Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Facebook Puljani Humanitaraci I Alternativne Valute
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Facebook Puljani Humanitaraci I Alternativne Valute

Facebook Puljani Humanitaraci I Alternativne Valute 9 years, 9 months ago #1900

Izašli smo jutros moji i ja u obiteljsku šetnju gradom.
Centar grada, trg Portarata - nešto se dešava... odjekuje muzika, pleše se...
Provrtio se malo moj petogodišnji klinac tuda, organizatori mu dali nekakvu bojanku, a na bojanci Wüstenrot - dio internacionalnog financijskog sustava s tradicijom dugom 90 godina.

Bacim malo bolje pogled na središte zbivanja da vidim o čemu se radi.
Facebook Puljani Humanitaraci - 14 svibnja 2011 - humanitarna manifestacija pod parolom: "Tko želi pomoći, naći će način; tko ne želi, naći će izgovor".
U sklopu događanja, simbolično je putem neba pušteno 37 balona iza kojih stoje tužne priče i donacije kojima je ova organizacija nastojala promijeniti ono što se promijeniti može.
Iz mikrofona stiže poziv, popodne svi na H-D Party u prostorije bajkerskog kluba Twin Horn MC Croatia.

Inače, i bajkere i humanitarce sam do sada u nekoliko navrata pokušao majlovima i preko Facebooka kontaktirati da im probam malo predstaviti alternativne valute. Međutim, nikad nisam primio nikakav odgovor.
Stoga sam pristupio štandu organizatora i direktno razmijenio par riječi s Damirom Bošnjakom.
Rekao sam mu da bi ih s obzirom na aktualnu svjetsku financijsku krizu i to čime se bave - veoma rado htio upoznati s alternativnim valutama i mogućnostima koje pružaju, te napomenuo naše alternativne humanitarne fondove.

Damir Bošnjak mi je odgovorio da ga probam nazvati za par dana... negdje se nađemo i malo popričamo o tom našem alternativnom sredstvu razmjene.

facebook_puljani_humanitaraci.jpg
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.29 seconds