Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 2 months ago #868

U vezi s temom "Sjeme Budućnosti: Promijenimo Svijet? Da - Danas, A Ne Malo Sutra", upravo pripremam opsežan materijal o aktivnostima u desetak dana - od čovjeka do čovjeka - licem u lice.

Ništa nisam objavio, samo u toj temi probavam je li s postovima koje uskoro namjeravam objaviti sve ok.
Broj aktivnih gostiju 28.
Evo slike samo dva minuta nakon probnog provjeravanja:

cenzura_kontrola.jpg

Da je posjetioca toliko koliko "špijuna", gdje bi nam bio kraj

Broj ukupnih posjetioca sajtu u razdoblju od 22 sata: 717

E-mail kojeg sam danas primio, za one koji znaju da postoji blog Crom Alternativne Vijesti:

It's no wonder, because a company that has a blog is serious about succeeding on the web and is actively involved in their online business.

Companies that have consistently updated blog content with back links to their main company site and it's interior web pages will always perform much better in the search engines.

So, why don't most companies have a blog?

The answer lies in one simple word:

"CONSISTENCY"

That's right. You need to regularly and *constantly* post to the blog -- and how many business owners have the time for that?

That's the beauty of our Blog Marketing service.

Our professional writers consistently WRITE and POST new content to blogs on your behalf. Every time we post, we also promote the new blog entries in social bookmarking sites like Digg and others.

So you're getting all the benefits of a frequently updated and promoted blog -- from one of the top and most professional marketing companies on the web -- and without having to worry about doing any of the work!

... get a blog for your company and make the search engines fall in love with YOUR site.

Nagradno Pitanje: što nam pored nečeg ovakvog trebaju aktivnosti od čovjeka do čovjeka - licem u lice.
Last Edit: 9 years, 2 months ago by administrator.

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 2 months ago #908

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 2 months ago #909

Ovo je današnja konverzacija s jednom firmom na jednom chatu:

JA: mogu vam dati jedan prijedlog

ON: izvolite, prijedlozi ne škode

JA: zabilježite si ova dva linka:

cromalternativemoney.org/index.php/en/me...nativnih-valuta.html

cromalternativemoney.org/index.php/en/me...ancijski-sustav.html

pa ako vas eventulano zanima

ON: to ja nemogu otvoriti

JA: mogli biste kao firma ponuditi neku sitnicu...
kako ne možete otvoriti? šalite se?

ON: ne ne šalim

JA: u čemu je problem?

ON: nemam pojma

JA: koja poruka dolazi na ekran?

ON: ništa prazno

JA: probajte još jednom, molim vas...

ON: bože ne ide

JA: ovo je nevjerovatno

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 2 months ago #919

4 sata nakon objavljivanja članka "Slika Bankara U Zatvoru", izvršenog pingovanja bloga i prijavljivanja linka na social news sajtove; naslova s originalnom adresom još uvijek nema u Googleu. Nakon 4 sata, niti jedne jedine posjete, i dalje 78 posjeta robota u prvih par minuta.

google_cenzura_55-28112c42d1e0edda775113940b1429cb.jpg

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 1 month ago #937

Prijevod prezentacije Sustava Alternativne Valute Crom na njemački jezik, objavili smo jutros i na forumu (oglasna ploča) i na vijestima.

Crom Alternative Währung

Alternative Währungen – Zusammenarbeit an der Umsetzung einer nachhaltigen Gesellschaft

Obavili smo pingovanje bloga, i prijavili članak s vijesti na sve social news sajtove, obavili promociju na Facebooku i desetak foruma na njemačkom jeziku.

Na Googleu se prvo pojavio link na forum (Crom Alternative Währung), nakon nekih dva sata.

Link na vijesti, na Googleu se pojavio tek nakon otprilike 4 sata. Prvih 84 posjete su posjete robota u prvih 5 minuta objavljivanja članka - sad (nakon otprilike 11 sati) ih ima 135, što znači bijedu od samo pedesetak realnih posjeta.

Pretragom za pojam "Alternative Währungen", iako za njega nije napravljena nikakva promocija, iako je forum cenzuriran - pa mu je Pagerank ispod nule - odnosno nedostupan, u Googleu se prvo pojavljuje "Crom Alternative Währung" i to na 18-oj stranici.
Onog u što smo uložili trud, odnosno članka s vijesti, nema ni do 30-te stranice, dalje mi se nije dalo niti gledati...
Last Edit: 9 years, 1 month ago by administrator.

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 9 years, 1 month ago #938

Alternativna Valuta Crom je ponovo prijavljena na Hrvatsku Wikipediju.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Alternativna_Valuta_Crom

Stranicu su moderatori Hrvatske Wikipedije u roku od par minuta na brzinu izbrisali.
Ja sam je odmah ponovo objavio.

Razgovor s njima, ako ga uopće bude, trebao bi se naći na ova dva mjesta:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Razgovor:Alternativna_Valuta_Crom

http://hr.wikipedia.org/wiki/Razgovor:Crom_Alternativna_Valuta

Ovo je popratni tekst objavljen uz info-članak o Alternativnoj Valuti Crom na Hrvatskoj Wikipediji:

Pozdrav moderatori.
Ono što smo na ovim stranicama pretrpjeli, a što je opisano pod naslovom Hrvatska Wikipedija: Cenzura Za Crom Alternativnu Valutu, ovom ćemo prilikom pokušati ispraviti nepobitnim činjenicama.
99% onih s kojima smo pokušali pričati kako bi se nakon toga o nama i među širom populacijom počelo pričati, konstantno je odbijalo ostvarenje komunikacije na veoma podli način - praveći se blesav neodgovaranjem na pozive. Morate priznati, jer jednostavno drugačije ne možete, da to nije normalno.

Osim toga, znanstvenom je metodom licem u lice s narodom, od čovjeka do čovjeka utvrđeno da među širom populacijom, a brojka je 99%, nema ni traga ni glasa o nama iz jednostavnog razloga što ljudima nikad nije bila pružena prilika saznati što su to alternativne valute. S ozbirom da se radi o onom najvažnijem u svijetu u kojem živimo, o novcu, i s obzirom da su mnogobrojna ispitivanja - između ostalog i na dva ekonomska fakulteta dala kao rezultat brojku od 99%, onda ne može biti riječi o ničem drugom nego o totalnoj cenzuri.

Kao što to ovdje možete provjeriti Pula - Istra: Upoznavanje S Alternativnim Valutama I Njihova Upotreba, otklonjen je svaki razlog kojim bi se mogao opravdati daljnji izostanak Alternativne Valute Crom iz Hrvatske Wikipedije - iskreno se nadam da s ovim više neće biti problema.

Sustav Alternativne Valute Crom je opet cenzuriran u Hrvatskoj Wikipediji.
Članka više nema... a ovo je naivna isprika:

"Kad (i ako) me vrijeme demantira i Alternativna Valuta Crom se pojavi u papirnatim enciklopedijama i sveučilišnim ekonomskim udžbenicima kao nešto više od zanimljivosti, ispričat ću se radi krive procjene. Do tada, ovaj članak/ova tema nema što tražiti u ovoj enciklopediji"

Enciklopedije i sveučilišta?

Last Edit: 9 years, 1 month ago by administrator.
Time to create page: 0.25 seconds