Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Marketing, radni prostor, sajmovi

Marketing, radni prostor, sajmovi 9 years, 5 months ago #406

• Former
  • Junior Boarder
1. Da li su predstavnici asocijacije prisustvovali nekom sajmu? Tu bim ogli prosiriti ideju o alternativnoj valuti.
2. Da li predstavnici imaju biznis kartice?
3. Da li asocijacija ima zvanicni radni prostor?

Re:Marketing, radni prostor, sajmovi 9 years, 5 months ago #408

1. Tek smo stvorili udrugu, sve je to u namjeri, no prva stvar koju moramo napraviti je jaki tim organizacije, zbog toga smo i dali ove oglase.
Znači, prije sveg ostalog, moramo skupiti ljude koji bi se htjeli time baviti.
Treba nešto prevesti, nema problema tu je ovaj, treba nešto napisati, nema problema tu je onaj, treba vamo - tu je treći, treba tamo - tu je četvrti...

2. Misliš vizit kartice? Još nema.

3. Moj stan, za sada...

Iz priloženog ti je jasno, prije sveg ostalog, moramo stvoriti jak organizacijski tim, a onda pišemo ovom i tražimo prostor, pišemo onom i tražimo ono...
Upravo iz ovih razloga, u oglasu smo napisali: "Kako je Udruga utemeljena na ideji o samoodrživosti, otvoreni smo i za pokretanje svih vidova projekata kojima bi se omogućila samoodrživost organizacije i na polju aktualnih nacionalnih službenih valuta".

To bi moglo biti otvoriti neki kafić gdje piješ kavu za 90% u kunama i 10% u cromima, neka trgovina, ... mogućnosti ima koliko hoćeš, samo da se malo povežemo s ljudima. Ja sam duboko ubijeđen u to, naš problem nije što nas ljudi neće, naš problem je što ljudi ne znaju za nas, kao što si i sam primjetio u temi "Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta".

Javili su se neki ljudi na oglase, pa ćemo vidjeti hoće li biti nešto od toga...

Re:Marketing, radni prostor, sajmovi 9 years, 5 months ago #413

• Former
  • Junior Boarder
Ja sam duboko ubijeđen u to, naš problem nije što nas ljudi neće, naš problem je što ljudi ne znaju za nas

I ja.

Re:Marketing, radni prostor, sajmovi 9 years, 4 months ago #483

• teuta
  • Expert Boarder
Ovo je članak iz časopisa Lider:

BRANIMIR LOKIN:
'Hrvatskoj treba komplementarni novac'

Hrvatska je iznimno likvidna, ali nije solventna. Rješenje koje predlaže ugledni ekonomist Branimir Lokin u intervjuu za poslovni tjednik Lider jest uvođenje komplementarnog novca kojim bi se zatvorili krugovi plaćanja
'Danas u razvijenim zemljama svijeta postoji više od 300 komplementarnih valuta s ulogom platnog sredstva, a nisu službena valuta. Bilo tko ih može izdati, udruga, poduzeće, jer se time ne ugrožava izvorni novac, a omogućuje se da se pojedini krugovi unutar sustava zatvore', naglašava Lokin...
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.17 seconds