Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 5 months ago #2748

Papa Benedikt XVI - Joseph Ratzinger, nije dugo opstao na čelu Katoličke crkve. Izbila su na vidjelo sramotna seksualna zlostavljanja, financijski skandali i političke spletke. Sveti se Otac međutim s položaja povlači iz zdravstvenih razloga, iako se uvijek kleo u apsolutno žrtvovanje za "stvar".

U društvu dvojice slušam kako komentiraju da je bio previše tradicionalno naklonjen, da nitko više ne vjeruje u priču o Raju i Paklu, spominju i zabranu upotrebe prezervativa. Napominju kako Crkva ideje mora prilagođavati vremenima koja se mijenjaju, ljudi trebaju vjerovati u nešto realističnije od ovog sadašnjeg. Blijedo su me pogledali kad sam ih upitao nije li nas ušminkavanje i dotjerivanje iluzija već dovoljno upropastilo.
Last Edit: 4 years, 5 months ago by administrator.

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 4 months ago #2753

Bolujem ovih dana temperaturu od +40. Nastojim se i malo mentalno relaksirati prije nego li se iz sve snage opet vratim ovome što sam započeo. Jutros me jedna loša vijest dotukla. Pišem ove retke sa suzama u očima.

Par mjeseci unazad, stigle su mi obavijesti o isticanju domene, sigurnosnog certifikata, hostinga... S obzirom da financijski ne stojim baš najbolje, a budući da udruga nije primila lipu donacija, nije bilo druge nego ili ili.

Vandine sam psiće namjeravao pokloniti obiteljima s malom djecom. Sajt Crom nije ugašen, i sigurno neće biti još 2 godine - isključivo zahvaljujući tome što je 700 eura nakalemljeno prodajom kučića. Kakav sam - prodaja mi nikad ne bi pala na pamet, no opstanak stranica doživljavam kao nešto za što sve vrijedi žrtvovati.

Primio sam poruku od obitelji u kojoj je Lulu našla svoju malu sunčanu oazu, od ljudi kojima je i ona pružala ljubav, sreću i prijateljstvo na neki sebi svojstven, poseban način. Radoznala i razigrana, malecka je pojela neku otrovnu biljku. Nažalost, i pored sveg truda kojeg je veterinar uložio, mlada se snježna pahuljica sinoć zauvijek ugasila. Srce mi plače i ne mogu izraziti koliko mi je krivo.

Nikad te nećemo zaboraviti Lulu
Last Edit: 4 years, 4 months ago by administrator.

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 4 months ago #2755

Kaže Mario na Facebooku:

Puno je hohštaplera na ovome svijetu. Puno je mešetara, biznismena i prevaranata. Trče na sve strane i gledaju gdje bi štogod uložili a da im se stostruko vrati ili barem tridesetostruko. Ministri, ljudi u javnim poslovima po gradovima i Županijama su obavezni zaštititi ljude, svoje građane od tog bjelosvjetskog šljama. Moraju brinuti da netko zločest ne dodje i obrlati ih slatkorječivošću i otme im zemlju koju poslije tridesetorostruko preprodaju jer imaju informacije o urabnizaciji ili kakvoj drugoj pogodnosti koja podiže cijenu zemljištu. Šta da radimo ako nam naši političari, ljudi iz javnog sektora to počnu raditi? Što ako nam oni kupuju zemlju kako bi se osobno obogatili, a sve nas zajebali. Ljudi, šta da radimo?

Odgovara Ester:

Treba se desiti Beppe Grillo u smislu realne smetnje starim hramovima moći. Sada treba vidjeti i kako ova novina na sceni talijankse politike bude saživjela s obzirom da je stranka novih ljudi koji se još međusobno ne poznaju. Trigonometrija alijansi kupnje i politički inženjering. Ovo je za opservirati pod povećalom. Ovi se uistinu spremaju Italiju izvesti van Europske Unije.

Komentira Aljoša:

Baš interesantno kako sebe same apriori unaprijed odbacujemo kao nepostojeću opciju...
Da, u Italiji se nedavno zaista desio Beppe Grillo. Po meni, perfektan primjer finalne građanske zablude. Grillo je do prekjučer urlao: "Naš je novac čista zajebancija"! A danas? Danas o tom istom novcu šuti ko zaliven

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 2 months ago #2764

Posljednjih dvadesetak dana sajt je izložen učestalim hakerskim napadima, pa moguće smetnje na vezi nisu isključene.

Usput evo isječka iz skorog Zahtjeva za povrat oduzete imovine i naknadu štete - intervju s Bankenštajnom: "Svim političkim strankama, revolucionarnim pokretima, aktivističkim organizacijama i udrugama za razvoj civilnog društva, koristim se kao taksi prijevozom onako kako mi paše. Zazviždim, prevezem se gdje poželim, platim i izađem".

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 2 months ago #2765

• roman
  • Gold Boarder
Ekonomist Hromin Sturm izašao je prije nekoliko dana u javnost s nadasve zanimljivim tvrdnjama.
Na sastanku s predsjednikom RH Josipovićem, iznio je kako država skriva pravu istinu o nezaposlenima... Zavod za zapošljavanje krivotvori podatke...

Prava slika ekonomije u državi, navodi Sturm, tragična je i potpuno neodrživa u svakom smislu: Naime samo 200.000 radnika u proizvodnji izdržava čak 4,230 milijuna gladnih ustiju!!!
Give a man a gun and he can rob a bank, give a man a bank and he can rob the world.
Crom Alternative Currency System

Date li čovjeku pištolj on može opljačkati banku, date li čovjeku banku on je u stanju opljačkati cijeli svijet.
Crom Alternativna Valuta

Date a un uomo una pistola e può rapinare una banca, date a un uomo una banca e può derubare tutto il mondo.
Crom Notizie Alternative

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years ago #2766

Proteklih se dana Rolan Dujmić i ja konačno sreli licem u lice, oči u oči... dva puta, a bit će toga još... sve pet ti naši razgovori i čavrljanja, iste vibre, identične frekvencije... o urodu o tom potom...

Last Edit: 3 years, 11 months ago by administrator.
Time to create page: 0.23 seconds