Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Izvođač kaže da je projektant ovako nacrtao!

Izvođač kaže da je projektant ovako nacrtao! 9 years, 4 months ago #292

• jugo
  • Fresh Boarder
Evo malog crnog humora:

- Projektant je zaje.. jer nema pojma kako to treba izgledati-nacrtati.

- Investitor je zaje... što uopće ima projektanta i nacrt umjesto da je mahao rukama kad se dogovarao za posao.

- Investitor je kriv što nije uzeo godišnji odmor, čekao majstora nekoliko dana, da bi se ovaj pojavio na kraju godišnjeg, mimo dogovora (ok onda je tu bolovanje), i što nije gledao što ovaj radi i pratio svaki njegov pokret!!!

- Majstor je zakon jer je napravio sve po nacrtu i to je bilo vrlo komplicirano (graviranje), a sve za sitnicu novaca jer ga je investitor zaje...

- Investitor je ku...a i pe...r jer mu sad neće platiti ovo nego ga traži da sve razbija i prepravlja...

Kad ovo vidim, mislim da sam i dobro prošao, a i bolje bi da nisam ništa crtao!!!

Kažeš tipu evo ti nacrt što treba napraviti....

majstor.jpg

Re:Izvođač kaže da je projektant ovako nacrtao! 9 years, 4 months ago #295

• boba
  • Fresh Boarder
nevjerojatno,ha,ha...
sto bi reko mladen delic:"ljudi, je li to moguce?"

sta bi ispalo da su ovakvi majstori krenuli graditi ovo arhitektonsko cudo,most baluarte u sjevernoj americi?
visok 390 metara,raspon luka 520 metara.

kad bude zavrsen 2012 godine,most baluarte nece biti samo najveci most u sjevernoj americi vec i najvisi ovjeseni most na svijetu.
da bi povezali gradove durango i mazatlan,meksicki inzenjeri su prisiljeni izgraditi cestu s najmanje 63 tunela,osam mostova ce imati visinu preko 90 metara.

evo linka pa uzivajte u onom sto je covjek sposoban napraviti.

most_baluarte.jpg
Last Edit: 9 years, 4 months ago by boba.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.13 seconds