Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima 4 weeks ago #3434

Osim Općinskom sudu u Puli, suvereni čovjek na planeti Zemlji Aljoša iz obitelji Đurić uputio je 26.08.2020 žalbu povodom dosuđene zatvorske kazne nepostojećoj fizičkoj osobi RH Đurić Aljoša i na brojne druge adrese, prvenstveno Psihijatrijskom odjelu Opće bolnice Pula i to kao poziv na hitno pružanje adekvatne zdravstvene pomoći sutkinji Tanja Skandel Monas čije je djelovanje odavno prekoračilo čak i najudaljenije granice svakog zdravog razuma te u potpunosti zašlo u zonu kompletne umobolnosti:

Suverenova Žalba Na Zatvorsku Kaznu Osobi Dezintegriranoj 2013-e

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima 2 weeks, 6 days ago #3435

ŠALJE:
Zamjenica pučke pravobraniteljice - Maja Kević
Savska cesta 41/3, 10000 Zagreb
Email: pisarnica[at]ombudsman.hr
Petak 04.09.2020:

PRIMA:
Aljoša Đurić
Email: aljosa[at]cromalternativemoney.org

Dopis

Poštovani,

u privitku dostavljamo dopis zamjenice pučke pravobraniteljice.

S poštovanjem,

Ured pučke pravobraniteljice

*Napomena: dopisi su valjani i bez pečata

(klikni na sliku za veću sliku)

================================

ŠALJE:
Čovjek Aljoša iz obitelji Đurić
Planeta Zemlja
Email: aljosa[at]cromalternativemoney.org
Subota 05.09.2020:

PRIMA:
Zamjenica pučke pravobraniteljice - Maja Kević
Savska cesta 41/3, 10000 Zagreb
Email: pisarnica[at]ombudsman.hr

Obavijest o fatalnoj grešci na liniji Pošiljatelj - Primatelj elektroničke pošte

Poštovana Maja Kević,
među mojom elektroničkom poštom, primijetio sam jučer i jednu pristiglu dakle 04.09.2020 s vaše strane, naslovljenu 'Dopis' - s pdf privitkom u kojem je dokument 'REPUBLIKA HRVATSKA - PUČKI PRAVOBRANITELJ; Broj: P.P.- 20-2-6-1767/20-5; Zagreb 03 rujna 2020' adresiran na tzv. fizičku osobu RH Aljošu Đurića, koji je svojim sadržajem dodatno upućen i tzv. gospodinu Đuriću.
Budući da navedeni dokument nije upućen meni, ja slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji Aljoša iz obitelji Đurić ovim vas putem korektno obavještavam da sam danas, 05 rujna 2020, zbog dakle fatalne greške na liniji Pošiljatelj - Primatelj elektroničke pošte, vašu email poruku izbrisao jednostavno je bacivši u 'otpad'. Potvrdu njenog urednog i valjanog primitka morat ćete zatražiti od nekog drugoga.

---
I Am Me, A Man Sovereign And Free
Aljoša from the Đurić family
All Natural Rights Reserved, Without Prejudice
Last Edit: 2 weeks, 6 days ago by administrator.

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima 2 weeks, 1 day ago #3436

Jučer 09.09.2020 jedan od članova moje obitelji pronašao je u poštanskom sandučiću dokument takozvanog Vrhovnog Suda Republike Hrvatske.
Na navedenom poštanskom sandučiću kristalno jasno i nedvosmisleno stoji: “OVO NIJE POŠTANSKI SANDUČIĆ PRAVNE FIKCIJE ĐURIĆ ALJOŠA, ZABRANJENO OVDJE UBACIVATI UBACIVATI POŠTU ZA TZV. OSOBU RH ĐURIĆ ALJOŠA”.

Spomenuti dokument tzv. Vrhovnog Suda Republike Hrvatske datiran je s 01.09.2020, te nimalo iznenađujuće adresiran na tzv. fizičku osobu RH Aljošu Đurića:

Last Edit: 2 weeks, 1 day ago by administrator.
Time to create page: 0.59 seconds