Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Pismo Ekonomskom Fakultetu Sveučilišta U Splitu
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Pismo Ekonomskom Fakultetu Sveučilišta U Splitu

Pismo Ekonomskom Fakultetu Sveučilišta U Splitu 6 years, 4 months ago #2431

Poštovani,
usred pripremanja materijala za sudjelovanje u nadolazećoj "Prvoj Međunarodnoj Konferenciji O Društvenoj Transformaciji" koja će se u vašem gradu održati početkom srpnja ove 2012 godine

cromalternativemoney.org/index.php/en/me...-transformaciji.html

surfajući po službenim stranicama organizatora, primjetio sam vašu instituciju među službenim partnerima

http://teslaconference.com/partners.html

Iako se u ovoj, jednoj od najtežih svjetskih društveno-ekonomskih kriza u povijesti čovječanstva, radi o toliko važnoj temi susreta kao što je neizostavna potreba za globalnom monetarnom reformom, nažalost pretraživanjem Googlea lako je ustanoviti da se osim naše udruge nitko drugi o tome nije udostojio informirati javnost.

Budući da u službenom opisu događaja čiji je originalni naziv "First International Social Trasformation Conference" stoji "International Money Currency Conference 2012 on alternative monetary systems", i s obzirom na proklamirane ciljeve konferencije te vaše prisustvo na listi partnera, a imajući u vidu da je Udruga Crom Alternativna Razmjena iz Pule itekako relevantan faktor na ovim prostorima kad se radi o monetarnoj reformi, između ostalog ne samo zbog obilnog informativno-obrazovnog materijala objavljenog na njenim stranicama već i zbog alternativnog sustava za procjenu i razmjenu vrijednosti pod nazivom "Sustav Alternativne Valute Crom" kojeg je pokrenula i čijim funkcioniranjem upravlja

http://cromland.cromalternativemoney.org

pitam se da li je moguće da se između nas izrodi bilo kakav oblik međusobne suradnje?

U očekivanju vašeg odgovora,
srdačan pozdrav.

--
27 travnja 2012
President
Duric Aljosa
Crom Alternative Exchange Association
cromalternativemoney.org
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.12 seconds