Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: Izrada Domaćih Sapuna

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 6 months ago #2387

• teuta
  • Expert Boarder
Pozdrav luna1976
ja sam prodavala na tržnici sapune do lipnja prošle godine no zbog uređenja stranice, novog definiranja valute, i svoje selidbe sam prekinula prodaju ovdje. Izaberi između nas s kim želiš surađivati, pošalji osobnu poruku za dogovor dok ne pokrenemo ponovo tržnicu
The following user(s) said Thank You: luna1976

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 6 months ago #2388

teuta wrote:
Pozdrav luna1976
ja sam prodavala na tržnici sapune do lipnja prošle godine no zbog uređenja stranice, novog definiranja valute, i svoje selidbe sam prekinula prodaju ovdje. Izaberi između nas s kim želiš surađivati, pošalji osobnu poruku za dogovor dok ne pokrenemo ponovo tržnicu

Proces renovacije web sajta, uvođenja redefinicija i poboljšanja, te sigurnosnih testiranja; započet će sredinom ili krajem drugog tjedna. Trajat će najmanje deset dana.

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 6 months ago #2389

• luna1976
  • Fresh Boarder
Hvala Teuta,
sa tobom želim surađivati,al neznam poslat privatnu poruku.Možeš je ti meni poslati,pa valjda ću znati odgovorit.

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 6 months ago #2390

• redravena
  • Fresh Boarder
Draga Teuta!

hvala na dijeljenju vaših recepata sa svima nama koji bi isto tako htjeli raditi nešto za sebe
veliko hvala!!!!

jedno pitanje:dali se mogu koristiti bilo koja eterična ulja (točnije ulj iz DM) jer mi je jedna gospođa rekla da ta ulja nisu dobra jer imaju u sebi neke aditive i da su razrjeđenja i da bi trebalo koristiti skuplja tj. kvalitetnija....

hvala unaprijed!

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 6 months ago #2391

• teuta
  • Expert Boarder
pozdrav redravena
ne znam kakva su to ulja, nisam ih koristila...znam da su prava eterićna ulja skupa, veći je trošak eteričnih ulja u sapunu nego ostalog materijala i još se ponekad dogodi da sapun ne miriši dovoljno no smatram da za ljude osjetljive kože (kao što sam i sama) treba staviti samo provjereno prirodne sastojke. Uostalom koža upija sve što na nju stavimo, i sve to završi negdje u organizmu pa treba paziti. Neki umjetni mirisi znaju uništiti sapun, ili se unište mirisi zato jer ih stavljamo u sapun dok kemijska reakcija još traje (kod izrade sapuna hladnim postupkom). Možeš isprobati na maloj količini sapuna pa ćeš vidjeti kako će ispasti

Re: Izrada Domaćih Sapuna 7 years, 6 months ago #2393

luna1976 wrote:
Hvala Teuta,
sa tobom želim surađivati,al neznam poslat privatnu poruku.Možeš je ti meni poslati,pa valjda ću znati odgovorit.

Pozdrav, za privatne poruke dovoljno je otiću u vlastiti profil ili profil člana kojem želiš poslati privatnu poruku: "New Private Messages".
Time to create page: 0.17 seconds