Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu

Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 6 years, 2 months ago #1691

Slobodni od Dugova - Sad Ili Nikad!

Radi se samo o ekonomiji ili vlade lažu, a banke kradu dok se bogati smiju? Svako tko ima utjecaj na javno mijenje, odgovoran je za posljedice onog u što su ljudi povjerovali kao rezultat upoznavanja s objavljenim i neobjavljenim, izjavljenim i prešućenim sadržajem. Novac I Mentalna Higijena je službeni zahtjev za odgovorima na specifična - ključna pitanja, upućen osim prvenstveno svakom policajcu osobno i psihijatrijskim ustanovama, svima onima koji kroz proces mentalne higijene imaju bilo kakav utjecaj na stvaranje i oblikovanje javne svijesti. Na popisu kontaktiranih su saborski zastupnici, lokalne i regionalne vlasti, političke stranke, mediji, sindikati, udruge civilnog društva, ljudi iz znanstvenog i obrazovnog sektora.

Prolazimo kroz teška, no nadasve čudna vremena.
Planeta je bankrotirala, ne samo financijski već politički, moralno i kulturno.

U trenucima u kojima se svijet guši od žeđi za novcem, financijska sredstva koja nedostaju za saniranje nuklearne katastrofe u Japanu što radijacijom prijeti svim živim bićima ovog svijeta, čarobnim su se štapićem stvorila za otvaranje novog rata, ovog puta u Libiji.
Da se podsjetimo, Libija je zemlja čiji je vođa nedavno prilikom govora u Ujedinjenim Narodima zatražio od Zapada odštetu od 7,7 trilijuna dolara zbog kolonizacije Afrike.

Operacija Pobuna Protiv Državnog Imperija

Masovni protestni pokret "Anonymous - Anonimni", decentralizirana je organizacija koja se u zadnje vrijeme suočila s brojnim protivnicima, uključujući: Sarah Palin, PayPal, Church of Scientology, MasterCard, Westboro Baptists i Vlade Egipta i Tunisa na primjer.

Anonimni su upravo objavili njihov najvažniji poziv: Građanski neposluh protiv privatnog kartela - globalnog monetarnog sustava - sistema središnjih banaka.

"Operation Empire State Rebellion - Operacija Pobuna Protiv Državnog Imperija", poziv je na nenasilni otpor protiv organizacija koje kontroliraju svjetsku populaciju kroz komade papira i bitove podataka.

Banci Rothschild - Zahtjev Za Financiranje

Poštovana Rothschild Bank,

željeli bismo zatražiti kredit od 4,5 milijuna eura za kojeg kao garanciju nudimo 3 potvrde o pravu na emisionu dobit s potpisima LEVI-SABA-LA BANCA (Franco Levi, Marco Saba, Nadia La Banca).

Po procjeni na dan 17 ožujka 2011, obljetnice ujedinjenja Italije koju je promovirao Karl Rothschild 800-ih godina u svrhu konsolidacije dugova država-regija; svaki certifikat vrijedi 1,5 milijuna eura.

Ove potvrde, likvidne i naplative, omogućit će vam pisanje lažnih računovodstvenih podataka i stvaranje likvidnosti koja je nama potrebna za pokretanje sustava regionalnih valuta u kojem bi vaša banka mogla obavljati funkciju poravnanja.

U biti, radi se o pokušaju izbjegavanja veoma drastičnijeg rješenja, nacionalizacije bankarskog sustava i monetarne emisije - na što je nedavno pozvao naš gay ministar Tremonti.

Molimo vas da nam potvrdite datum i vrijeme susreta na kojem možemo porazgovarati o ovom prijedlogu. U međuvremenu, kako bi ubrzali proces, danas, 17 ožujka 2011, organiziramo demonstracije ispred vaše poslovnice u Milanu, s transparentima, megafonima i prdežmentima.

Srdačni pozdravi,

LEVI - SABA - LA BANCA
Attachments:
Last Edit: 6 years, 2 months ago by administrator.

Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 6 years, 2 months ago #1692

Banka Slovenije - Centralna Banka Republike Slovenije: Poslovni Odnos

Poštovana Slovenska Središnja Banka,

u Udruzi Crom Alternativna Razmjena u zadnje vrijeme radimo na uspostavljanju poslovnih kontakata. U duhu transparentnosti u radu, prije bilo kakvih potencijalnih ponuda, a s obzirom na

- Krivičnu prijavu protiv Globalne Financijske Elite zbog zločina protiv čovječanstva slijedećim institucijama: Interpol, FBI, Irska Policija, Srpska Policija, Policija Crne Gore, Policija Bosne i Hercegovine, Španjolska i Slovenska Policija;

- Službeni Zahtjev Novac i Mentalna Higijena;

željeli bi se dobro informirati o principima i nekim važnim činjenicama na temu: Novac - Vrijednost - Euro - Kuna.

Razmišljao sam na kojem jeziku da vam se obratim. Vidim da u Sloveniji uskoro u opticaj ulazi kovanica od 2 eura koja će vrijediti kao sredstvo plaćanja u cijeloj Eurozoni, na kojoj je lik borca iz španjolskog građanskog rata i legendarnog partizana iz NOB-a, Franca Rozmana Staneta. Ovdje u Hrvatskoj, ova se namjera komentira kao slovenska vjernost antifašističkoj tradiciji.

Diljem svijeta poznati međunarodni urednik ekonomije i financija u novinama Daily Telegraph, Ambrose Evans-Pritchard:

"Ispričavam se čitateljima diljem svijeta što sam branio i podržavao monetarnu politiku ekonomskih poticaja Federalnih Rezervi, i što sam naivno kao imbecil bio uvjeren da FED nakon što je počeo ispaljivati prve metke kvanitativnog ublažavanja neće pokleknuti ovisnosti o drogama, političkim zloupotrebama i suludo otrovnoj razvratnosti. Cijeli projekt o Europskoj Uniji je sada zbog globalne dužničke krize u opasnosti od raspada, sa strateškim i gospodarskim posljedicama koje je vrlo teško predvidjeti. Moje osobno mišljenje je da je EU postala nelegitimna kad je odbila prihvatiti odbacivanje Europskog Ustava od strane francuskih i nizozemskih birača u 2005 godini. Ne postoji ništa čime bi se moglo opravdati oživljavanje tog teksta u vidu Lisabonskog Sporazuma i njegovo prihvaćanje kroz parlamentarnu proceduru umjesto javnog referenduma, radi se o autoritarnom puču. Kad su i u Irskoj na referendumu birači izglasali 'Ne', EU je ponovo zanemarila rezultate i zastrašivanjem natjerala Irce da glasaju još jedanput. To je ponašanje pro-fašističke organizacije".

Priznajem da mi je prva pomisao prilikom upoznavanja s ovom kovanicom pala na onu zajedničku parolu iz antifašističke borbe: "Bolje Grob Nego Rob"; pa sam se odlučio za srpsko-hrvatski jezik, iskreno se nadam da to za vas neće predstavljati problem.

Znatiželja koju ovdje želimo zadovoljiti prije eventualnog stupanja u poslovni odnos, uglavnom je vezana za upoznavanje sa zakonskim sredstvima plaćanja i bankarskim valutama koje danas, 15-20 godina nakon napuštanja dinara, postoje u Sloveniji i Hrvatskoj; državama između čijih stanovnika i institucija se redovno kune mijenjaju za eure i obrnuto:

Kao i svaka druga mjerna jedinica, i novac je potpuno beskoristan ako ne postoje stvari koje treba mjeriti. Površinu mjerimo u hektarima, a težinu u kilogramima. Međutim, kao što hektar nije zemlja, i kilogram nije meso, tako ni novac nije...

Poput svih ostalih zemalja svijeta, i Hrvatsku u ovoj globalnoj ekonomskoj krizi trese groznica poznatija kao javni dug.
U financijskom izvješću Hrvatske Središnje Banke za 2009 godinu, u bilanci pod obvezama stoji "Novčanice i kovani novac u optjecaju". Ova vrsta obveze je jedina vrsta obveze u svijetu za koju nije određen vremenski rok u kojem se treba ispuniti.
Po zakonu o Hrvatskoj Narodnoj Banci u kojem stoji "Uvođenje eura kao novčane jedinice", vidljivo je da euro uskoro kao nacionalna valuta stiže i u Hrvatsku.
To međutim automatski znači da će dan uvođenja eura u Hrvatsku, za sve one koji tada budu posjedovali kune, a ne budu pristali na zamjenu originalnog dužničkog instrumenta; predstavljati dan naplate obveze Hrvatske Središnje Banke prema njima.

Pitanja:

1) - Da bi ja kao dužnik mogao isplatiti 100 kuna javnog duga, ili moram prodati dio svoje imovine, ili moram odraditi neki posao.

Jedan dan prije uvođenja eura u Hrvatsku, pojavit ću se u Hrvatskoj Središnjoj Banci i isplatiti 100 kuna javnog duga sa 100 kuna maslina ubranih mojim uloženim radom.
Dan poslije, kad se u Hrvatskoj Središnjoj Banci pojavim s novčanicom od 100 kuna, odnosno potvrdom o njihovoj obvezi prema meni od 100 kuna, iz banke ću izaći bogatiji za ono što predstavlja materijalnu garanciju koja stoji iza tog komada papira na kojem je odštampana znamenka 100.

Što ću - jasno, točno, i precizno, iz Hrvatske Središnje Banke donijeti u svoju kuću i time obradovati obitelj? Krumpir, zlato, biser, mobitel, vodu...?

2) - Eventualno, originalnu obvezu Hrvatske Središnje Banke prema meni, mogu pristati zamijeniti novom.

Osim što je papirnata novčanica od 100 eura 10.000 centi, a 10.000 centi 100 eura; što je još 100 eura - jasno, točno, i precizno - u krumpirima, zlatu, biserima ili bilo kojoj drugoj materijalnoj garanciji koja stoji iza tog komada papira na kojem je odštampana znamenka 100.

3) - Koja je točno nominalna, a koja intrizična vrijednost slovenskog javnog duga?

4) - Da li je od vas moguće kupiti novčanicu od 500 eura - platiti je njenom intrizičnom vrijednošću?

5) - Na vašim stranicama ste najavili da ćete ove 2011 godine u prodaju i opticaj pustiti zlatnik "20 obletnica samostojnosti Republike Slovenije", težine 7 grama, promjera 24 milimetra, čistoće 900/1000 i nominalne vrijednosti 100 eura.

Da li će biti moguće kupiti ga - platiti nominalnom vrijednošću?

U nadi za uspostavljanjem uspješne suradnje i zdravog poslovnog odnosa, unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

Ispred Udruge Crom Alternativna Razmjena,
Predsjednik Đurić Aljoša.

Centralna Banka Slovenije kontaktirana putem kontakt forme na njenim stranicama, 21 ožujka 2011 u 15.45h

Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 6 years, 2 months ago #1700

• roman
  • Gold Boarder

Progres odnosno bolji život iz gornjeg videa, konačni je rezultat stoljećima duge evolucije ljudske vrste iz lošeg danas u bolje sutra.
Gornji video je namijenjen onima koji najveću pljačku u povijesti čovječanstva, aktualno u završnoj fazi, još uvijek nazivaju "globalna financijska kriza". Svima onima za koje je zdrav razum kad je u pitanju spomenuti najveći transfer bogatstva od kad je čovjeka, vjerovanje u nekakvu teoriju nekakve zavjere. Uživajte u smijehu i dobroj zabavi Wall Street-a.

"Ključ besmrtnosti je prvo živjeti život vrijedan sjećanja. Čovjek je kao živo biće i kreativni pojedinac uvijek važniji od bilo kakvog ustoličenog stila ili sustava. Ako voliš život, ne troši vrijeme uzaludno, vrijeme je ono što čini život. Mudar čovjek može više naučiti iz glupog pitanja nego što budala može naučiti iz mudrog odgovora. Apsorbiraj ono što je korisno, zanemari ono što nije. Ako trošiš previše vremena na razmišljanje o nečemu, nikad to nećeš ostvariti. Posjedovanje bilo čega započinje u umu. Onakvi smo kako razmišljamo. Život je bolje živjeti nego koncipirati. Kao što ja nisam na ovom svijetu da bi živio po tvojim očekivanjima, tako ni ti nisi ovdje da bi živio po mojim. Jednostavnost postoji kad postoji sloboda od mehaničkog uvjetovanja. Prosječni čovjek je samo hrpa ustaljenih ideja i tradicija - ako slijediš klasičnu šablonu, poznaješ rutinu, tradiciju, sjenu, ne poznaješ sebe. Ako želiš naučiti plivati, skoči u vodu; na suhom ti nikakva umna ograničenja ne mogu pomoći. Sve utvrđene sheme su neprilagodljive i nesavitljive, istina je uvijek izvan fiksnih okvira. Oslobodi svoj um, budi bez oblika, budi bez forme, budi kao voda. Ako vodu uspeš u šalicu, postat će šalica; ako vodu uspeš u bocu, postat će boca, ako vodu staviš u čajnik, postat će čajnik - voda može teći i lomiti se. Voda je neograničeno fleksibilna. Može biti prozirna i neprozirna. Voda se može razdvojiti, zaobići, i ponovo spojiti. Voda može padati kroz stvari. Može erodirati najtvrđu stijenu, a može teći i kroz najsitniji pijesak. Voda može poprimiti svaki oblik. Budi kao voda prijatelju. Nije dovoljno znati, znanje treba primjeniti; nije dovoljno htjeti, treba učiniti. Koristi nijedan način kao način, i bez ograničenja kao ograničenje. Dođavola s okolnostima, stvaraj mogućnosti!", Bruce Lee.

Easy Rider - Jack Nicholson, Dennis Hopper i Peter Fonda razgovaraju o slobodi. JN: "Nekad je ovo bila stvarno dobra zemlja, nikako da shvatim što se desilo". DH: "Svi su se ukenjali od straha, eto to se desilo... nedaju nam više da uđemo niti u hotel zadnje kategorije... kužiš, ni u hotel zadnje kategorije. Toliko nas se boje da bi nam najrađe odmah vratove prerezali". JN: "Oni se ne plaše vas nego onoga što predstavljate". DH: "Mi smo za njih samo likovi koje treba ošišati". JN: "Grdno griješiš, vi za njih predstavljate slobodu". DH: "Pa što ne valja sa slobodom, nije li ona bit svega"? JN: "Točno tako, ali biti slobodan i pričati o slobodi su dvije potpuno različite stvari. Znaš, stari, nije lako biti slobodan kad si roba koju stalno prodaju i kupuju na tržištu. Dobro pazi da nekome od njih slučajno ne spomeneš da nije slobodan, jer će se taj iz petnih žila potruditi ubijati i masakrirati kako bi ti dokazao suprotno. Naravno, oni su sposobni pričati i pričati ti o individualnim slobodama, ali kad ugledaju stvarno slobodnog pojedinca, useru se od straha". DH: "Nisam baš primjetio da zbog tog straha bježe kad nas vide". JN: "Taj strah ih čini veoma opasnima".

Izdavanje Novca: Jedinstveni Oblik Terorizma

20 ožujak 2011 - The New York Sun

Evo jednog misaonog eksperimenta o dva čovjeka koji su izdavali novac. Jedan je izdavao zlatni i srebrni novac koji danas u dolarima vrijedi više od cijene po kojoj je prodavan u opticaj. Drugi je izdavao papirnate novčanice koje danas vrijede samo djelić vrijednosti zlata i srebra u trenutku njihovog izdavanja. Jedan čovjek se nakon što je savezna porota odlučila da je njegovo izdavanje novca zločin, suočava s mogućnošću dugotrajne zatvorske kazne. Drugi čovjek hoda naokolo slobodan, i vlasti ga tretiraju s velikim poštovanjem.

Tko je tko od njih dvojice?

Čovjek koji se slobodno šeta okolo je Ben Bernanke, Predsjednik Federalnih Rezervi. Vrijednost dolara kojeg je njegova banka izdala nedavno, recimo početkom prvog mandata Predsjednika Busha - od 1/265 unce zlata, - pala je na današnjih manje od 1/1400 unce zlata.
Čovjek koji je izdao zlatne i srebrne kovanice što danas vrijede više dolara nego na dan njihovog izdavanja, zove se Bernard von NotHaus. Svoje kovanice je nazvao "Liberty Dollars" - dosta slično državnom novcu. Iako im se vrijednost povećala, ispada da su ove kovanice nezakonite.

Ne želimo sugerirati da je Bernard von NotHaus nepravedno osuđen. Isto tako, ne želimo sugerirati niti da su Ben Bernanke i njegovi kolege u Federalnim Rezervama tiskanjem novca bez ikakve materijalne podloge prekršili Kazneni zakon Sjedinjenih Američkih Država ili da su službenici i direktori FED-a sve drugo osim poštenih i časnih pojedinaca.

Želimo ukazati na to koliko je kontrast između FED-a i NotHaus-a skandalozni primjer ne tome što je ilegalno, već tome što je legalno.

Tko je oštećena strana? Onaj tko je kupio zlatne i srebrne Liberty kovanice, ili onaj tko je čuvao novčanice Federalnih Rezervi? "Jedinstveni oblik domaćeg terorizma" je naziv kojeg je američka odvjetnica Anne Tompkins upotrijebila za pokušaj "potkopavanja legalne valute SAD-a". Očevi osnivači Amerike su dobro poznavali ovaj problem, bez ikakve sumnje su željeli narodni novac. Ustav kojeg su napisali, zabranjuje saveznim državama bilo koje zakonsko sredstvo plaćanja osim zlata ili srebra; i također, samo Kongresu daje pravo na izdavanje novca i regulaciju njegove vrijednosti.

Upoznaj Tvoju Sjenu - FIZIČKA OSOBA

Dužničko ropstvo... dužnik je kreditorov rob... čovjek ne mora biti zatvoren u kavezu da bi bio neslobodan. Najposlušniji i najproduktivniji rob je onaj čovjek koji je lažno uvjeren da je slobodan. Emisiona dobit je najveća i najjača moć na planeti kojoj svi robujemo. Čovječanstvo je pod diktaturom ignorancije i neznanja zarobljeno u ćeliji s nevidljivim rešetkama.

Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu

Sloboda je u biti odgovor na 3 temeljna pitanja: Tko sam, gdje stojim i koliko sam dužan.

Tko sam?
Pravna fikcija - FIZIČKA OSOBA, ili slobodan, suveren, živi čovjek od krvi i mesa.

Gdje stojim?
Slobodni Planet Zemlja ili ograničeno područje pod jurisdikcijom nekog suda?
Deklaracijom "Gdje stojim", pojedinac u principu istovremeno definira i "Tko sam" bez puno rasprave o tom pitanju.
Drugim riječima, kad se izjasnim pred sucem da stojim na Slobodnom Planetu Zemlja, i zatražim od njega odgovor na pitanje da li i njegov sud stoji na istom mjestu, sudac već zna da sam ja živi čovjek, a ne njegov brat blizanac iz sjene - FIZIČKA OSOBA.
Ovo pitanje je veoma važno zbog toga što sudac ljude koji se izjašnjavaju kao takvima, raznim trikovima može navući pod svoju nadležnost ako ne znaju gdje stoje.

"Tko si" je pitanje dizajnirano za prolaz sudskih trikova, zato suđenja uvijek započinju ovom vrstom identifikacije.
Izbjegavanje odgovora na pitanje o tvom imenu i direktan skok na tvoj upit sucu "Gdje stojim", najbolja je strategija. Na taj način izbjegavaš podređivanje njegovoj jurisdikciji. Sudac će se zbuniti, neće moći odgovoriti da njegov sud nije na Slobodnoj Planeti Zemlji, isto kao što neće moći odgovoriti niti da njegov sud je na Slobodnoj Planeti Zemlji. Sve dok ne odgovori na ovo tvoje pitanje, sudac nema nikakvo pravo nastaviti od tebe tražiti ime i prezime, adresu, i slično...

Zašto misliš da policija i sve druge OSOBE toliko puno uvijek prvo inzistiraju na imenu? Bio ti Marko ili MARKO njih toliko i ne zanima, stalo im je samo da te u bilo kom obliku i formi dovedu na neko mjesto koje je pod njihovom jurisdikcijom. Oni imaju nadležnost nad tobom samo kad se dobrovoljno složiš s njima se uputiti na neko od takvih mjesta. Da bi imali bilo kakvu nadležnost nad tobom, ti prvo moraš ući pod njihovu jurisdikciju.

Postoje samo dva mjesta na kojima možeš stajati. Tvoje je pravo da stojiš na Slobodnom Planetu Zemlja. Ispred tebe je međutim i mogućnost da napustiš to "kraljevstvo" i zakoračiš u ono drugo. Postoji mnogo trikova - nagovaranje, pritisak, zastrašivanje; kojima te mogu uvući u jedno od njihovih virtualnih "kraljevstva", ali rezultat je uvijek jedan te isti: ušao si pod njihovu jurisdikciju jer si dragovoljno napustio Slobodni Planet Zemlju, tvoje jedino stvarno utočište.

Razmisli o ovome. Ja sam Slobodan Čovjek i gdje god da idem, uvijek stojim na Slobodnoj Planeti Zemlji. Neki me službenik može na primjer pozvati da uđem u sudsku dvoranu. Kad sam ušao u tu prostoriju, bez obzira na njegov zahtjev i tvrdnju, još uvijek nisam zakoračio pod njegovu jurisdikciju jer stojim na Slobodnoj Planeti Zemlji. Netko me u sudu može pitati za ime. "Ja sam Slobodan, Suveren Čovjek i stojim na Slobodnoj Planeti Zemlji, gdje vi stojite"?

Jedan od najvjerovatnijih odgovora je da će sudac reći: "Ovo je moj sud i ti si u mom sudu".

Na ovo možeš uzvratiti na različite načine: "Ja stojim na Slobodnom Planetu Zemlja, molim vas objasnite mi gdje se ovaj sud nalazi". Ako sudac kaže da je sud upravo tu gdje je, onda možeš reći: "Ja stojim na Slobodnom Planetu Zemlja, i vi također"?

Nije loša ideja i napraviti par koraka, na što će ti sudac sigurno narediti da se vratiš na svoje mjesto. Tvoja reakcija: "Je li vaš sud tamo gdje sjedite, kako ste malo prije rekli, ili je vaš sud i ovdje? Možete li mi pokazati gdje Slobodni Planet Zemlja završava i vaš sud počinje, jer u ovom trenutku ja stojim na Slobodnoj Planeti Zemlji i ne razumijem gdje je vaš sud".

Do sad si vjerojatno shvatio da postoji bezbroj varijacija ovog dijaloga. Sve dok držim da sam Slobodan, Suveren Čovjek koji stoji na Slobodnoj Planeti Zemlji; uopće nije važno što sudski službenici misle ili kažu. Moja tvrdnja je istinita i nepobitna, nitko ne može dokazati da stvari stoje drugačije.

Sudac nikako ne može priznati da pokušava djelovati izvan Slobodne Planete Zemlje jer tako ne može nadamnom zadobiti jurisdikciju. Niti može pristati voditi proces unutar Slobodnog Planeta Zemlja jer tamo nadamnom nema apsolutno nikakvi autoritet.

Stvar možeš privesti kraju recimo na ovaj način: "Vi ste sudac u ovom sudu kojeg za mene niste u stanju pronaći".
Sudac će vjerovatno uzvratiti: "Ja sam sudac u mojoj sudnici".
Kraj priče: "Time ste upravo posvjedočili da niste čovjek i da stoga ne stojite na Slobodnom Planetu Zemlja gdje jedino čovjek ima pravo suditi drugom čovjeku ako je ovaj počinio neki zločin. U ovom trenutku stojim na Slobodnom Planetu Zemlja i oko sebe mogu vidjeti samo druge ljude, moju braću koja skupa sa mnom stoje u ovoj prostoriji".
Sudac će ostati zbunjen, u neugodnoj, beizlaznoj situaciji - ne može ni potvrditi, ne može ni negirati.
Ne smije potvrditi da su on i drugi sudski službenici također "Ljudi", jer bi time sam sebi negirao vlastite ovlasti.
Također, ne smije se složiti s tobom i izjaviti da on i drugi sudski službenici nisu ljudi jer bi time priznao veleizdaju.
Kako sudac nije u stanju utvrditi sam za sebe tko je, obratiš mu se s izjavom da ne možeš shvatiti kako on može biti u stanju nastaviti proces.
I tu si ga doveo u škripac iz kojeg je za njega jedini izlaz raspustiti sud.

Rodni List - Koliko Sam Dužan

"Rođen Slobodan", svakako je jedna od najpopularnijih i najčešće korišćenih parola.
Svi smo rođeni isti, gola djeca careva, gola i djeca siromašaka.
Međutim, koliko smo zaista rođeni slobodni?

Ključ za rješavanje ove zagonetke je izvod iz matične knjige rođenih.
Evo dakle pismenog zahtjeva kojeg će otac i majka uputiti matičnom uredu prije nego se odluče registrirati rođenje svog djeteta:

"Poštovani,
naš izbor hoćemo li registrirati rođenje živog djeteta ili ne, uvjetovan je sposobnošću vašeg ureda da nam dostavi iskrene točne odgovore na pitanja koja postavljamo u nastavku. Molimo vas da imate na umu da nam nije namjera stvarati nikakvu kontroverzu, pitanja postavljamo upravo u suprotnu svrhu.

U potpunosti smo svjesni da možda nećete biti u stanju razjasniti nam sve ono što nas zanima, stoga vas u tom slučaju najljubaznije molimo da nam dostavite kontakt podatke onog službenika koji to može.

- Naše je razumijevanje da je čin registracije predaja zakonskog vlasništva nad registriranom stvari, u ovom slučaju djeteta; od strane roditelja - tijelu u kojem se dijete registrira - u ovom slučaju državnom uredu.

- Naše je razumijevanje da time roditelji djeteta zadržavaju samo pravo korišćenja, a ne i pravo vlasništva. Pravo na čuvanje i održavanje nečega što je sada u suštini vlasništvo organa u kojem je dijete registrirano.

- Naše je razumijevanje da se prilikom registracije izdaje potvrda o djetetovom rođenju koja predstavlja utrživi dokument - dokaz o garanciji za dug vlade prema privatnim korporacijama poznatijim kao središnje banke.

- Naše je razumijevanje da se roditeljima umjesto originalno potpisanog certifikata isporučuje samo ovjerena kopija potvrde rođenja koja na sebi nosi oznaku zaštite nečijih autorskih i srodnih prava.

- Naše je razumijevanje da se novostvoreni vrijednosni papir zatim prodaje dioničarima na svjetskim tržištima i da njegova vrijednost tijekom djetetovog života raste u nedogled.

- Naše je razumijevanje da je registracijom živog ljudskog bića, vlada stvorila pravnu fikciju "OSOBA".

- Naše je razumijevanje da se pravna fikcija OSOBA koristi kao resurs kroz koji se za zakonske vlasnike obavlja rad ili isplaćuje novac.

- Naše je razumijevanje da je pravnoj fikciji OSOBA dano ime, i da se svi porezi, kazne, zakoni i statuti primjenjuju na IME pravne fikcije OSOBA.

- Naše je razumijevanje da, bez izuzetaka, svi porezi i kazne služe u svrhu vladinog otplaćivanja duga privatnim korporacijama poznatijim kao središnje banke.

- Naše je razumijevanje da je zakon okvir unutar kojeg DRŽAVLJANI - GRAĐANI dobrovoljno pristaju biti vođeni, upravljani, regulirani, kontrolirani.

- Naše je razumijevanje da je registracija djetetovog rođenja zakonska odredba, a ne obaveza.

- Naše je razumijevanje da se statutarni zakoni odnose samo na pravne fikcije OSOBE, a ne i na živa ljudska bića.

- Ako je neregistriranje djetetovog rođenja kažnjivo, pri čemu stvar u svoje preuzima policija, što smatramo kao veoma alarmantno i zastrašujuće, onda zahtjevamo dokaz tvrdnje da se radi o zločinu - s preciznim informacijama: Tko tvrdi, što je zločin i tko je oštećenik. ".

Zemlja - Slobodni Planet Slobodnih Ljudi

Da bi prije sveg ostalog, uopće nešto mogli tvrditi, imati ovlast ili kontrolu nad nekim i/ili njegovom imovinom; zakonskim entitetima bilo koje vrste i bilo koje definicije i opisa, neizostavno je neophodan prethodni dobrovoljni pristanak suprotne strane na sporazum takve naravi.

Prirodni Zakon ili Zakon Prirode je zakon iznad svih drugih zakona.
Niti jedan muškarac ili žena, car, premijer, Papa, političar, sudac ili bilo kakav javni službenik, ne može se postaviti iznad temeljnih prirodnih zakona.

U skladu sa zakonima prirode, svi muškarci i žene - slobodni suvereni živi ljudi od krvi i mesa - mogu slobodno raditi ono što žele pod uvjetom da ne krše prava na život, slobodu, jednakost, pravdu i miroljubivo posjedovanu imovinu nekog drugog.

Slobodan i suveren čovjek na Slobodnoj Planeti Zemlji je onaj koji sobom upravlja neovisno o bilo kakvom vanjskom utjecaju.

Bilo gdje na Slobodnom Planetu Zemlja, muškarci i žene imaju prirodno i neotuđivo pravo na samoodređenje i samoupravu; stoga u svakom trenutku mogu odlučiti povući, osporiti, poništiti i ukinuti pristanak da netko drugi njima upravlja. Svaki čovjek koji to učini, oslobađa se podređenosti vladinoj kontroli, statutarnim zakonima i ograničenjima bilo kojeg tipa.

Drugim riječima, kratko i jasno, svaki čovjek tada postaje slobodan postojati, kretati se i trgovati po vlastitom izboru.
Give a man a gun and he can rob a bank, give a man a bank and he can rob the world.
Crom Alternative Currency System

Date li čovjeku pištolj on može opljačkati banku, date li čovjeku banku on je u stanju opljačkati cijeli svijet.
Crom Alternativna Valuta

Date a un uomo una pistola e può rapinare una banca, date a un uomo una banca e può derubare tutto il mondo.
Crom Notizie Alternative

Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 6 years, 2 months ago #1701

Odlično si izložio svoja razmišljanja roman.
Kratko i jasno: Sloboda postojanja, kretanja i trgovanja ili dužničko ropstvo? Sloboda je odgovor na 3 temeljna pitanja - Tko sam, gdje stojim i koliko sam dužan. Svaka čast

Ja sam počeo raditi na mojoj osobnoj reakciji na rezultate službenog zahtjeva "Novac I Mentalna Higijena".
Bit će to obavijest banci i svim ostalim zainteresiranima po pitanju mojih eventualnih dugovanja...
uskoro stiže

Prije 10-15 minuta sam pod naslovom "Pismo Centralnoj Banci Slovenije" poslao obavijest o ovoj temi na sve adrese s naše e-mail liste.

Rezultat?

crom_visitors.jpg

Lonac na poklopac onom čudnom bijednom broju od samo nekoliko stotina dnevnih posjeta ovom sajtu s forumom i vijestima na 3 jezika:

Web Tražilice: U Google Ne Vjerujemo!

Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 6 years, 2 months ago #1702

Stigao je odgovor od Slovenske Centralne Banke:

23 ožujka 2003

Spoštovani gospod Djurić,

v zvezi z vašim e-mailom, z dne 21.03.2011 vam sporočamo, da so vse relevantne informacije, ki bi vas utegnile zanimati, na razpolago tako širši zainteresirani javnosti, kot tudi strokovni javnosti, bodisi iz države ali tujine - objavljene na spletnih straneh Banke Slovenije www.bsi.si .

Lep pozdrav,

Mirjana Samardžija
BANKA SLOVENIJE
Evrosistem
Sekretariat in mednarodni odnosi

Rođen Slobodan Da Bi Slobodno Živio U Dužničkom Ropstvu 6 years, 2 months ago #1710

Dobro razumjeti problem, odnosno provesti mjesec dana u proučavanju materijala na raspolaganju, ako treba - iste stvari pročitati i nekoliko puta; samo je polovica uspjeha. Nakon razumijevanja nastupa suočavanje s problemovim odrazom u ogledalu. Ta refleksija dovodi svijest.

Bilo mi je dovoljno prosječno vrijeme, odnosno samo pet minuta, da bi shvatio da si ubojica ti.
Na podu leži žrtva izbodenih leđa, tepih je natopljen krvlju. Na slici u zrcalu na mjestu zločina, ti s nožem u rukama.
Sljedeći potez?

Možeš se predati ili bježati, ali se ne možeš pretvarati da se ništa nije dogodilo. Ne možeš se vratiti unazad. U stvarnom životu ne postoji Ctrl+Alt+Delete kojim sve poništiti i vratiti kako je bilo.
U životu postoji mnogo raskršća, ali samo jedan smjer kretanja.
Ne vrijedi plakati. Možeš probati, ali leš je još uvijek tu.
Žao ti je? U redu, ali leš je još uvijek na istom mjestu.

Tko je kriv za siromaštvo, glad, krize, ratove i žrtve?
Krivica je tvoja. Ti si odgovoran.

Biti svjestan je još jedan dio ciklusa, ali i dalje fali zadnji komad slagalice.
Što je to što nedostaje?
Najkraće i najjednostavnije - akcija!

Potruditi se ostvariti promjene.
Ne zna se kako ali desilo se ubojstvo. Rikverca nema. No možemo učiniti nešto drugo - popraviti, nadoknaditi.

Svijet je jedno veliko sranje. Ok, divno i dramatično. I što s tim?
Milijarde ljudi u očaju, samoubojstva i patnje uzrokovane monetarnom maglom vezanom uz novac.

Ali...
Sad kad smo otkrili majku svih uzroka, hoćemo li se probuditi, nastaviti pretvarati da spavamo, ili shvatiti da smo svi mrtvi?

Dvadeset dana istraživanja mi je bilo dosta da dođem do 97% onoga što treba da bi se istina ukazala ravno pred očima.
U pet minuta sam skužio da sam i sam dio tog paklenog stroja - saučesnik - navikama i ponašanjem.
Godinama pokušavam sastaviti slagalicu i napokon postati slobodan čovjek, ali...ali... sam nisam uspio.

Sam to ne mogu učiniti jer sam dio globalnog tijela koje je veće i jače od mene.
Globalno znači apsolutno globalno, nema više pustih šuma ili otoka kojih bi se mogao dokopati. Onaj tko tvrdi suprotno - laže. Zakon je kao i Bog, postao sveprisutan. A zakon kroje banksteri.

Zadnji dio moje velike slagalice si ti.
Tvoja volja da složiš tvoju slagalicu, inače će moja zauvijek ostati nedovršena.
U prijevodu, ako ne počneš plivati, i mene ćeš sa sobom odvući na dno.

Ostavi se pizdarija o vanzemaljcima, zvijezdama iz Velikog Brata, globalnom zatopljenju, zagađenju zraka i okoliša, sisama, nezdravoj hrani i pederskim poljupcima You Tubea komunizmu, fašizmu i kapitalizmu.

Ignorancija je oružje kojim me ubijaš.

Prije dvije tisuće godina nije bilo aviona i automobila, jelo se ono što se našlo, golotinju si mogao špijunirati uz obalu rijeke samo ako te poslužila sreća, nije bilo Google-a i You Tube-a.
Pa opet, svijet je bio isti kao i danas - jedno veliko sranje.

Zašto?
Zato što te je cijelu povijest jedan te isti gospodin uspio odvratiti od činjenice da ga proizvoditi novac košta sitnicu u odnosu na vrijednost koju te poslije primorava prihvatiti.
Eto, to je primarni problem.
Prošle su tisuće godina, a ništa se nije promijenilo.
Sve je ostalo isto, vuk je uvijek bio vuk samo zato što su ovce oduvijek bile ovce.
Time to create page: 0.32 seconds