Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Predložak Žalbe: Efikasna Obrana Od Raznih Prekršajnih Kazni

Predložak Žalbe: Efikasna Obrana Od Raznih Prekršajnih Kazni 1 month ago #3152

Ako Dokument "Predložak Žalbe: Efikasna Obrana Od Raznih Prekršajnih Kazni" smatraš interesantnim i/ili ti je korisno poslužio, zamoljen si informirati o tome svoje prijatelje i poznanike te bilo gdje na Internetu postaviti sljedeći link:
cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news

Važne napomene:
- dva primjerka Dokumenta obavezno poslati Primatelju u zadanom roku, a treći (također obavezno vlastoručno potpisan) ostaje Pošiljatelju;
- Dokumentaciji obavezno priložiti kopiju zaprimljene papirologije (primjerice Uplatnica, Sudsko Rješenje...)
- pismo obavezno poslati preporučeno s povratnicom;
- dostavu pisma obavezno kontrolirati i putem stranice "Praćenje pošiljaka - unutarnji promet - Hrvatska pošta" te rezultat uslikati;
- vlastito ime i prezime niti na samim Dokumentima niti na poštanskim obrascima ni slučajno ne pisati velikim štampanim slovima.

Izmišljeni Marko Marković
Ulica br. XX
00000 Grad

Točan Naziv Primatelja
Ulica br. XX
00000 Grad

OBAVIJEST O ČINJENIČNOM STANJU I ZAHTJEVU ZA RAZJAŠNJENJEM

Poštovani,
podsjećajući u odnosu na Dokumentaciju - uručenu mi XX.XX.2017 (vidi Prilog br. 1) - kako je istina definirana kao jedinstveno stvarno stanje stvari o kojem je svaka debata suvišna, te kako je Spor definiran kao kontroverzija odnosno tvrdnja jedne Strane nasuprot tvrdnji druge Strane, napominjem sljedeće neupitne činjenice:

*
fikcije nisu sposobne razmišljati, niti išta tvrditi ili se potpisivati. Samo je čovjek sposoban iznijeti provjerljivu tvrdnju protiv drugog čovjeka. Bez neoborivih dokaza o točnosti tvrdnje, svaka i bilo koja tvrdnja obična je pretpostavka odnosno puko nagađanje i ništa više od toga.

U odnosu na sadržaj uručene mi Dokumentacije tj. nečiji opis svega onog što se dogodilo tog dana u navedeno vrijeme, iznosim sljedeće činjenično stanje:

*
ja čovjek Marko Marković apsolutno ničime nisam prekršio mir. Ništa nisam ukrao, nikoga nisam slagao ili prevario, nikome nisam učinio ništa nažao niti sam ikoga ozlijedio a kamoli ubio. Kratko i kristalno jasno, mojim vlastitim djelovanjem nikome nisam prouzročio nikakvu materijalnu ili bilo koju drugu štetu.

Budući da se u uručenoj mi Dokumentaciji traži da unutar određenog vremenskog perioda nekome platim određeni (za mene poprilično visok) novčani iznos, naglašavam kako ću to spremno učiniti čim mi, i to u razumnom roku ne duljem od maksimalno 8 kalendarskih dana po primitku ove Obavijesti, korektno dostavite određene esencijalne informacije. Naime pošto su mi bez apsolutno nužnog poznavanja tih stvari ključni detalji potpuno neshvatljivi, bio bi to pravi apsurd bez presedana suludo me obvezivati platiti štetu koja bilo da je prije svega nepostojeća ili da je uopće nisam ja počinio. Stoga:

*
ukoliko eventualno postoji nečija takva tvrdnja, tko je onda točno i precizno čovjek koji pod punom osobnom odgovornošću vlastoručnim potpisom tvrdi da sam datog dana u dato vrijeme mojim djelovanjem nekome navodno nanio nekakvu štetu;

*
tko je točno i precizno čovjek kojemu sam datog dana u dato vrijeme mojim djelovanjem navodno nanio nekakvu štetu;

*
koja je točno i precizno šteta koju sam datog dana u dato vrijeme navodno nanio datom čovjeku;

*
koji nepobitni dokazi stoje iza tvrdnje da je navodna šteta uopće počinjena i da sam ja navodni počinitelj;

*
tko je točno i precizno čovjek koji će navodno biti oštećen ukoliko ja eventualno ne platim traženi iznos?

Iskreno i u dobroj vjeri, bez predrasuda,
s pridržanim svim Prirodnim Pravima.

Ova Obavijest sastavljena je u tri istovjetno punovaljana
primjerka, dva za Primatelja i jedan za Pošiljatelja.

Mjesto, datum
Marko Marković

PRILOG BR. 1
Last Edit: 1 month ago by administrator.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.11 seconds