Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 10 months ago #948

Thank you Google, Hvala Google, Grazie Google

google_cenzura_60.jpg
Last Edit: 9 years, 10 months ago by administrator.

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 10 months ago #969

Explanation: What Is The Real Meaning Of Life

07 Prosinac 2010: Najveća Trka Na Banke U Povijesti Svijeta

Priroda, kako to lijepo zvuči i izgleda

7th December 2010: The Biggest Bank Run In World History?

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 9 months ago #990

• Khandro
Hej pozdrav ovdje

čitam vas već dugo ali sam se registrirala danas da nabacim koju sugestiju na ovu temu. (vidjeh komentar na assangea u večernjem, pa sam došla ponovno malo švrljati)
Prolistala sam ovaj thread, pa mi je palo na pamet ne bi li o navedenoj problematici otvorili topic na urotničarskim forumima tipa
www.abovetopsecret.com
www.davidicke.com/forum/
budući da se oba spomenuta foruma dobro hvataju za google možda bi rasprava na ovu temu poslužila kao dobar backlink i podigla sajt he?
Last Edit: 9 years, 9 months ago by .

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 9 months ago #995

Dobro nam došla na forum Khandro

Tvoj prijedlog je odličan.

Na prvom od predloženih foruma, već postoji par tekstova o nama, kao o sustavu alternativne valute i općenito o prevari kroz monetarni sustav.

Na drugi forum, to jest ovaj od David Icke-a, pokušao sam se registrirati u 2-3 navrata, ali je registracija odbijena...

Evo kako sada stoje stvari: ovdje smo trenutno zaposleni 300% preko naših mogućnosti, pa više za ovakve stvari nemamo vremena...

Osim toga, upravo smo u fazi koju je najbolje i najkraće opisala teuta: "Već sam duže vrijeme svjesna da nikakva borba protiv elite nije učinkovita – samo bismo se ulovili u njihovu mrežu, smatram da jedino izostanak potpore sistemu može polučiti uspjeh."

Kao što i sama možeš vidjeti, pridružila nam se organizacija Jupiter Projekt koja je prihvatila alternativnu valutu crom za svoju službenu valutu.
Borba protiv staroga je više-manje uzaludna jer u njoj nemamo nikakve šanse, stoga zajedničkim snagama upravo krećemo u konkretnu izgradnju novoga... treba nam još 10-15 dana za objavu ciljeva i onda slijedi lansiranje u njihovo ostvarenje svim raspoloživim mogućnostima...

To naravno ne znači da odbijamo bilo čiju pomoć u bilo kom pogledu, ako eventualno možeš pomoći u vezi s vlastitim prijedlogom, unaprijed hvala od srca

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 9 months ago #996

• rolandujmic
  • Junior Boarder
Lijepo rečeno. Jel' ima kakva knjiga na temu LETS u pdf'u. Znam da LETS pokrajina ima zaista puno i mislim da se i o popularizaciji, sistemima širenja i svim nepoznanicama negdje može čitati obzirom da nismo prvi.
Be the change you want to see in the world!

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 9 months ago #1001

• Khandro
ponavljam post jer sam stavila krivi quote
Na drugi forum, to jest ovaj od David Icke-a, pokušao sam se registrirati u 2-3 navrata, ali je registracija odbijena...
jedan mogući "glupi" razlog odbijanja koji mi je pao na pamet a to je IP range, svojedobno je bilo nešto da su korisnici carneta imali problema na netu zbog toga što su serveri njihove adrese prepoznavali kao Iranske

Borba protiv staroga je više-manje uzaludna jer u njoj nemamo nikakve šanse, stoga zajedničkim snagama upravo krećemo u konkretnu izgradnju novoga... treba nam još 10-15 dana za objavu ciljeva i onda slijedi lansiranje u njihovo ostvarenje svim raspoloživim mogućnostima...

osobno vjerujem da je borba "protiv" svojevrstan metafizički oksimoron koji po prirodi dualiteta ne može dati rezultate. Osvjedočila sam se nebrojeno puta u životu da je to naprosto tako. "Live as it is" princip postoji i kao duhovna praksa, ali i kao sasvim praktičan recept za djelovanje.

Civilizacija kao takva na ovom stupnju razvoja je naprosto takva kakva jest i po meni treba pronalaziti i naglašavati ono što je u svemu tome pozitivno, jer na kraju krajeva ništa nije crno-bijelo. Čak i u najdebilnijim korporativnim konstruktima se može naći nešto pozitivno - sustav je sam po sebi glup i može ga kao polugu u određenim situacijama koristiti svatko tko razumije njegove mehanizme.

Stari Kinezi nisu blesavi - u I Chingu se kaže: ako vam ptice kljucaju usjeve, ulovite ih i pojedite.

Sad sam upala u duboku filozofiju a ovo je apsolutno točno rečeno
smatram da jedino izostanak potpore sistemu može polučiti uspjeh

To naravno ne znači da odbijamo bilo čiju pomoć u bilo kom pogledu, ako eventualno možeš pomoći u vezi s vlastitim prijedlogom, unaprijed hvala od srca

za početak vam mogu obilato soliti pamet u najboljoj namjeri, oliti dati mišljenje o konfiguraciji sajta u nadi da neću ispasti neki teški davež.
Krenut ću od sintagme "web strategija"
Po meni to bi značilo da u samom startu bilo kojeg projekta moramo imati na umu da ljudi o tome neznaju ništa, znaju vrlo malo, ili unaprijed misle da nešto znaju te stvaraju zaključke koji nemaju veze s onim što im se pokušava saopćiti.
U tom smislu se željene informacije moraju segmentirati na sličan način kao što se segmentira školsko gradivo. Jednostavna informacija > ponavljanje > provjera znanja > novo vezano gradivo.
Znači ključna informacija koju daje ovaj sajt je mogućnost organiziranja alternativnih i neovisnih robnih i vrijednosnih razmjena. Ovaj set informacija podijeljen je u nekoliko cjelina:
1. analize povijesnih i aktualnih društvenih i političkih primjera izrabljivanja, načina njihovog sprovođenja, mehanizama i institucija koji stoje iza toga.
2. prijedlog za pokretanje neovisnih ekonomskih substruktura
3. praktična realizacija

U svjetlu rečenoga, ja bi u prvom redu predložila restrukturiranje informacija dostupnih na sajtu, što je u osnovi prilično velik posao, pa ne znam da li da nastavim sa svojim izlaganjem
Time to create page: 0.25 seconds