Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 2 years, 4 months ago #3117

• tonchi
  • Fresh Boarder
Pozdrav svima!

Evo da se javim na forumu nakon dugog izostanka konačno sam se vratio. vidim da je bilo nekih trzavica vezanih za projekt koji vodi Aljoša agro-turizam "Vivian". Svako neslaganje je šansa da se pronađe drugačije riješenje, međutim za to trebaju obije strane pokušati razumjeti drugoga. Pošto to ovdje nije slučaj razlilaze se putovi, bolje prije nego kasnije

Drago mi je da untaoč svemu Aljoša je samostalno uspio dogovoriti puno stvari koje je pomno razvijao godinama te sam inspirian da se cijela stvar kotrlja dalje

Potrebna je aktivnost koja će podržati cijelokupni projekt tako da projekt dobije potreban vjetar u leđa. Nadam se i uljučenju drugih članova u daljnjem razvoju..
Uključite se jer samo tako se možemo primaknuti jednom suosjećajnijem svijetu.

Kako kažu:
Bez akcije nema reakcije. Nikad nije kasno.

Hvala
Last Edit: 2 years, 4 months ago by tonchi.

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 2 years, 4 months ago #3120

Ugovor o realizaciji 'Agroturizam Farme Vivian' je dakle potpisan, što znači da su dugogodišnji trud i rad urodili plodom i to je više nego fantastično
By the way, provedoh tamo dva tri dana i obiđoh neke dobre stare frendove veoma zainteresirane za sudjelovanje u ovom projektu. Naravno da nisam mogao a da se ne sretnem s Rolanom Dujmićem
Last Edit: 2 years, 4 months ago by administrator.

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 2 years, 4 months ago #3121

Dan ovaj današnji pun dešavanja...

Nazvao me čovjek koji je onomad pokrenuo 'Alvu' (prva alternativna valuta Srbije) - pročitao je na Crom alternativnim vijestima Obavijest o sklopljenom Ugovoru o realizaciji 'Agroturizam Farme Vivian', pa se želio informirati iz prve ruke... ispričasmo smo se dobro nas dvojica i razmijenismo iskustva, u principu nema razloga da kad uskoro stvari sjednu na svoje pravo mjesto između nas ne bude neke konkretnije suradnje...

Onda je s udaljenosti od nekih cirka stotinjak kilometara dobrijao ovdje Tonchi s njegovom curom... obuzela nas strašno dobra vibra od koje su se valjda kiša i oblaci uplašili pa ustupili mjesto suncu. Uglavnom, spika koju smo razvili, iako se u biti radi o jednom te istom, sad nakon mog potpisivanja ugovora o realizaciji farme s izvođačem radova ipak nekako puno drugačije izgleda nego prije dok se činilo da tamo neke čudne face imaju odista bujnu maštu. Sve pet i pičimo dalje onako kako smo i započeli...

Potom sam po australijskoj preporuci od povjerenja kontaktirao jednog mladog čovjeka ovdje u mojoj neposrednoj blizini, i to s molbom da mi zadnja dva dokumenta, što će reći Ugovor o realizaciji agroturizam farme i 'Obavijest suverenog čovjeka o započinjanju korišćenja zemlje' - treba što prije prevesti na engleski. Naime idućih sam dana jako zauzet pa to ne stignem učiniti sam, a samo mi još navedeno fali pa da čitavu dokumentaciju od 2013 do sad imam kompletno prevedenu na engleski, i dobrim dijelom na talijanski jezik.
Ah da, nije isključeno da ovaj mladi čovjek koji ima puno veze sa znanošću nije zainteresiran za priču o farmi.

Na kraju sam se otišao prošetati po Lungomare i tu sretoh Miru Kusačića iz rock benda 'Messerschmitt'. Miro je širom otvorio oči i uši dok sam ga nabrzaka upoznavao s 'Agroturizam Farmom Vivian' i rekao mi kako informaciju trebam prenijeti cijelom narodu. Ja mu otvorih dušu i priznah kako nema ništa bez dobre mjuze, te mu naravno natuknuh da ga s njegovom gitarom čekam na svečanom otvorenju
Slučajnost ili ne, 'Messerschmitti' su mi uvijek bili prva liga bend, a njihova verzija 'Jumpin Jack Flash' jedna je od dva covera te pjesme što zauzimaju posebno mjesto u mojoj glazbenoj arhivi.

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 2 years, 3 months ago #3122

'Obavijest suverenog čovjeka o započinjanju korišćenja zemlje' prevedena je na engleski jezik, što je poprilično važan korak... evo linka:

The Sovereign Man's Notice Of Commencement Of Land Use

Uskoro stiže i engleski prijevod 'Obavijesti o sklopljenom Ugovoru o poslu realizacije 'Agroturizam Farme Vivian'

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 2 years, 3 months ago #3123

Obavijest suverenog čovjeka o sklopljenom Ugovoru o poslu realizacije 'Agroturizam Farme Vivian' prevedena je na engleski jezik, evo linka:

Sovereign Man: Notice Of Conclusion Of The 'Agritourism Farm Vivian' Realization Contract

Re: Agroturizam Farma Vivian: Dogovori I Izvještaji O Realizaciji 2 years, 2 months ago #3124

Na adresu Arbitražnog Suda Pravde pristigla je 4 svibnja tekuće 2016 godine Tužba koju je Robert Pittner podnio protiv Ivane Jakir-Bajo stoga toga što se dotična kao Glavni Državni Rizničar Republike Hrvatske nelegitimno oglušila o Zahtjev Donositelja suverenog platnog instrumenta 'SOVRO' čiji je jedinstveni identifikacijski broj SVR-AAA-00009 a glasi na iznos od 305.370,00 kuna.

Link:
Hrvatski Državni Rizničar Ivana Jakir-Bajo Pod Sudskom Tužbom
Time to create page: 0.22 seconds