Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: Izrada Domaćih Sapuna

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 5 months ago #2407

• Siddhy
Ja sam isprobao odredjena ulja iz DM-a. Sto se tice mirisnih ulja, budu ok, al jako promjene ulje nakon sapunifikacije, i jako ubrzavaju trag. Sto se tice njihovih etericnih ulja, moram priznat da nisu loša, ali i dalje preferiram neka druga ulja, posto su cak i jeftinija, a kvalitetnija.

P.s: Ovako spremam nnarucit neke stvari iz UK-a. I narucivat cu robu kod bake u Sloveniju, dakle za 25funti postarine mogu dobit 25kg robe. pa ako nekome nesto treba neka mi se javi pa da dijelimo troskove postarine
Last Edit: 7 years, 5 months ago by .

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 5 months ago #2408

• teuta
  • Expert Boarder
napiši adresu shopa da vidimo što imaju i koje su cijene pa ćemo se možda i dogovoriti

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 5 months ago #2427

• Siddhy
www.justasoap.co.uk/

btw. evo i moj mail pa se javite ... jer se ne sjetim tako cesto doc na forum XD
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Last Edit: 7 years, 5 months ago by .

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 4 months ago #2449

• iznogud
  • Fresh Boarder
Pozdrav,
imam pitanje nevezano za izradu sapuna a veoma mi je bitno.
Zna li netko recept za pravi prirodni dezodorans,
zato što mi i nakon kupnje "prirodnog" u trgovinama nakon nekog vremena
reagira koza?

Teuta, može li recept za izradu šampona za kosu, nekakav osnovni za nas pčetnike .

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 4 months ago #2460

• homemade
Pitanje za sve:

da li je moguće da tijekom izrade sapuna toplim postupkom palmino ulje u kuhanju poprimi neki cudan miris koji cak ni et. ulje nije nadjacalo. ne znam kako bih miris opisala, kao miris hrane, sto mi se u sapunu ne svidja. Koristila sa Dijamant palmino ulje za przenje. Kad sam radila hladni postupak sa palminim to mi se nije dogodilo ili kada sam radila topli bez palminog nije mi se dogodilo. I da li to moze ovisiti o tome sto smo dodali u trag? Premda sumnjam, dodala sam kakao.

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 4 months ago #2461

• teuta
  • Expert Boarder
meni se tako nešto dogodilo kada sam stavila mljevenu ciklu za boju; stalno sam osjećala miris korijenja unatoč eteričnim uljima - ostavila sam ga i nakon nekoliko mjeseci taj korjenasti miris je nestao i sapun je prekrasno mirisao ))
Time to create page: 0.15 seconds