Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima 2 months, 3 weeks ago #3171

Krajem kolovoza 2017, svim adresiranima uredno je dostavljena moja sljedeća Dokumentacija:

Tužba Suverenog protiv MUP-a RH zbog zločinačkog djelovanja na štetu čovjeka
Last Edit: 2 months, 2 weeks ago by administrator.

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima 2 months, 2 weeks ago #3172

Aljoša iz obitelji Đurić
Planeta Zemlja
email: aljosa[at]cromalternativemoney.org

Arbitražni sud pravde udruge Čovjek
PP 77, 10001 Zagreb

Arbitar ASP-a udruge Čovjek - Aleksa Pavletić, Pula
PP 77, 10001 Zagreb (Ulica XXXYYY, 52100 Pula)

Dodatne informacije glede Tužbe protiv MUP-a RH, pokrenute pri ASP-u

Poštovani,
nakon moje Tužbe pokrenute studenog 2016 protiv Branka Smoljanića i Ivana Šajkunića te Marijane Figurić [svi s adresom radnom mjesta Policijska postaja Pula, Trg Republike 1, 52100 Pula], zbog toga što su dotični u svojstvu tzv. Osoba na funkciji Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske zločinački djelovali na moju štetu, Arbitražni sud pravde udruge Čovjek zaprimio je krajem kolovoza 2017 moju Tužbu protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske [zbog krivotvorenja činjeničnog stanja, kršenja ovlasti, kršenja ugovora, povrede časti i poslovnog ugleda, kršenja pravomoćnog pravorijeka, otimanja i uzurpiranja tuđe privatne svojine te zločinačkog djelovanja na štetu čovjeka na planeti Zemlji] a ista je na znanje također uredno dostavljena Policijskoj postaji Pula, Gradonačelniku grada Pule, Županijskom državnom odvjetništvu u Puli te Općinskom državnom odvjetništvu u Puli:
http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/tuba-suverenog-protiv-mup-a-rh-zbog-zloinakog-djelovanja-na-tetu-ovjeka.html

Ovim putem korektno vam dostavljam, vezano za moju navedenu Tužbu protiv MUP-a RH [datirana 28.08.2017], sljedeće informacije koje sam u međuvremenu doznao:

1)

s pištoljem u desnoj ruci i majicom "KRAV MAGA - HRVATSKA - INSTRUCTOR", te u rukovanju s nekadašnjim tzv. Predsjednikom Vlade Republike Hrvatske Jadrankom Kosor zbog čijeg je djelovanja odnosno opravdane sumnje u zločin protiv čovječnosti, MUP RH 2013 godine zaprimio od Udruge Crom Alternativna Razmjena Zahtjev za hitno utvrđivanje činjeničnog stanja po pitanju Središnje banke, Nacionalne valute i Parlamentarne jurisdikcije
http://cromalternativemoney.org/slike/drzava-stvarnost-ili-imaginacija.pdf

i opet u majici "KRAV MAGA", te također i u uniformi Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske - Dinko Janković, Policijski službenik iz Policijske uprave istarske [Pula].
Taj isti Dinko Janković [Policijska uprava istarska - Pula], jedan je od sedmorice njih zbog čijeg sam zločinačkog djelovanja 11.08.2017 na moju štetu, dakle pokrenuo Tužbu [datiranu 28.08.2017] protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske.
Točno i precizno, Dinko Janković je upravo onaj na kojeg se odnose sljedeća slika i zeleni tekst ispod nje, sadržani unutar moje navedene Tužbe:

[Jutro petka 11 kolovoza 2017, geografsko područje planete Zemlje poznato i kao tzv. "Pula - Trg Republike 1", jedna od soba unutar zgrade tzv. MUP-a RH odnosno Policijske postaje Pula: u tijeku je maltretiranje i tortura nad slobodnim suverenim čovjekom na planeti Zemlji Aljošom iz obitelji Đurić (u zelenoj majici kratkih rukava, okrenut licem prema kameri) ispred kojeg na stolu cijelo vrijeme stoji Sudska dokumentacija Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek koja se sastoji od "Rješenja o nadležnosti" datiranog 23.11.2016 i "Konačnog pravomoćnog Pravorijeka" datiranog 07.04.2017 (vidi Privitak br. 2). Ćelavi nasilnik u bjelkastoj košulji kratkih rukava, leđima okrenut kameri, jedan je od sedmorice zlikovaca koji su bez ikoje nadležnosti, kršeći mir i Univerzalni Prirodni Zakon nelegitimno lišili slobode čovjeka Aljošu iz obitelji Đurić.]

Na sljedećem linku možete preuzeti audio/video dokaz nelegitmnog kriminalnog djelovanja navedenog Dinka Jankovića protiv mene - slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji Aljoše iz obitelji Đurić - tijekom kojeg dotični svjesno na moju štetu krivotvori jedinstveno činjenično stanje:
http://cromalternativemoney.org/slike/mup_rh_zlocin.mkv

2)

i u tzv. civilu, i u uniformi Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske - Zoran Čop.
Taj isti Zoran Čop [Policijska uprava istarska ili Policijska postaja Pula], jedan je od sedmorice sudionika u zločinačkom djelovanju 11.08.2017 na moju štetu, zbog kojeg sam dakle pokrenuo moju Tužbu [datiranu 28.08.2017] protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske.

Preciznije, nakon što sam iskrcan iz Policijskog kombija kod tzv. zgrade MUP-a odnosno Policijske postaje Pula [geografsko područje poznato i kao tzv. "Pula - Trg Republike 1"], silom sam odveden u jednu od brojnih soba unutar spomenute zgrade gdje sam potom maltretiran i torturiran; Zoran Čop jedan je od trojice njih koji je u navedenoj sobi, u odnosu na mene nelegitimno djelovao u svojstvu tzv. Osobe na funkciji Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske.

Planeta Zemlja, četvrtak 07 rujna 2017
Aljoša iz obitelji Đurić
Last Edit: 2 months, 2 weeks ago by administrator.

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima 1 month, 1 week ago #3177

Aljoša iz obitelji Đurić
Planeta Zemlja
email: aljosa[at]cromalternativemoney.org

Arbitražni sud pravde udruge Čovjek
PP 77, 10001 Zagreb

Arbitar ASP-a udruge Čovjek - Aleksa Pavletić, Pula
PP 77, 10001 Zagreb (Ulica XXXYYY, 52100 Pula)

Obavijest o najnovijem razvoju događaja vezanom za Tužbu pokrenutu pri ASP-u protiv MUP-a RH

Poštovani,
nakon moje Tužbe pokrenute studenog 2016 protiv Branka Smoljanića i Ivana Šajkunića te Marijane Figurić [svi s adresom radnom mjesta Policijska postaja Pula, Trg Republike 1, 52100 Pula], zbog toga što su dotični u svojstvu tzv. Osoba na funkciji Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske zločinački djelovali na moju štetu, Arbitražni sud pravde udruge Čovjek zaprimio je krajem kolovoza 2017 moju Tužbu protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske [zbog krivotvorenja činjeničnog stanja, kršenja ovlasti, kršenja ugovora, povrede časti i poslovnog ugleda, kršenja pravomoćnog pravorijeka, otimanja i uzurpiranja tuđe privatne svojine te zločinačkog djelovanja na štetu čovjeka na planeti Zemlji] a ista je na znanje također uredno dostavljena Policijskoj postaji Pula, Gradonačelniku grada Pule, Županijskom državnom odvjetništvu u Puli te Općinskom državnom odvjetništvu u Puli.

Nedugo poslije toga, početkom rujna 2017, Arbitražnom sam sudu pravde udruge Čovjek uredno dostavio dodatne informacije glede moje navedene Tužbe protiv MUP-a RH [datirane 28.08.2017] - koje sam u međuvremenu saznao.

Podsjećajući kako od pokretanja moje navedene Tužbe protiv MUP-a RH prije cirka mjesec i pol dana, još uvijek od vas nisam primio nikakav odgovor/informaciju glede iste, ovim putem korektno vas na današnji dan 12.10.2017 obavještavam o najnovijem razvoju događaja:

(pronađeno 12.10.2017 od strane mojih najbližnjih)
(klikni na sliku za veću sliku)

Kristalno jasan razlog zašto me se iznad priloženi Dokument itekako tiče iako me se nimalo i nikako ne bi trebao ticati u apsolutno nijednom i ijednom pogledu, zbog čega u suštini i jesam pokrenuo navedenu Tužbu protiv MUP-a RH [datiranu 28.08.2017] - javno je objavljen na Internetu u obliku kratkog dokaznog video klipa [kriminalno djelovanje Dinka Jankovića u svojstvu tzv. Policijskog službenika, tijekom kojeg dotični svjesno, na štetu slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji Aljoše iz obitelji Đurić, krivotvori jedinstveno činjenično stanje]:

http://cromalternativemoney.org/slike/mup_rh_zlocin.mkv

Planeta Zemlja, četvrtak 12 listopada 2017
Aljoša iz obitelji Đurić
Last Edit: 1 month, 1 week ago by administrator.

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima 1 month, 1 week ago #3178

16.08.2017, na web stranici 'Zvono Istine' koju vodi Vladimir Perić (Potpredsjednik Arbitražnog suda pravde), objavljen je članak "Porcija istine za licemjere". Potom je na web stranici 'Kontrola uma' koju vodi Dražen Kasalo (Predsjednik Arbitražnog suda pravde), 16.08.2017 objavljen članak "Porcija istine za licemjere - osvrt", u kojem stoji “generalno se potpuno slažem sa svime što je napisano”. U članku "Porcija istine za licemjere" piše sljedeće: “Aljoša iz obitelji Đurić je nedosljedni, pohlepni licemjer, koji se zakačio na drugi stup sotonističke ideologije...”.
Povod?

*
Obavijest o Zahtjevu Arbitražnom sudu pravde za razjašnjenjem i/ili dopunom i/ili ispravkom njegovog Pravorijeka glede moje Tužbe protiv trojice njih koji su u svojstvu djelatnika tzv. Policije Republike Hrvatske, djelovali u odnosu na mene nelegitimno na kriminalan način, te mi prouzročili određene štete;
*
Zahtjev Zboru naroda Hrvatske za ispitivanjem Pravorijeka Arbitražnog suda pravde glede moje Tužbe protiv Ivane Jakir Bajo (zaposlene na funkciji Glavnog Državnog Rizničara Republike Hrvatske);
*
Zaključak Zbora naroda Hrvatske o ukidanju Pravorijeka Arbitražnog suda pravde glede moje Tužbe protiv Ivane Jakir Bajo.

Da podsjetim u kratkim crtama, i što se tiče mog Zahtjeva ASP-u za razjašnjenjem i/ili dopunom i/ili ispravkom njegovog Pravorijeka, i što se tiče mog Zahtjeva Zboru naroda Hrvatske za ispitivanjem Pravorijeka Arbitražnog suda pravde - zdravorazumno i legitimno sam reagirao tako kako sam reagirao na djelovanje ASP-a iz razloga što je od strane za to Odgovornih unutar navedene Institucije, u oba slučaja došlo do teškog kršenja naših međusobnih Ugovora kojima se Arbitražni sud pravde udruge Čovjek obvezao da će korektno voditi spomenute Arbitražne postupke. Naime Pravorijek Arbitražnog suda pravde [datiran 04.04.2017] glede moje Tužbe protiv Ivane Jakir Bajo [datirane 25.08.2016], krcat je brojnim neistinama te defektan i posve invalidan sam po sebi, prije sveg ostalog stoga što na njemu nema niti njegovog jedinstvenog Poslovnog broja niti esencijalno nužnih vlastoručnih potpisa svih članova Sudbenog vijeća ili utvrđenog uskraćivanja istih. Drugi je pak Pravorijek Arbitražnog suda pravde, zbog ključnih nepravilnosti i manjkavosti - kao velika sramota za čitavu struku, kažu znalci - apsurdno sam po sebi najveća prepreka vlastitom izvršenju!

"MISTERIOZNI" NESTANAK SUCA ARBITRAŽNOG SUDA PRAVDE

Krajem kolovoza 2017, pokrenuo sam još jednu Tužbu pri ASP-u. Ovu, treću po redu, Tužbu protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske [datiranu 28.08.2017], pokrenuo sam zbog zločinačkog djelovanja na štetu čovjeka i ostalog.
S obzirom na prethodno navedene nedopustive navike određenih pojedinaca unutar Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek, za razliku od prethodna dva puta u ovoj sam se najnovijoj Tužbi, u nadi da neću opet biti izigran, opredijelio da Arbitražni postupak umjesto tročlanog Sudbenog vijeća vodi Arbitar pojedinac sa službene Liste Arbitara Arbitražnog suda pravde - Aleksa Pavletić, Pula.

Od pokretanja moje Tužbe pri ASP-u protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, prošlo je cirka pedesetak dana. Do dana današnjeg 18 listopada 2017, u odnosu na navedenu Tužbu nisam od Arbitražnog suda pravde primio nikakav odgovor/informaciju.
Budući da nisam sisao vesla, te imajući u vidu već proživljeno, ono što sam danas primijetio - sve je samo ne neočekivano. Kakav će konkretno potez biti povučen, onomad doduše i nisam mogao predvidjeti, no generalnu orijentaciju nije bilo nimalo teško prognozirati. Dakle Aleksa Pavletić misteriozno je 18.10 2017 nestao sa službene Liste Arbitara Arbitražnog suda pravde!

SLUŽBENA LISTA SUDACA ARBITRAŽNOG SUDA PRAVDE DO 18.10 2017 - Aleksa Pavletić!

SLUŽBENA LISTA SUDACA ARBITRAŽNOG SUDA PRAVDE OD 18.10 2017 - Aleksa Pavletić?

Last Edit: 1 month, 1 week ago by administrator.

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima 3 weeks ago #3179

Petak, 03.11.2017

Tko god, istražujući transparentnost, posjeti stranice Arbitražnog suda pravde kreirane u sklopu web sajta udruge Čovjek, primijetiti će da na njima nema ni Oglasne ploče udruge, a začudo ni Oglasne ploče samog Suda.
Kako o nenajavljenoj iznenadnoj promjeni tekstualnog sadržaja na web stranici "ARBITRI" udruge Čovjek, na kojoj dakle od 18.10.2017 među Arbitrima Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek više nije prisutan Aleksa Pavletić - Pula, do dan danas nema ama baš nikakvog službenog ili neslužbenog objašnjenja ni na sajtu Udruge Čovjek ni na sajtu "Zvono Istine" Vladimira Perića ni na sajtu "Kontrola Uma" Dražena Kasala, zasada je nepoznato što se točno dogodilo. Iako je - pošto se radi o web stranici - lako moguće da je došlo do nekakve tehničke greške ili eventualnog hakiranja iste, takvo što je malo vjerovatno jer budući je ipak u pitanju službena stranica Suda a ne neka bezvezna stranica s igricama, nakon 15 proteklih dana valjda bi sve već bilo dovedeno u originalno prvobitno stanje.

Bilo kako bilo, nakon navedenog, dakle još uvijek misterioznog nestanka Alekse Pavletić sa službene liste Arbitara ASP-a, odmah sam od dotičnog hitno zatražio službeni susret da mu se u potpunosti opravdano obratim sa Zahtjevom za određenim informacijama.

Da podsjetim, Arbitražnom sudu pravde sam 26.05.2017 uredno dostavio moju Obavijest o Zahtjevu za razjašnjenjem i/ili dopunom i/ili ispravkom njegovog Pravorijeka [datiranog 07.04.2017] glede moje Tužbe protiv trojice njih koji su u svojstvu djelatnika tzv. Policije Republike Hrvatske, onomad 08.11.2016 djelovali u odnosu na mene nelegitimno na kriminalan način, te mi prouzročili stanovite štete. Budući da od ASP-a apsolutno nekorektno nikad nisam dobio nikakav odgovor na moj spomenuti Zahtjev, Arbitražnom sudu pravde sam zatim 30.08.2017 uredno dostavio "Obavijest o opomeni, o novčanoj obvezi i o ostalom", te sam jedan njen primjerak istog dana isto tako uredno dostavio na znanje također i Arbitru ASP-a Aleksi Pavletiću. Istog tog 30.08.2017, i Arbitražni sud pravde udruge Čovjek i Arbitar ASP-a Aleksa Pavletić uredno su zaprimili moju Tužbu protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske.

Premda gotovo redovito izbjegavam baviti se pretpostavkama, ne zaboravljajući već proživljeno zasad iz predostrožnosti nikako ne isključujem mogućnost da je misteriozni nestanak navedenog Arbitra sa službene liste Arbitara ASP-a na dan 18.10.2017 eventualno uzročno-posljedično povezan sa sljedećim odlomkom iz moje "Obavijesti [datirane 28.08.2017] Arbitražnom sudu pravde o opomeni, o novčanoj obvezi i o ostalom" - koji se odnosi na moju Tužbu [datiranu 28.08.2017] protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske: “s obzirom na navedene nedopustive navike unutar vaše Institucije, za razliku od moje prethodne dvije Tužbe pokrenute onomad pri ASP-u, ovog trećeg puta u nadi da neću opet biti izigran izabirem da Arbitražni postupak umjesto tročlanog Sudbenog vijeća vodi Arbitar pojedinac sa službene Liste Arbitara Arbitražnog suda pravde - Aleksa Pavletić, Pula”.

--------------------------------------------------

Četvrtka 19.10.2017, ja čovjek Aljoša iz obitelji Đurić i Aleksa Pavletić Arbitar Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek, službeno smo se susreli u 16.00h u Cybercafe-u ovdje na geografskom području planete Zemlje poznatijem kao tzv. Pula. Potpuno opravdano Aleksi Pavletiću sam se obratio sa Zahtjevom za informacijama glede toga do kud se stiglo s obradom moje "Obavijesti Arbitražnom sudu pravde o opomeni, o novčanoj obvezi i o ostalom", glede toga u kojoj je trenutno fazi postupak povodom moje Tužbe podignute pri ASP-u protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, te glede iznenadne misteriozne promjene tekstualnog sadržaja na web stranici Udruge Čovjek naslovljenoj "ARBITRI".

Naravno da sam od Alekse Pavletića zatražio da me o svemu navedenome, osim usmeno izvjesti u primjerenom roku također i putem vlastoručno potpisanog službenog Dokumenta - što je on korektno bez ikakvog problema prihvatio. Budući da vrijeme nezaustavljivo prolazi, u iščekivanju spomenutog Dokumenta - zlu ne trebalo danas 03.11.2017 odnosno 14 dana nakon našeg službenog susreta evo javno objavljujem jedan dio informacija koje mi je Aleksa Pavletić tada pružio:

Aleksa Pavletić potvrdio mi je da je 30.08.2017 primio na znanje jedan primjerak moje "Obavijesti Arbitražnom sudu pravde o opomeni, o novčanoj obvezi i o ostalom", i upoznao se sa svim u njoj sadržanim detaljima;

Aleksa Pavletić dao mi je do znanja kako je u odnosu na moju najnoviju Tužbu podignutu pri ASP-u prije cirka 2 mjeseca protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, a u kojoj sam njega izabrao za Arbitra pojedinca, on uredno i u cijelosti ispoštovao vlastite obveze iz Pravilnika ASP-a i Zakona o arbitraži (NN 88/01), tako što je jedan primjerak svoje Izjave o pristanku na obnašanje dužnosti Arbitra pojedinca ASP-a u Postupku povodom Tužbe čovjeka 'Aljoša iz obitelji Đurić' protiv osobe 'Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske' - lično predao u ruke, kao jednome od ovlaštenih u ASP-u za podizanje pošte, Robertu Pittneru, dok je drugi primjerak te iste Izjave poslao pravovremeno 11.10.2017 putem preporučene pošiljke br. RC748062533HR na adresu Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek (PP 77, 10001 Zagreb).

Naknadnom provjerom utvrdio sam, što me s obzirom na već proživljene nedopustive prakse unutar ASP-a nimalo ne čudi i ne iznenađuje, kako Izjava Alekse Pavletića o njegovom pristanku na obnašanje dužnosti Arbitra pojedinca ASP-a u Postupku povodom Tužbe čovjeka 'Aljoša iz obitelji Đurić' protiv osobe 'Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske' - nije putem preporučene poštanske pošiljke dostavljena Arbitražnom sudu pravde udruge Čovjek zato jer “Primatelj nije tražio”, što pak jedino znači da Primatelj Sud ili nedopustivo uopće ne kontrolira svoj vlastiti službeni poštanski sandučić, ili da Primatelj Sud opet nedopustivo u vlastitu korist na račun tuđe štete nije htio podići specifično baš ovu poštansku pošiljku:

O dosad korektno ispoštovanim obvezama Alekse Pavletić proizlazećim iz Pravilnika ASP-a i Zakona o arbitraži (NN 88/01), informirao sam se pažljivim pregledom potonjih i primijetio kako je s time zasada sve ok:

PRAVILNIK ARBITRAŽNOG SUDA PRAVDE
Članak 30.
1) Tužba treba sadržavati naročito:
e) određivanje arbitra člana vijeća ili prijedlog da odlučuje arbitar pojedinac.
Članak 7.
1) Stranke se mogu sporazumjeti da arbitražu provodi arbitražno vijeće ili arbitar pojedinac.
Članak 13.
Arbitri prije postupka u svakom predmetu trebaju dati pisanu izjavu da pristaju obnašati dužnost arbitra.
Članak 9.
1) Ako su se stranke sporazumjele da se imenuje samo jedan arbitar, dužne su priopćiti ASP ime arbitra pojedinca. Ime arbitra pojedinca može u tom slučaju biti utvrđeno već u ugovoru o arbitraži, u naknadnom sporazumu ili tijekom arbitražnog postupka.
Članak 31.
1) Arbitražni sud će dostaviti tuženiku zaprimljenu tužbu i pozvati tuženika da podnese pisani odgovor u roku od 8 dana od dana dostave poziva, odnosno najkasnije do dana održavanja rasprave, ako je njeno održavanje određeno. U pisanom odgovoru treba se navesti i arbitar kojeg se određuje za člana vijeća, odnosno prijedlog da odlučuje sudac pojedinac.
2) Odgovor tuženika s dostavljenim prilozima daje se na uvid tužitelju.

ZAKON O ARBITRAŽI (NN 88/01)
Članak 6.
(8) Smatra se da je ugovor o arbitraži valjan i ako tužitelj podnese tužbu arbitražnom sudu, a tuženik ne prigovori nadležnosti arbitražnog suda najkasnije u odgovoru na tužbu u kome se upustio u raspravljanje o biti spora.
Članak 11.
(1) Izjavu o prihvaćanju dužnosti arbitar mora dati pismeno, što može obaviti i tako da potpiše ugovor stranaka o arbitraži.
(2) Arbitar je dužan arbitražu voditi primjerenom brzinom i pravodobno poduzimati radnje u postupku te se brinuti da se izbjegne svako odugovlačenje po­stupka.
;

Što se tiče toga kako je 18.10.2017 - dakle usred procesa tuženja - iznenada i sasvim neočekivano nestao s web stranice "ARBITRI" udruge Čovjek, Aleksa Pavletić dao mi je do znanja kako on, od datuma kad je uvršten na službenu Listu Arbitara Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek, pa sve do 19.10.2017 tj. dana našeg susreta, nikada od ASP-a u vezi s time nije primio nikakvu primjedbu ili bio upozoren na bilo koji oblik nemarnosti ili ikakvo kršenje bilo čega, te kako isto tako o nekakvom eventualnom "otkazu s posla" nije službenim putem zaprimio nikakav vlastoručno potpisani Dokument ASP-a popraćen opravdanim i valjanim razlozima za takvo što. Aleksa Pavletić mi je tada također dao do znanja kako je on, sukladno rečenome mi, i dalje u posjedu njegove Sudačke iskaznice Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek.
Last Edit: 3 weeks ago by administrator.

Re: Bankrot Hrvatske: Komunikacija S Institucionalnim Autoritetima 5 days, 17 hours ago #3180

Dana 09.11.2017 zaprimio sam putem preporučene poštanske pošiljke zakašnjeli, vlastoručno potpisani Zaključak (datiran 06.11.2017) Vladimira Perića u kojemu dotični, u svojstvu Potpredsjednika Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek, iznosi stanovite tvrdnje glede moje "Obavijesti o opomeni, o novčanoj obvezi i o ostalom" (datirane 28.08.2017) uredno i pravovremeno dostavljene ASP-u 30.08.2017, te u sklopu kojega se dotični također i očituje o mojoj Tužbi protiv MUP-a RH (datirana 28.08.2017) uredno dostavljenoj ASP-u 30.08.2017.

Nekoliko dana poslije toga, u srijedu 15.11.2017, preporučenim poštanskim pošiljkama poslao sam na službene adrese udruge Čovjek (za ASP) moju Obavijest o poduzimanju legitimne samoobrane od prevare Članova Arbitražnog suda pravde počinjene nada mnom (višestrukim kršenjima Pravilnika Arbitražnog suda, Zakona o arbitraži, međusobnih Ugovora te iznošenjem mnogobrojnih neistina).
Nevjerojatno ali što se tiče Arbitražnog suda pravde opet istinito, bilježim novi sramni pokušaj njegovih Članova da nekažnjeno pobjegnu od vlastite odgovornosti za štete koje su prouzročili vlastitim nakaradnim djelovanjem: samo dva dana nakon što je 17.11. 2017 pokušaj dostave moje preporučene poštanske pošiljke Arbitražnom sudu pravde rezultirao točno kao što pokazuje screenshot trackinga poštanskih pošiljki, 19.11.2017 u najnovijoj promjeni službene web stranice udruge Čovjek naslovljene "ARBITRI" - s Liste je navodno “nestao” i Vladimir Perić (Zagreb).

Uvid u Registar Udruga Republike Hrvatske na dan 19.11.2017 i screenshot trackinga poštanske pošiljke koju je Aleksa Pavletić (njegova već treća po redu neuspješna dostava Dokumenata ASP-u), dan poslije mene 16.11.2017 poslao na adresu Sjedišta udruge Čovjek - "Vrhovčev vijenac 9, Zagreb":

Last Edit: 5 days, 13 hours ago by administrator.
Time to create page: 0.50 seconds