Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 8 years, 11 months ago #716

• bojanka
  • Fresh Boarder
hej svima.

nisam razumila ovo sa cenzuriranjem ili bolje, ne shvacam gdje je tu "dokaz" ikakvoj cenzuri? no dobro, eto da bacim komentar na neke od cinjenica...odnosno zasto je stranica malo (relativan pojam) posjecena i zasto se ljudi ne zadrzavaju. Nadam se da se nitko nece uvrijediti, no to je dojam na koji je mene ostavila ova stranica kada sam na nju nabasala.

1. naziv - cromalternativemoney zvuci kao neka prijevara (sve sto u sebi ima rijec "money" opasno je, a kad se tomu doda jos "alternative" pred oci dodju nam inboxi puni spamova slicnih subjecta)
2. design - los, neuvjerljiv, vuce na neku vjersku zajednicu
3. sadrzaj - previse teksta (katkad i nepotrebnog odnosno koji nije u skladu sa tematikom)
4. ovakve udruge ili zajednice funkcioniraju ako djeluju lokalno, tako da pretenzija za globalnim sirenjem cini se neiskrenom i nerealnom...

pozdrav

p.

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 8 years, 11 months ago #717

• bojanka
  • Fresh Boarder
administrator wrote:
Ovo je zanimljivo:

Jednog od naših udarnih članaka na engleskom jeziku uopće nema na Googleu:

Alternative Currency: Extraordinary Solution For Extraordinary Times

Originalne adrese

cromalternativemoney.org/index.php/en/me...aordinary-times.html

nema pa nema...

??? KAKO NEMA? IMA!!

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 8 years, 11 months ago #718

Ha, ha, ha, ha, ha...... uh, uh ,uh

Učenje Života: Pokret Za Neškolovanje Djece Sve Popularniji

Posjeta 149

Slobodna Dalmacija: Uvod u temu Pokret Za Neškolovanje Djece Sve Popularniji s linkom na original

Posjeta 319

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 8 years, 11 months ago #719

??? KAKO NEMA? IMA!!

Pozdrav ppetra i hvala na kritikama.

Navedenog linka nema na Googlu:

Alternative Currency: Extraordinary Solution For Extraordinary Times

Original koji fali: cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/alternative-currency-extraordinary-solution-for-extraordinary-times.html

Rezultati na Googlu:

blogs.cfr.org/setser/2008/09/26/extraordinary-times/
wearechange.org/?p=2025

... i tako dalje...

totalna_cenzura.jpg

Nije problem u tome što se ljudi malo zadržavaju, problem je što tih ljudi uopće nema...

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 8 years, 11 months ago #723

• bojanka
  • Fresh Boarder
kod mene ima!
guglhr.jpg

Re:Kontrola Interneta Prepreka Izvođenju Eksperimenta 8 years, 11 months ago #724

Onda ne može biti drugo nego da Google kuje zavjeru protiv nas...
Pogledaj samo ovo molim te:

Znaš za one frajere, zovu se ili ih zovu Illuminati?
Probaj okrenuti slova naopako, i klikni ovdje: WWW.ITANIMULLI.COM
Nevjerovatno zar ne

1. naziv sliči na naš, zvuci kao neka prijevara
2. design skoro pa isti kao naš - los, neuvjerljiv, vuce na neku vjersku zajednicu
3. sadrzaj - potpuno promašena tema
4. ovakve zajednice funkcioniraju ako djeluju lokalno, tako da pretenzija za globalnim sirenjem cini se neiskrenom i nerealnom...

Ah, da, nakon par dana provjere ovog, odnosno nakon objavljivanja pronađenog, ili tko bi ga znao, možda i zbog toga što se netko i pojavio na ovoj temi, evo link je sada vidljiv i kod mene, u mom Googleu
Time to create page: 0.24 seconds