Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Predložak Ugovora: Arbitraža I Nadležni Arbitražni Sud

Predložak Ugovora: Arbitraža I Nadležni Arbitražni Sud 6 months, 3 weeks ago #3153

Ako Dokument "Predložak Ugovora: Arbitraža Pri Ugovorenom Nadležnom Arbitražnom Sudu" smatraš interesantnim i/ili ti je korisno poslužio, zamoljen si informirati o tome svoje prijatelje i poznanike te bilo gdje na Internetu postaviti sljedeći link:
cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news

Važne napomene:
- pet primjeraka Dokumenta poslati svakom Primatelju pojedinačno, a šesti (također obavezno vlastoručno potpisan) ostaje Pošiljatelju;
- svih 5 pisama obavezno poslati preporučeno s povratnicom;
- dostavu pisama obavezno kontrolirati i putem stranice "Praćenje pošiljaka - unutarnji promet - Hrvatska pošta" te rezultate uslikati;
- vlastito ime i prezime niti na samim Dokumentima niti na poštanskim obrascima ni slučajno ne pisati velikim štampanim slovima.

Pošiljatelj:

Izmišljeni Marko Marković
Ulica br. XX
00000 Grad

Primatelji:

Republika Hrvatska
Trg Svetog Marka 2
10000 Zagreb

Vlada Republike Hrvatske
Trg svetog Marka 2
10000 Zagreb

Hrvatski Sabor
Trg svetog Marka 6
10000 Zagreb

Predsjednik Republike Hrvatske
Ured Predsjednika Republike Hrvatske
Pantovčak 241
10000 Zagreb

Ministarstvo Financija Republike Hrvatske
Katančićeva 5
10000 Zagreb

OBAVIJEST O ODREĐIVANJU SUDSKE NADLEŽNOSTI

- OBAVIJEST PRINCIPALU JE OBAVIJEST AGENTU,
OBAVIJEST AGENTU JE OBAVIJEST PRINCIPALU -

- OBAVIJEST ZASTUPNIKU JE OBAVIJEST ZASTUPANOME,
OBAVIJEST ZASTUPANOME JE OBAVIJEST ZASTUPNIKU -

- OBAVIJEST PREDSTAVNIKU JE OBAVIJEST PREDSTAVLJANOME,
OBAVIJEST PREDSTAVLJANOME JE OBAVIJEST PREDSTAVNIKU -

Dragi ‘Republika Hrvatska’, ‘Vlada Republike Hrvatske’, ‘Hrvatski Sabor’, ‘Predsjednik Republike Hrvatske’ i ‘Ministarstvo Financija Republike Hrvatske’, zamoljeni ste ovaj Dokument u cijelosti pažljivo pročitati. Radi se o Obavijesti koja vas na korektan način informira o svim u njoj sadržanim detaljima. Obavijest znači točno ono što se njome kaže.

Kategorički odbijajući da pred ikojim i svakim Zakonom budem uziman za tzv. “OSOBU”, što je moje neotuđivo intrizično Prirodno Pravo garantirano mi također i Člankom 6 ‘Opće Deklaracije Ujedinjenih Naroda O Pravima Čovjeka’, ja čovjek Marko Marković ovim putem uredno dajem na znanje svim Adresiranim i ostalim povezanim Interesnim Stranama kako po pitanju Nadležnosti u rješavanju svih postojećih i eventualnih budućih problematika u našim međusobnim odnosima - svjesno i dragovoljno Nadležnim određujem isključivo ‘Arbitražni Sud Pravde Udruge Čovjek’ (PP 77, 10001 Zagreb).
Debelo naglašavam kako se istime posljedično isključuje svaka i ikoja mogućnost ikakve eventualne nadležnosti bilo kog Državnog Suda nada mnom. Naime činjenica stoji da za razliku od Državnih Sudova Arbitražni Sudovi ne moraju suditi prema Državnim Zakonima, već su to slobodni činiti prema pravdi, poštenju, moralu i slično.

Posebno ističem: ukoliko se u razumnom prekluzivnom roku od 8 (osam) kalendarskih dana nakon dostave vam ove Obavijesti eventualno ne izjasnite pisanim putem o sadržaju Iste (dostavljanjem mi vlastoručno potpisanog odgovora), nakon isteka tog vremenskog perioda po svim efektima ima se za smatrati uspostavljanje Ugovornog Arbitražnog Odnosa.

Ovim vas putem ujedno korektno obavještavam o mojim vlastitim Općim Uvjetima Poslovanja:

*
moje je vrijeme samo moje i jedino ja imam isključivo Pravo njime raspolagati po mojoj vlastitoj slobodnoj volji. Moje je Pravo moje vrijeme drugima naplatiti po cijeni od 50.000,00 HRK na sat;

*
isto tako, moje je Pravo naplatiti po cijeni od 1.000.000,00 HRK svako nanošenje mi ozljeda i fizičke boli;

*
svaki pristup imovini čiji sam legitimni privatni vlasnik i bilo kakvo korištenje bilo kojih njenih svojstava, učinjeni bez mog prethodnog pisanog ovlaštenja, rezultirat će terećenjem svakog pojedinačnog kršitelja mira u iznosu od 4.000,00 HRK kuna.

Ova Obavijest sastavljena je u šest istovjetno punovaljanih
primjeraka, pet za Primatelje i jedan za Pošiljatelja.

Mjesto, datum
Marko Marković

Re: Predložak Ugovora: Arbitraža I Nadležni Arbitražni Sud 4 months, 3 weeks ago #3159

PREDLOŽAK DOKUMENTA

Izmišljeni Marko Marković
Ulica br. XX, 00000 Grad

ARBITRAŽNI SUD PRAVDE
Ulica br. XX, 00000 Grad

i na znanje:

OPĆINSKI SUD U XXXXXXX
Ulica br. XX, 00000 Grad

OPĆINSKO DRŽAVNO ODVJETNIŠTVO U XXXXXXX
Ulica br. XX, 00000 Grad

Izmišljeni Luka Lukić
Ulica br. XX, 00000 Grad

Zahtjev za ispitivanje autentičnosti
tekstualnog sadržaja i sudske nadležnosti

Poštovani,
dana 01 siječnja 2017 u poštanskom sandučiću obitelji Marković pronađen je od strane mojih roditelja list papira (vidi Privitak br. 2) koji na sebi nosi navodne oznake OPĆINSKOG SUDA U XXXXXXX (Ulica br. XX, 00000 Grad), no na kojem međutim nedostaje vlastoručni potpis autora cjelokupnog tekstualnog sadržaja - zbog čega ni uz najbolju volju ne uspijevam razumijeti neshvatljivo, odnosno tko je točno i precizno dotični koji je iznoseći stanovite tvrdnje punoodgovoran za s moje strane neodobreno uplitanje u moj život.
Pošto izostavljanjem vlastoručnog potpisa autora spomenutog tekstualnog sadržaja isti skroz na skroz gubi autentičnost - u svrhu zaštite mog života i mojih interesa ja čovjek Marko Marković na osnovu toga što se nikad svjesno i dragovoljno nisam odrekao svojih neotuđivih Prirodnih prava kao prvo apsolutno legitimno odbijam em svaku eventualnu ponudu/naredbu mi navedenog nepoznatog anonimca, em ikoju suglasnost s bilo čime iz njegovog cjelokupnog teksta; te kao drugo zahtjevam da ARBITRAŽNI SUD PRAVDE ispita autentičnost navedenog tekstualnog sadržaja.

S obzirom da spomenuti tekstualni sadržaj upućuje na potencijalne, po mene veoma štetne posljedice tuđeg uplitanja u moj život protivno mojoj volji, također zahtjevam da ARBITRAŽNI SUD PRAVDE što je hitnije moguće ispita eventualnu nadležnost OPĆINSKOG SUDA U XXXXXXX (Ulica br. XX, 00000 Grad) nada mnom. U odnosu na taj moj Zahtjev, ja čovjek Marko Marković u vidu Privitka br. 3 ovom Dokumentu iznosim dokaz kako između mene i Republike Hrvatske (uključujući sva njena raznorazna Tijela, Organe, Institucije, Agente i ostale slične Strane) postoji valjani Ugovor po kojemu za rješavanje svih problematika u našim međusobnim odnosima nadležnost pripada jedino i isključivo ARBITRAŽNOM SUDU PRAVDE (Ulica br. XX, 00000 Grad).

Ovaj Zahtjev sastavljen je u pet istovjetno punovaljanih
primjeraka, četiri za Primatelje i jedan za Pošiljatelja
.

Mjesto, datum
Marko Marković

PRIVITAK br. 1
(Kopija uplate sudske pristojbe na račun ARBITRAŽNOG SUDA PRAVDE)

PRIVITAK br. 2

PRIVITAK br. 3
Last Edit: 4 months, 3 weeks ago by administrator.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.21 seconds