Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 10 months ago #2672

• vlado
  • Senior Boarder
Koga Podržavaš: Njih 1% Ili Nas 99%?

Ako Voliš Sustav, Onda Ne Voliš Ljude!

Postom 'Facebook Danas Najgora, A Hrana Najisplativija Investicija' u sklopu ove teme, novopridošli forumaš 'devijacija' u sridu je adresirao uzroke ekonomske recesije i solucije za izlazak iz te krize. Člankom 'Koga Podržavaš, Sustav Ili Ljude' objavljenim na Crom Alternativnim Vijestima, i ja evo uzjahujem vjetrove definitivnog razvoda s Matrixom:

http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/koga-podrava-sustav-ili-nas-99.html

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 10 months ago #2673

Dobra vijest je da mi je nekoliko osoba već poslalo njihove potpisane izjave koje sam kroz post "Koliko Su Hrvati Drukčiji Od Svojih Omraženih Vladara?" u okviru ove teme svima postavio javno dustupnom - klikni na izjavu:

Last Edit: 4 years, 10 months ago by administrator.

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 10 months ago #2676

Još koji dan pa će Vandini kučići navršiti mjesec dana. Tri muškića i dvije ženskice. Dosad su svako toliko malkice puzali po kućici, a ovaj tjedan počinju raditi prve korake i istraživati dnevni boravak. Jedna malena pri tim avanturama uvijek pjeva neku svoju simpatičnu pjesmicu, dok drugi uglavnom zazivaju u pomoć. Klinci su nezasitni, sisaju ko ludi pa sam Vandi utrostručio porcije hrane.

vanda12.jpg

vanda11.jpg

vanda10.jpg

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 10 months ago #2677

U Italiji me prije 7-8 meseci zaustavila policija. Nakon kraćeg dijaloga koji je rezultirao šokingom policajca, pristao sam iz čiste radoznalosti skupa s njim otići u kasarnu karabinjera. Tamo sam prvo malo odslušao lekciju o demokraciji. Uzvratio sam da ne vjerujem u demokraciju, a budući je na kasarni karabinjera obješena tabla "vojna zona", dobacio sam kako se to pogotovo odnosi na onu u kojoj za vrijeme mira zakon provodi vojska. Rekao sam im također kako je s obzirom na situaciju u svijetu i bankrot Grčke, očigledno da demokracija u Grčkoj nije samo rođena već je tamo i umrla.

Sve u svemu, bio sam bez dokumenata. U nekih petnaestak minuta sam detaljno objasnio tko sam i što sam. Dao sam im do znanja da sam čovjek a ne OSOBA, i da kao takav za razliku od njih što stoje u Italiji, ja na Slobodnom Planetu slobodno stojim bez potrebe za ikakvim dozvolama i dokumentima. Od njih sam zahtjevao da eventualnu jurisdikciju nada mnom dokažu potpisanim ugovorom putem kojeg sam se na takvo što ikad dobrovoljnim pristankom obvezao. Karabinjeri i policija su ustanovili da ne raspolažu nikakvim dokazom o njihovoj nadležnosti nada mnom. Tad kad je situacija postala kristalno jasna, naglasio sam im da je moje vrijeme veoma skupo i da ga naplaćujem u zlatu. Tu smo se pozdravili i nikom ništa. Nevjerojatno zar ne? A ipak istinito. Ah da, onako usput, po pitanju novca u kojem su htjeli naplatiti nekakvu kaznu, suprotna strana također nije uspjela pružiti nikakav dokaz da je ništa=nešto.

U prvom postu teme "Globalna Monetarna Reforma I Transformacija Društva", u crvenim i zelenim slovima obavljena je komunikacija s Hrvatskom Vladom. 28 pitanja, 28 odgovora.

9) Kako hrvatski državljanin može postati suveren?

Pod suverenim se misli na to da nije državljanin niti jedne zemlje i da ostvaruje svoja i Bogom i prirodom dana prava. Nepostojanje ovakve mogućnosti bi naime značilo da su svi oni koji to žele ostvariti, a ne mogu, ništa drugo nego obični robovi - nije li tako? Biti suveren znači da netko ne mora biti državljaninom ijedne zemlje, iz jednostavnog razloga jer ga je stvorila priroda, a ne država - što se osobito odnosi na Republiku Hrvatsku koja kao takva postoji tek od nedavno. To bi također značilo da je pravna fikcija poput Sabora sama sebi dodjelila pravo na viši autoritet od prirode kroz kojeg onima koji ne pristaju na to da budu kontrolirani, ili prevarom ili na silu nameće svoju volju - nije li tako? Kako se dakle nepostojanje ovakve mogućnosti ne bi moglo tumačiti na niti jedan jedini drugi način nego na onaj da smo svi u stvari robovi u vlasništvu nekoga ili nečega - ako je to slučaj, pitanje se ponavlja - kako hrvatski državljanin može postati suveren?

Predsjednica Jadranka Kosor ispred Vlade Republike Hrvatske: Odgovor na pitanje se ne može smatrati informacijom, odbija se Zahtjev Udruge Crom Alternativna Razmjena za ostvarivanje prava na pristup informacijama.

Danas 06 decembra 2012, Glas Istre objavio je članak "50% posto popusta ako kaznu platite odmah".
Kako hrvatski državljanin može postati suveren - Hrvatska Vlada dakle odbija odgovoriti, razloge nije teško pretpostaviti. U tom članku u Glasu Istre, naletio sam na zanimljivost povezanu s mogućnošću hrvatskog državljanina da postane slobodan:

"Novim Prekršajnim zakonom uvode se brojne novine, od kojih su vjerojatno najzanimljivije one o novčanim odredbama. One koji ne iskoriste pogodnosti novog zakona, svojevrsnu mrkvu, čeka batina. Najprije se pokreće klasična ovrha na nenaplaćenu kaznu, a ukoliko nije moguće naplatiti kaznu preko računa, kazna se preoblikuje u rad za javno dobro. Osoba mora sama pristati na to, a nakon što država iscrpi i tu mogućnost, tek se tada može odrediti zamjena kazne u vidu zatvora. Još se jedna potpuna novina uvodi kod plaćanja ili neplaćanja kazne. Pokrenut će se Registar nenaplaćenih kazni, a osobe koje završe u tom registru mogu "nastradati" na drugi način, a to je odbijanjem države da im izda neke isprave, dokumente i dozvole".

U prijevodu, neplatite li kaznu, ostat ćete bez isprava i dokumenata; odbijanjem države da vam u njoj prizna članstvo postat ćete suvereni

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 10 months ago #2678

Opet kroz Glas Istre, ovaj put ni manje ni više nego o mom skorom zahtjevu Republici Hrvatskoj za povrat ukradene imovine i nadoknadu štete.

Gradonačelnik Boris Miletić ne prihvaća zahtjev Republike Hrvatske da se upiše kao vlasnik velikog dijela gradskih nekretnina i zemljišta koji je Državno odvjetništvo u ime države podnijelo prije dva mjeseca. U utorak će i Gradsko vijeće na svojoj sjednici raspravljati o posljedicama odluke Vrhovnog suda o državnom preuzimanju zemljišta i nekretnina koji su od 1990 godine u vlasništvu Grada Pule.

"Ovo je centralizirana država i ako nam država uzme zemljište onda ne znam čemu sva nastojanja za razvojem gradova. Pokušaj države da se upiše na gradska zemljišta već je izazvao dosta polemike u javnosti i mislim da se ovaj problem može riješiti samo na dva načina", izjavljuje Miletić, napominjući da su već sve jedinice lokalne samouprave čije nekretnine država namjerava preuzeti poslale jedinstven stav u Sabor.

Gradonačelnik Pule Boris Miletić izvrsno stavlja do znanja da to što je Jugoslavija bila svačija ni u kom slučaju ne znači i da je bila ničija.
Hebiga, i država i Miletić zaboravljaju da dobrim dijelom stoje tamo gdje bih ja trebao biti, no ništa zato, zahtjev ne OSOBE nego suverenog čovjeka od krvi i mesa za povrat ukradene imovine i nadoknadu štete - upravo je u pripremi.

Re: AgroTurizam Farma Vivian - Održiva Zajednica Dobrih Ljudi 4 years, 10 months ago #2680

• danijela
  • Fresh Boarder
Pozdrav svim prisutnima
Samo želim javiti da sa velikim interesom pratim ovu temu jer nešto slično ali u blažem izdanju i sama planiram. Ovim što postavljate na stranice postigli ste pun pogodak
Time to create page: 0.22 seconds