Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 3 years, 6 months ago #2781

Evo novosti vezanih za povijest ovih prostora do sada nerasvjetljenu ni uz pomoć Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju (ICTY):

25 veljače 2014, Novi List:

Hrvatska Danas Iznosi Argumente Pred ICJ-om

"Očekujem da ćemo prikazati što se stvarno dogodilo, što je tko kome napravio i da ćemo u konačnici uspjeti", izjavio je uoči početka rasprave Hrvatski ministar pravosuđa Orsat Miljenić.

Što bude, bit će...
Stvari sada stoje tako da REPUBLIKA HRVATSKA od 04 siječnja ove 2014 godine operira u bankrotu. Naime REPUBLIKA HRVATSKA nije u za to predviđenom razumnom vremenskom roku ispunila obveze prema Aljoši iz obitelji Đurić. Da se podsjetimo, radi se o obvezama o kojima su stvarni ljudi što upravljaju tom državom i predstavljaju je, isto kao i svi oni ostali koji je sačinjavaju - korektno informirani putem Obavijesti regularno im isporučene 11 listopada 2013:

OBAVIJEST: REAPROPRIACIJA SUVERENITETA - POVRAT OTETE IMOVINE - ODŠTETA

Štoviše, od četvrtog siječnja takozvana REPUBLIKA HRVATSKA je svakim novim danom kašnjenja isplate dodatno dužnija za kamate od 250 Troy unci čistoga zlata: 100 za nevraćanje neligitmno oduzete imovine i penzijskih sredstava, te 150 za neisplatu odštete.

Vezano za iznošenje povijesnih argumenata RH pred ICJ-om, upravo ovih dana i ja nekako baš završavam s talijanskim i engleskim prijevodom dakle istog onog što Hrvatski ministar pravosuđa Orsat Miljenić naziva "prikazat ćemo što se stvarno dogodilo i što je tko kome napravio:

Freeman's Notice To Worldwide Governments And Institutions

To što je iz nekih nepoznatih razloga ovaj dokument nevidljiv za Google, nimalo me ne zabrinjava. Kad za par dana bude objavljen u svojoj potpunosti, konačno s teorije prelazim u praksu...

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 3 years, 4 months ago #2930

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 3 years, 1 month ago #2941

Prekjučer sam na Facebooku naletio na poziv kojeg je javnosti, u vezi sa sramotnim nepravednim deložacijama, uputio moj stari kompa Pitzek K. Bijažić:

Informiran sam da nažalost paraziti,sotone i ljige od bankara počinju pomalo izbacivat naše jadne Puležane....načuo sam prva deložacija u Puli u 9 mjesecu.
Puležani,Puljani i svi oni koji se osječaju kao dio ovog grada,stanimo odmah našim tjelima protiv tih masonskih krpelja i zgazimo ih.
Samo zajedno ne mogu nam ništa.
ŽIVI ZID vas sve očekuje.DOBRODOŠLI STE!!!!!

U zadnjih nekoliko mjeseci pogledao sam dosta video snimaka na kojima se članovi organizacije "Živi Zid" bore protiv bankarskih deložacija, i veoma cijenim to što rade.

Ako u neko skoro, dogledno vrijeme, slučajno i dođe do nekakve radikalne pozitivne globalne promjene bazirane na kolektivnom osvještenju, onda je takva promjena naravno više nego dobrodošla. Ovo "ako" je međutim skroz isključeno iz načina na koji sam se odlučio odazvati Pitzekovom pozivu. Naime "ako" večeras nekakav malo veći meteor spizdi ovu planetu, onda je svako planiranje sutrašnjeg jutra krajnje besmisleno.

Stoga se, po mom osobnom razmišljanju, bankarskim i općenito deložacijama moguće suprotstaviti na dva načina.
Prvi od njih je nepobitno dokazati da je navodni dug u cijelosti lažan. To sam na primjer ja učinio, tako što sam najprije banci poslao Obavijest o zahtjevu za razjašnjenjem ključnih ugovornih nejasnoća, a zatim sam na osnovu neispunjavanja spomenutog zahtjeva i banci i talijanskim karabinjerima poslao Obavijest o apsolutnoj ništavnosti navodnog kreditnog ugovora.

Jučer, to jest u nedjelju 3 kolovoza 2014, otišao sam u "Rojc" susresti se s ekipom iz "Živog Zida" i predložiti im nešto skroz na skroz drugačije: Postaviti se prema bankarskim i općenito svim deložacijama bez ikakvog fizičkog i političkog otpora, u potpunosti prihvaćajući pravila te prljave igre.
Kao čovjek bogatiji od Bill Gates-a, u mogućnosti sam (vidi link: Slobodan Suvereni Čovjek - Obavijest O Bankrotu Republike Hrvatske) te voljan i spreman isplatiti (po prethodnom dogovoru) dugove nesretnih i prevarenih, ako ne prema svim a ono sigurno prema većini banaka, isto kao i njihove dugove prema svim državnim tvrtkama i tijelima, te dugove prema čitavom spektru raznoraznih privatnih firmi.
Tu međutim priči nije kraj.
Isplatu tuđih dugovanja bih obavio po sistemu prebijanja dugova. Prosto i lako shvatljivo rečeno, nesretnikov dug ja dakle isplaćujem dugovanjem određene banke, države ili neke tvrtke prema meni. Stvar legitimna i čista ko suza. Upravo tu sad dolazi šlag na vrhu torte. Kad netko ne plaća vlastite dugove, onda kao što to svakog dana gledamo, slijede ovrha, deložacija... Draga ekipo iz "Živog Zida", budući da dugovi i države i banaka i raznoraznih tvrtki prema meni, u najvećem broju slučajeva astonomski prevazilaze iznose potrebne za prebijanje dugovanja nesretnih ljudi koje pokušavate zaštiti - što mislite o tome da se, počevši od sutra ujutro, s borbe protiv ovrha i deložacija preorijentirate ni manje ni više, nevjerojatno ali istinito, na njihovo izvršavanje

U vezi s ovim prijedlogom, naravno da bi s moje strane kapnula i neka pristojna donacija za "Živi Zid".

U očekivanju vašeg odgovora, lijep pozdrav
Aljoša iz obitelji Đurić

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 3 years, 1 month ago #2942

• vlado
  • Senior Boarder
Jednog dana iskrsne među globalnim građanstvom iznimno važan posao kojeg treba uraditi.
Od svake je osobe zatraženo da ga obavi.
Svi su bili uvjereni da će ga netko učiniti.
Iako je svako za to bio sposoban, posao međutim nitko nije obavio.
Neki su se veoma naljutili jer, pobogu, bijaše to posao sviju njih.
Svi su smatrali da to može bilo tko, ali nikome nije sinulo da svi neće biti ti koji će posao obaviti.
Sad na kraju svi krive nekoga zato što nitko nije učinio ono što je bilo tko trebao.

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 3 years ago #2944

• Gaja
  • Fresh Boarder
Neki su od nas u stanju računati i pamtiti brže i bolje od kompjutera. Moj je frend uvjeren kako nisu oni ti što su obdareni super-sposobnostima, već smo mi ti koji smo daleko ispod normale - zbog neke vrste DNK blokade čije porijeklo povezuje s rješavanjem misterije postanka čovjeka.
"Tko smo, kad i kako se tu stvorismo, te prije sveg ostalog zašto smo uopće ovdje" - upiti su od esencijalne važnosti za ljudski rod oko kojih se vjekovima koplja lome. Što je znanost modernija, to je nad spomenutim područjem magla gušća, a društvo u njoj sve izgubljenije. Osobno smatram da ključ rješenja navedenih zagonetki leži prvenstveno u tome osjeća li se netko zasebnom jedinkom ili pak sastavnim dijelom kolektiva.

administrator wrote:

Uvjerenja ne mijenjaju činjenice, ali činjenice mijenjaju uvjerenja. Rat je kad ti Vlada kaže tko ti je neprijatelj, a revolucija kad to sam skužiš. Slobodnim ljudima ne treba dozvola za nošenje oružja. Tko glasa na izborima, taj se poslije nema pravo žaliti jer je dobio baš ono što je i htio - gazdu. Najgora stvar u životu nije završiti sam ko pas, puno je ružnije završiti okružen ljudima među kojima se upravo tako osjećaš.

Ludi, neprilagođeni, buntovnici, problematici.
Nezgodni okrugli klipovi u kvadratnim cilindrima.
Individue koje situaciju percepiraju drugačije.
Oni što ne prihvaćaju i ne pridržavaju se pravila.
Oni koji nemaju respekta prema status quou.
Možeš ih hvaliti, ne slagati se s njima, citirati ih,
ne vjerovati im, uzdizati ih ili omalovažavati.
Što god o njima mislio, jedno je sigurno,
ne možeš ih ignoririati.
Zbog toga što su oni ti koji mijenjaju stvari.
Ludi izumitelji, maštari i ozdravitelji.
Oni su ti koji istražuju, stvaraju i nadahnjuju.
Oni su lokomotiva napretka čovječanstva.
Drukčiji vjerojatno ne mogu ni biti, nego ludi.
Kako bi inače ostali mogli buljiti u prazno slikarsko
platno i u njemu prepoznavati vrhunsko umjetničko djelo?
Kako bi inače ostali u mrtvoj tišini mogli čuti
predivnu pjesmu? Ili piljiti u Mjesec i u njemu vidjeti
mobilni laboratorij?
Koliko god ih neki smatrali sumanutim luđacima,
ti su pojedinci zapravo pravi geniji.
Zato što svijet mijenjaju samo hrabri ljudi dovoljno
ludi smatrati se sposobnima to učiniti.

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 2 years, 7 months ago #2965

Time to create page: 0.20 seconds