Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu

Re: Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 5 years, 9 months ago #2706

Last Edit: 5 years, 9 months ago by administrator.

Re: Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 5 years, 8 months ago #2736

BIOS Postavke Državne 'Zajednice' Republika Hrvatska

Središnja banka, nacionalna valuta, parlamentarna jurisdikcija - Odgovor Ministarstva Unutarnjih Poslova Republike Hrvatske za Zahtjev Udruge Crom Alternativna Razmjena za hitno utvrđivanje činjeničnog stanja:

Re: Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 4 years, 5 months ago #2922

Re: Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 7 months ago #3232

Najvećem broju Internauta s ovog govornog područja vjerovatno nije nepoznato da je medijska kuća Glas Istre naslovnicom i s još nekoliko dodatnih stranica posvetila naročitu pažnju nedavnom vanserijskom događaju odnosno žestokom sudaru između jedinstvene stvarnosti i navodne “stvarnosti” u koju je mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji Aljošu iz obitelji Đurić, trudeći se iz petnih žila i iz nekih samo njima znanih interesa, tvrdoglavo pokušavala uvjeriti poveća grupa naoružanih ljudi zaposlenih u svojstvu takozvanih osoba na funkciji tzv. Policijskih službenika tzv. Republike Hrvatske:

Glas Istre: Suvereni čovjek na planeti Zemlji

Evo ovdje korektno i transparentno, u duhu slobodnog protoka informacija, obavještavam sve posjetioce ovog web sajta o daljnjem razvoju situacije.
Cirka dvadesetak dana nakon što je tzv. Prometna policija dakle 02.03.2018 djelovala onako kako je nelegitimno i kriminalno djelovala u odnosu na mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji, uspio sam zgotoviti moju službenu reakciju internacionalnog karaktera i poslati je četvrtka 15.03.2018 preporučenom poštom svoj desetorici adresiranih Primatelja:

Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 2 Dio

Re: Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 6 months, 4 weeks ago #3252

Re: Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 4 months, 3 weeks ago #3304

Famozni stobrečanin Dražen Kasalo (u javnosti poznatiji kao osnivač udruge Čovjek i njezinog Arbitražnog suda pravde, autor knjige 'Kontrola uma u pravom sistemu, organizator događaja 'Prva konvencija živog čovjeka' te inicijator predstojećeg osnivanja organizacije 'Društvo živog čovjeka) nedavno je po četvrti put zaredom zario nož u leđa istinskom oslobođenju čovjeka od robovanja Matrixu. Krivotvoreći više puta ne samo sopstveni identitet već i cjelokupno činjenično stanje, grubo kršeći vlastita obećanja te Univerzalni Prirodni Zakon i Statut udruge Čovjek te Pravilnik njezinog Arbitražnog suda, Predsjednik potonjeg posegnuo je čak i za najgnusnijim prljavštinama ne bi li što učinkovitije sabotirao konkretno realno distanciranje od religioznog fanatizma zvanog 'državizam'.
Beskonačne falinke u koje se sam sav umrsio postavljajući zamku 'suvereni građanin' svakom nedovoljno upućenom pojedincu voljnom postati 'suvereni čovjek', Kasalu se silovito obilo o glavu i potvrdilo staru poslovicu "ko drugome jamu kopa sam u nju upada". Obmanjujući plemeniti paravan ispod kojeg navedeni infiltrator u potaji podlo podriva nepatvorenu oslobodilačku vibru - raskrinkan je u cijelosti te objelodanjen u Izvještaju o golemoj laži kojom je, dovevši se u monstruozno kontradiktornu poziciju, 17.04.2018 donio kompletno nakaradno Rješenje o odbacivanju Tužbe Aljoše iz obitelji Đurić protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske. Više o suludoj liniji ponašanja i principu djelovanja kojeg su Kasalo Dražen te udruga Čovjek i Arbitražni sud pravde zauzeli prema svakom i bilo kom ljudskom stvorenju, organizaciji, fizičkoj ili pravnoj osobi, svejedno nastupali ovi u svojstvu bilo tužitelja, bilo tuženika, bilo ugovornih protustrana, bilo partnera u poslovnim aranžmanima ili drugim projektima i odnosima ikoje vrste - može se pročitati na sljedećem linku:

Time to create page: 0.19 seconds