Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Pula Non Stop - Za Pulu Koja Živi Non Stop!
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Pula Non Stop - Za Pulu Koja Živi Non Stop!

Pula Non Stop - Za Pulu Koja Živi Non Stop! 11 years, 4 months ago #123

Pula Non Stop - Za Pulu Koja Živi Non Stop!

Poštovana Direktorice Orlić Paola,

kroz veliku gužvu web saobraćaja, naletio sam slučajno ovuda i ostao pozitivno impresioniran vašom inicijativom vrijednom svake pohvale, te sam naravno ispunio vaš obrazac za prijavu za kojeg se nadam da će naći mjesto među ostalim najavama događanja i programa za uzdizanje kulture.

Ovim putem vas pozivam da nam pošaljete prezentaciju ili opis projekta "Za Pulu koja živi non stop!" koje bi htjeli objavili na našim stranicama.

Također, napominjem da bismo se rado kao udruga htjeli našim bannerom naći na vašoj stranici, zato vas molim da mi javite je li to moguće ostvariti i na koji način.

U očekivanju vašeg odgovora, srdačan pozdrav!

--
President
Duric Aljosa
Crom Alternative Exchange Association

Članak:

Crom Alternativna Razmjena

Dana 05.09.2009, održana je u Puli Osnivačka Skupština Udruge Crom Alternativna Razmjena, a 27-og u istom mjesecu je Udruga otvorila svoju elektroničku platformu.

U sažetom opisu, ovaj projekat predstavlja alternativni sistem razmjene sa vlastitom tržnicom, pristupom za mobilne uređaje, forumom i alternativnim vijestima.

Kroz njega se može poboljšati poslovanje, oglašavati, realizirati nove ideje, komunicirati sa okolnim svijetom, opustiti, zabaviti i družiti.

U ovom elektroničkom sistemu, članski račun je nalik na bilo koji drugi račun u banci, mogu se raditi transferi i koristiti tržnica za razmjenu proizvoda i usluga na novi, revolucionarni način.

Svaki novi član otvaranjem računa na istome nalazi i skromni iznos sredstva za razmjenu, a svaki član tipa "Čovjek" svakog prvog u mjesecu od sistema prima pristojnu sumu.

Kako za organizaciju kulturnih i zabavnih događanja nikad dosta sredstava, a poteškoće postoje i sa praćenjem istih, projekt alternativne razmjene u veliku ruku predstavlja mogućnost alternativnog rješavanja problema financijske prirode za sektor kulture, i ne samo nje.

Kroz ovaj pozitivan potez Grada Pule koji je otvoren svim javnih ustanovama i institucija, udrugama i raznih privatnim inicijativama za najavu svojih programa, nadamo se pridonijeti razvoju scene i kulture kao važnom dijelu svakodnevnice društvene zajednice.

Zainteresirani mogu posjetiti projekt na adresi:

cromland.cromalternativemoney.org

Sretno!

.
The topic has been locked.

Susret S Paolom Orlić 11 years, 4 months ago #132

Susret S Paolom Orlić

Otišao sam do Paole, ali ne Paole Orlić direktorice projekta Pula Non Stop, već Paole, jedne od mojih najboljih prijateljica još iz onih davnih vremena.

Paola nažalost trenutno i nije baš u idealnoj situaciji...

Uglavnom, objasnio sam joj što sam mogao jednostavnije projekt Crom Alternativna Razmjena i monetarni problem društvene zajednice.

Možda i bude nekakve suradnje, vrag bi ga znao, nikad se ne zna...

Pula Non Stop - Za Pulu Koja Živi Non Stop! 10 years, 2 months ago #1063

Paola Orlić Bernardu Zenzeroviću: Neće ti pomoći ni brat policajac!

iPress02.08.2010.

PULA - Paola Orlić, kreativna direktorica projekta Pula Non Stop, izvijestila je da je pročelnik Ureda Grada Bernard Zenzerović prekršio obećanje o isplati dugovanja njoj i Andreju Korovljevu, suradniku na ovom kontroverznom predizbornom projektu te najavila daljnje oštre korake, ukoliko se dugovi hitno ne isplate.

Dopis Paole Orlić donosimo u nastavku:

Zaključno sa 2. kolovozom 2010. slobodna sam konstatirati da nas je Bernard Zenzerović sa kojim smo komunicirali i dogovarali posao kao odgovornom osobom grada Pule, još jednom prevario, slagao i povukao za nos glede isplate dugovanja našeg angažmana na gradskom projektu zvanom Pula Non Stop, a koji je obećao ispuniti početkom srpnja 2010. (nota bene, dugovanja su iz 2009.)

S obzirom na silinu medijske hajke i količinu ljage bačene na naša imena bez mogućnosti demantija u glavnom lokalnom tisku (za koje danas vrlo dobro znamo da su bili dio spina diktiranog iz istog ureda, da ne kažemo unaprijed dogovoren scenarij na relaciji grada i tadašnjeg uredničkog poslušnika Glasa Istre), uz dodatne neugodnosti na policiji izazvane Zenzerovićevim nesređenim bračnim odnosima u koje se dodatno moje ime bizarnom greškom uvuklo, a za koje sam nakon Zenzerovićevih telefonskih zamolbi da probam razumjeti apsurdnu situaciju bila više nego korektna te nisam podigla kaznenu prijavu protiv supruge koja me telefonski maltretirala i prijetila pod krinkom projekta PNS (a da smo naknadno saznali da dotična gospođa već ima podeblji kriminalni dosje i uvjetnu kaznu pa samim nepodnošenjem krivične prijave mislim da sam itekako bila fer prema obitelji Zenzerović s malim djetetom u pogledu snošenja daljnjih konsekvenca, odnosno sankcioniranja nečije supruge i majke), mislim da je ovo Zenzerovićevo NON STOP ignoriranje dvojca Korovljev/Orlić doista prešlo svaku granicu mog i Andrejevog strpljenja.

Bernard, ukoliko ovo čitaš ili će ti to Marijana Grbeša, netko iz Quintane, Krešo Macan iz Manjgure ili pak gradonačelnik naknadno prenijeti, shvati da si nam upravo potrošio i zadnji atom stpljenja. Ovo što radiš je ekstremno bezobrazno i bešćutno. Tvoja neodgovaranja i sva višemjesečna ignoriranja Andrejevih i mojih gotovo svakodnevnih telefonskih poziva i pokušaja kontaktiranja kada ćemo biti isplaćeni za posao koji smo više nego korektno odrađivali 2009. a da ste nas vi iz Grada koji ste nas preko Quintane angažirali, svjesno isturili, iskoristili i bacili u medijske ralje ne bi li preko tog istog projekta pozadinski očito odradili svoje mutne predizborne poslove, odraz su ne samo vašeg obraza/džona, dakle, insuficijencije etike i morala, nekorektnosti i nedostatka profesionalnosti nego su svjedok esencijalnog nedostatka kućnog odgoja i manjka civilizacijskih odgojnih stečevina.

Ukoliko se ne pobrineš za urgentnu isplatu dugovanja i još urgentnije Grad ne pobriše ime Paole Orlić sa sramotnih stranica Pula Non Stop za koje još od lipnja 2009. nemam pojma niti tko ih kreira, održava i za koje je netko očito plaćen, ovo neće završiti samo na sudskim potraživanjima preko našeg angažiranog odvjetnika (kojem se niste kao Grad čak niti udostojili odgovoriti) + mojoj osobnoj tužbi za permanentno kaljanje ugleda, nego ćemo se i ja i Andrej osobno potruditi da onoj postojećoj anonimnoj USKOK tužbi dopišemo i vlastoručno potpišemo nekoliko novih spoznajnih momenata. Materijala imamo.

Niti jedan brat glavni inspektor u policijskom sektoru gospodarskog kriminala, mama, strina, svi zrmani, partijski drugovi, lokalni moćnici, simpatizeri, ljubavnice & spindoctori ovog svijeta neće ti pomoći, stoji u poruci Paole Orlić, koja je osim Bernardu Zenzeroviću upućena svim lokalnim medijima te politologinji Marijani Grbeša i direktoru agencije Manjgura Krešimiru Macanu.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.24 seconds