Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Najuzvišeniji Duhovni Put

Najuzvišeniji Duhovni Put 7 years, 2 months ago #310

• teuta
  • Expert Boarder
Počnete li izgovarati jebe mi se kao neku modernu
magičnu mantru, promijenit ćete svoj život.

Reći jebe mi se je oslobađajuće. Prestajete se batrgati u svom životu i naprosto činite ono što vam se sviđa: ignorirati ono što vam svi govore i krenuti vlastitim putem naprosto je sjajan osjećaj.

U ovoj nadahnutoj i duhovitoj knjizi, John C. Parkin pokazuje kako je jebe mi se savršen zapadnjački izraz za istočnjačke duhovne ideje prepuštanja, odustajanja i pronalaženja istinske slobode u shvaćanju da stvari zapravo nisu toliko bitne (ako su uopće i bitne).

Ovo je duhovni način koji ne zahtijeva pjevanje, meditaciju, nošenje sandala ili jedenje mahunarki. Upravo je moć ovog modernog profaniteta savršen način da zapadnjake izbavi od stresa i anksioznosti koji dominiraju našim zagušenim životima.

Dakle, otkrijte kako reći jebe mi se svim vašim problemima i brigama. Recite jebe mi se svemu što biste “trebali napraviti” u životu i napokon učinite što zapravo želite, bez obzira na to što drugi o tome mislili.

- ovu knjigu sam nedavno pročitala i prestala tragati za duhovnošću, višim razlozima postojanja...od tada se često smijem jer kada sam ljuta ili jadna "jebe mi se" bez kucanja dođe u misli i zauzme mjesto crnim mislima...
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.14 seconds