno svjetlo za prostor koji će se između ostaloga koristiti i za tržnicu croma, alternativne valute.

Taj prostor je jedna predivna lokacija u Zagrebu gdje se mogu održavati i razne projekcije pred gledateljstvom do skoro 200 ljudi, a samim time i mnoge tribine, predavanja itd.

Radostan sam da će projekt Crom Tržnice tako dobiti svoje mjesto u našem glavnom gradu i da će kao takav postati medijem za komuniciranjem nečeg novog, nečeg alternativnog ovom trulom sistemu oslonjenom na apsolutno ničemu.

Jupiter Projekt će na tom sajmu nuditi i kavu i sokove, a s vremenom i više toga da se ljudi mogu i okrijepiti, naravno, sa cijenama koje će biti dobrim dijelom zastupljene i Cromom, našem valutom.

Samim time, vjerujem da ćemo dobiti uskoro i datum početka tih subota pa ćemo početi i sa dijeljenjem letaka ili možda čak i fanzina koje će ljudima dodatno približiti cijelu stvar, a toplo se nadam i ostvarenju jedne tribine sa temom ALTERNATIVNA VALUTA CROM.

Cijelu stvar će popratiti i medijski odjel Jupiter Projekta, ali ćemo pozvati i predstavnike masovnih medija poput novinare 24 sata, hrt-a, nove tv, rtl-a i sličnih.

U isčekivanju i pripremanju skorih događaja, slobodno nam se javite za sudjelovanje ili sa pitanjima na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .
Be the change you want to see in the world!
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.10 seconds