Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Ekonomija - Definicija Kriminala

Ekonomija - Definicija Kriminala 7 years, 4 months ago #1666

• teknik
  • Platinum Boarder
Ekonomija - Definicija Kriminala:

Ne možemo zakonom pretvoriti siromaštvo u slobodu, donošenjem zakona o slobodi iz kojeg je izostavljeno bogatstvo.
Ono što neka osoba prima bez da je radila za to, druga osoba mora za isto raditi, a da ništa ne prima.
Vlada ne može nikome ništa dati, bez da to nije prije od nekog uzela.
Kada polovica ljudi shvati da ne treba raditi zbog toga što će se druga polovica brinuti za njih, i kada ona druga polovica shvati da nije dobro raditi zbog toga što će netko drugi uzeti ono za što rade, to je moj prijatelju kraj svake nacije.

Ne možeš multiplicirati bogatstvo dijeleći ga.

Video: Bernanke, hoćete li reći Američkom narodu kome su Federalne Rezerve posudile njihovih 2,2 triliona dolara?

"Moje pitanje vama je, hoćete li reći Američkom narodu kome ste posudili 2,2 triliona dolara njihovog novca, pitao je Sanders u vezi financijske bilance Federalnih Rezervi.

Nije li to veoma loše, prekinuo ga je Sanders. Uzeli su novac, ali ne žele javnosti priznati da su novac dobili.

U mojoj me saveznoj državi ljudi pitaju kako je moguće da dajete kredite sa skoro 0 (nula) posto kamata velikim financijskim insttitucijama, koje onda posuđujući taj isti novac ljudima naplaćuju 25-30% kamata na kreditnim karticama"?

Re: Ekonomija - Definicija Kriminala 1 month, 2 weeks ago #3278

Famozni stobrečanin Dražen Kasalo (u javnosti poznatiji kao osnivač udruge Čovjek i njezinog Arbitražnog suda pravde, autor knjige 'Kontrola uma u pravom sistemu, organizator događaja 'Prva konvencija živog čovjeka' te inicijator predstojećeg osnivanja organizacije 'Društvo živog čovjeka) nedavno je po četvrti put zaredom zario nož u leđa istinskom oslobođenju čovjeka od robovanja Matrixu. Krivotvoreći više puta ne samo sopstveni identitet već i cjelokupno činjenično stanje, grubo kršeći vlastita obećanja te Univerzalni Prirodni Zakon i Statut udruge Čovjek te Pravilnik njezinog Arbitražnog suda, Predsjednik potonjeg posegnuo je čak i za najgnusnijim prljavštinama ne bi li što učinkovitije sabotirao konkretno realno distanciranje od religioznog fanatizma zvanog 'državizam'.
Beskonačne falinke u koje se sam sav umrsio postavljajući zamku 'suvereni građanin' svakom nedovoljno upućenom pojedincu voljnom postati 'suvereni čovjek', Kasalu se silovito obilo o glavu i potvrdilo staru poslovicu "ko drugome jamu kopa sam u nju upada". Obmanjujući plemeniti paravan ispod kojeg navedeni infiltrator u potaji podlo podriva nepatvorenu oslobodilačku vibru - raskrinkan je u cijelosti te objelodanjen u Izvještaju o golemoj laži kojom je, dovevši se u monstruozno kontradiktornu poziciju, 17.04.2018 donio kompletno nakaradno Rješenje o odbacivanju Tužbe Aljoše iz obitelji Đurić protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske. Više o suludoj liniji ponašanja i principu djelovanja kojeg su Kasalo Dražen te udruga Čovjek i Arbitražni sud pravde zauzeli prema svakom i bilo kom ljudskom stvorenju, organizaciji, fizičkoj ili pravnoj osobi, svejedno nastupali ovi u svojstvu bilo tužitelja, bilo tuženika, bilo ugovornih protustrana, bilo partnera u poslovnim aranžmanima ili drugim projektima i odnosima ikoje vrste - može se pročitati na sljedećem linku:

• Page:
  • 1
Time to create page: 0.10 seconds