Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Ja volim putovati

Ja volim putovati 9 years, 4 months ago #240

• ilenija
  • Fresh Boarder
Mlada sam, simpa i volim putovati, obožavam putovanja.
Najviše volim putovati autom i tako upoznavati nove predjele.
Jednom sam probala i biciklom, ali sam odmah odustala.
4 puta sam letjela avionom, ali za ovakva putovanja mi uvijek fali love.
Nažalost, do sada sam uspjela posjetiti samo 3 zemlje i to sve u Europi, ali se nadam da ću u budućnosti zabrijati i na druge kontinente.
Najviše bih voljela otići do Australije, vidjela sam mnogo slika i pogledala mnogo video materijala, Australija mi izgleda predivna.

australia.jpg

Ponekad imam problema s putovanjima jer ne mogu svuda povesti i svog ljubimca, psića po imenu Nero, onda mi je teško, ali ga uvijek ostavim kod dobre frendice pa me onda srce manje boli...

Putujući se upoznaju novi ljudi i njihovi običaji, može se i puno dobrih stvari naučiti, stiču se različita iskustva.
Moja iskustva koja sam skupila na putovanjima su pozitivna, još mi se na sreću nisu desile neugodnosti.
Nijednog ljeta ne propuštam skočiti do mora, uvijek mi je bila želja živjeti u jednom od tih lijepih gradića.

Iako danas to mnogi preporučuju i vjerovatno nije naodmet, nikad se nisam unaprijed trudila informirati o sigurnosti i tim forama koje su danas u modi.
Kojom cestom krenuti, kriminal, policija, sve gnjavaže s kojima se mogu susresti, zdravstveni uvjeti...
Jednostavno volim uzeti torbu u ruke i krenuti napamet i bez ikakvih predrasuda.

Svako toliko mi dođe želja i da putujem kroz vrijeme

Nekoliko puta sam uspjela nagovoriti društvo da zajedno odemo autobusom i vlakom, bilo je ludo i nezaboravno.
Kad si skupa s prijateljima, onda tu bude svega, dugi noćni provodi i jutra s kasnim buđenjem.
Ova kriza mi je malo otežala to s prijateljima, ljudi nemaju novaca ali ja se ne dam.

Imam neke frendove koji su obišli pola svijeta i često mi pričaju svoje avanture.
Nikad nisam putovala brodom, a baš me privlače one reklame za krstarenja no za sada si to nisam uspjela priuštiti.

Bilo bi mi drago da se još neko javi i ispriča svoja iskustva s putovanja.
Ovo s cromom nije loša ideja, ali ako neko ima savjete i ideje, zna načine kako putovati s malo para, ili bez para, čekam vas.
Za kraj, nisam autostoper ali sam uvijek uživala u toj spici...
Last Edit: 9 years, 4 months ago by ilenija.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.12 seconds