Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 9 years, 1 month ago #863

• teuta
  • Expert Boarder
dragička !?

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 9 years, 1 month ago #864

Ćiao teuta, o tom potom - uskoro

Danas sam bio u Istarskoj Razvojnoj Agenciji, a uspio sam se naći i licem u lice s Pulskim Gradonačelnikom...

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 9 years, 1 month ago #866

• zoran62
  • Fresh Boarder
Pozdrav Teuta i podrška iz Istre. Ja isto pomalo obrađujem , vrt za sebe, malo masline, i provodim i živim Permakulturu, i zainteresiran sam za suradnju u svakom pogledu. Javi se ako ti mogu pomoći kojim savjetom, naravno ako znam,a i za akcije u selu isto su moguće.
Pozdrav iz Muntića kod Pule.
Zoran

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 9 years, 1 month ago #867

• vlado
  • Senior Boarder
zoran62 wrote:
Evo prijavih se na Forum pa da pozdravim ekipu. Inače sam u subotu napravio prvu transakciju u Cromima, prodavši teglu domaćih maslina.
Idemo dalje u eksperimentu , i ujedno vas pozivam da pratite događanja oko Tranzicijske Pule,i uključite se,jer će biti zanimljivih i korisnih projekata.
Pozdrav za sada, i Cromirajmo se
Zoran

Pozdrav Zoran, dobro došao na forum.
Baš dobro što si sam već probao kako ova alternativna valuta funkcionira u stvarnosti, pa ti nitko drugi ne može soliti pamet.
Pratim ovu temu, tamo u Puli ste izgleda nešto jako aktivni zadnjih dana
Jedva čekam da to sve vidim objavljeno, onako kako je najavljeno.
Malo po malo, a onda sve više i više, bit će nešto od ovoga

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 9 years, 1 month ago #869

• teuta
  • Expert Boarder
Pozdrav Zoran, hvala na podršci...upravo ovaj vikend sam se preselila, i sada se smještam tako da još nisam naravila plan od kuda i kako početi ali sigurno ću imati bezbroj pitanja...Pozdrav iz Uštice

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 9 years, 1 month ago #876

U sklopu inicijative "Sjeme Budućnosti: Promijenimo Svijet? Da - Danas, A Ne Malo Sutra", uslijedili su prvi konkretni koraci...

Tijekom akcije u Puli koja je trajala nekih desetak dana, licem u lice, oči u oči, od čovjeka do čovjeka i od organizacije do organizacije, širila se istina o prljavoj pozadini globalnog monetarnog sustava i nepravednom financijskom sistemu, te upoznavalo ljude s alternativnim valutama kao jednom od mogućnosti za povratak zdravom razumu:

Pula I Alternativne Valute

Rock Caffe Pula, 20 listopad 2010:

Zoran Ðorđević (bubnjar poznatiji kao Đole Macola, između ostalih protutnjao i kroz Atomsko Sklonište), Daniel Balaban (Transition Town Pula), Đurić Aljoša (Sustav Alternativne Valute Crom), Sale Veruda (gitara i vokal kultnog pulskog punk benda KUD Idijoti) i Denis Vitasović (bass gitara i vokal nekoliko pulskih bendova).

Time to create page: 0.18 seconds