Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 8 years, 10 months ago #854

Eksperiment s alternativnom valutom je obavljen sinoć
Prisustvovali su neki od poznatih pulskih glazbenika.
Članak i slike stižu za otprilike 10-15 dana.

Ovih dana su u planu još neke važne akcije na terenu - licem u lice s ljudima.

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 8 years, 10 months ago #855

Super ljudi, najjači će u svemu biti taj pokušaj realizacija ideja. Imate potpunu potporu Jupiter Projekta iz Zagreba i ostalih krajeva koji se uključuju i molim daljnje linkove za što konkretniju suradnju.
DUCTUS EXEMPLO!

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 8 years, 10 months ago #856

Pozdrav Jupiter Projekt - Zagreb,
hvala što se odazvali na pozivu za sudjelovanje u ovoj inicijativi.

Evo situacije:
Narednih 10-15 dana smo na terenu među ljudima.
To ćemo sve popratiti člancima i slikama, posla ko u priči...
Nadamo se da će se u međuvremenu još netko ovdje pojaviti.

Bilo bi idealno kad bi za to vrijeme vi napisali jedan članak o vašoj organizaciji uključujući vaše ciljeve i namjere, koju fotku, naravno - svakako i mogućnost koju vidite u ovakvom vidu zajedničke suradnje - te mi ga pošaljete emajlom.
Na ovaj način bi to uvrstili u sve ono što se spremamo na velika vrata objaviti.

Nakon toga, znači za 10-15 dana, počinjemo s konkretnim razgovorima i prvim koracima

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 8 years, 10 months ago #857

• Plasterius
  • Fresh Boarder
Sinoć sam bio jedan od učesnika u eksperimentu s alternativnom valutom u Puli.
Eksperiment je s tehničke strane uspio, obavljena je novčana transakcija putem mobitela.

Na osnovu onog s čim sam se do sada upoznao i onog u čemu sam sinoć lično učestvovao, Tranzicijska Pula od danas kao "Virtualna ogranizacija" ima otvoren račun u sustavu alternativne valute Crom.
Potencijal kojeg ima ovaj projekt alternativne valute je veliki, stoga ne postoji niti jedan razlog zbog kojeg s njime kao virtualna organizacija ne bi nastavili i dalje eksperimentirati

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 8 years, 10 months ago #860

Jučer sam bio na otvaranju "Hand Made Festa".
Zatim sam se susreo s jednim bendom sat vremena prije njihovog koncerta.
Bio sam i s jednim profesorom iz srednje škole, dosta zna o svemu...

Danas je subota, subotom je uvijek puno ljudi u centru grada pa je to još jedna prilika za dijeljenje informativnih letaka.
Nakon toga, ide se na selo, a i za sutra je planirano slično...

Re:Sjeme Budućnosti - Zajedno Danas Promijenimo Sutra 8 years, 10 months ago #861

Danas sam u centru grada dijelio info-letke o globalnom monetarnom sustavu i našoj alternativnoj valuti.

Bili smo na selu.
Tamo su se desile neke jako važne stvari u pozitivnom smislu - teuta, reci dragička
Između ostalog, obavljena je i jedna kupoprodaja u alternativnoj valuti crom.

Čujemo se za 10-15 dana kroz članke i slike...
Time to create page: 0.20 seconds