Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Radio Rojc 16.03.2018: Pravna Fikcija Osoba ili Živi Čovjek?
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Radio Rojc 16.03.2018: Pravna Fikcija Osoba ili Živi Čovjek?

Radio Rojc 16.03.2018: Pravna Fikcija Osoba ili Živi Čovjek? 9 months ago #3219

Povodom ružnog iskustva kojeg su mi 02.03.2018 priredili naoružani ljudi zaposleni u svojstvu tzv. osoba na funkciji tzv. Službenika Policije Republike Hrvatske, čemu je neki dan Glas Istre posvetio pet šest stranica uključujući i naslovnicu, pozvali su me iz Radio Rojca da malo sudjelujem u njihovom programu prikupljenim informacijama, znanjem i naravno pričama iz prve ruke o vlastitim iskustvima.

I tako sam ja slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji, Aljoša iz obitelji Đurić, danas 16.03.2018 cirka oko 09.15h ujutro došao na Radio Rojc koji, by the way, emitira u eter s geografskog područja planete Zemlje poznatog kao takozvana Pula - iz prostorija tzv. Dnevnog boravka Rojca.
Onako pravo domaćinski, u svojstvu voditelja radio programa Radio Rojca, dočekali su me čovjek Vedran Unukić (Guda) i čovjek Nevena Trgovčić.

Zamolio sam kao voditelja mog frenda Gudu da današnju radio emisiju "specifične" naravi otvori savršenim glazbenim uvodom u tematiku: pjesmom Eddie Vedder-a 'Society' (soundtrack filma tj. istinite priče 'Into the Wild'). Naravno da je stari kompa to i učinio:

Razgovarali smo više-manje o svemu i svačemu vezanom za razliku između osobe i čovjeka, slobodu, čovjekov individualni suverenitet... pri tome smo se dotakli moje bližnje i daljnje prošlosti, između ostalog Alternativne Valute Crom i mog platnog instrumenta SOVRO... kako izaći iz tzv. Sustava i koje posljedice to za sobom povlači... naravno da nikako nismo mogli zaobići ni Arbitražni sud pravde udruge Čovjek...

U ovoj radio emisiji Radio Rojca uživo je putem telefonske veze učestvovao i čovjek Vedran Miočić Stošić ("Zadranin" o kojemu su mediji opširno izvještavali tijekom proteklih mjeseci). On je dakako obogatio program njegovim tvrdnjama, iskustvima, stavovima i raznim mišljenjima.

Uglavnom u studiju je vladao odličan ugođaj, dva čovjeka voditelja današnjeg radio programa Radio Rojca pokazala su "živi" interes za u ovoj našoj svakodnevnici nažalost veoma neuobičajenu temu.

Nevena Trgovčić postavila je jedno prilično interesantno pitanje i čovjeku Vedranu Miočiću Stošiću i meni, a odnosilo se na to imamo li djece, jesu li ona članovi Sustava ili nisu, na koji način ih odgajamo i tako te stvari. Vedran je objasnio njegovu obiteljsku situaciju, a ja svoju - uz što sam nadodao kako glede odgovora na postavljeno pitanje svakome od sveg srca savjetujem pogledati izvrstan film 'Captain Fantastic':

Čovjek Guda je muzikant, čovjek Vedran Miočić Stošić također je glazbenik, a i ja sam nekad davno lupao bubanj u hard-core bendu 'Dezerteri'... malo sam se "našalio" kako je možda bilo bolje da smo se prihvatili svirkanja umjesto što se bakćemo tim nekakvim tzv. pravnim fikcijama...

Sat vremena ozbiljnog razgovora i dobre zahebancije proletio je dok si rekao keks.
Finalizirali smo mojim naravoučenjem o halucinaciji, stvarnosti i jedinstvenom činjeničnom stanju što je Guda pohvalio kao super finale nakon što sam objasnio da je sve ovo o čemu "raspravljamo" u stvari žestoki sudar između nečijeg bezveznog tumačenja stvarnosti i stvarnog činjeničnog stanja o kojem niti ima niti može biti ikoje i ikakve diskusije, iz razloga što je ono upravo takvo kakvo jeste - jedinstveno!
Last Edit: 6 months, 2 weeks ago by administrator.

Re: Radio Rojc 16.03.2018: Pravna Fikcija Osoba ili Živi Čovjek? 9 months ago #3220

Na Faceboook stranici Radio Rojca ovako je popraćena jučerašnja tema 'Pravna Fikcija Osoba ili Živi Čovjek':
"U današnjem jutarnjem programu od 9 do 12 Nevena i Vedran razgovaraju sa Aljošom iz obitelji Đurić i Vedranom Mioćićem Stošićem. Nakon toga slijede priče o sportu i gosti Senad Hodžić i Denis Makin. I sve to uz pregršt dobre glazbe"

Na slici: Studio Radio Rojca 16.03.2018
Voditeljica Nevena Trgovčić i čovjek Aljoša iz obitelji Đurić

Ako na web stranici Radio Rojca eventualno bude objavljena audio snimka ove emisije u kojoj smo (Nevena Trgovčić, Vedran Unukić, Vedran Miočić Stošić, Aljoša iz obitelji Đurić) tijekom cirka sat vremena, i ozbiljno i malo manje ozbiljno, razgovarali pomalo o svemu glede čovjekovog individualnog suvereniteta, slobode, razlike između osobe i čovjeka te ostalim povezanim stvarima - narednih dana ću ovdje postaviti link na nju.
Last Edit: 9 months ago by administrator.

Re: Radio Rojc 16.03.2018: Pravna Fikcija Osoba ili Živi Čovjek? 8 months, 4 weeks ago #3221

Vedran mi je dojavio link na audio snimku, pa ga evo kao što sam i obećao ovdje objavljujem kako bi svako zainteresiran za razgovor koji se prije neki dan 16.03.2018 odvijao u studiju Radio Rojca na temu 'Pravna Fikcija Osoba ili Živi Čovjek' - isti mogao preslušati:

https://www.mixcloud.com/Radio_Rojc/razgovor-čovjek-aljoša-iz-obitelji-đurić-i-vedran-miočić-stošić
Last Edit: 8 months, 4 weeks ago by administrator.

Re: Radio Rojc 16.03.2018: Pravna Fikcija Osoba ili Živi Čovjek? 8 months, 4 weeks ago #3222

Najvećem broju Internauta s ovog govornog područja vjerovatno nije nepoznato da je medijska kuća Glas Istre naslovnicom i s još nekoliko dodatnih stranica posvetila naročitu pažnju nedavnom vanserijskom događaju odnosno žestokom sudaru između jedinstvene stvarnosti i navodne “stvarnosti” u koju je mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji Aljošu iz obitelji Đurić, trudeći se iz petnih žila i iz nekih samo njima znanih interesa, tvrdoglavo pokušavala uvjeriti poveća grupa naoružanih ljudi zaposlenih u svojstvu takozvanih osoba na funkciji tzv. Policijskih službenika tzv. Republike Hrvatske:

Glas Istre: Suvereni čovjek na planeti Zemlji

Evo ovdje korektno i transparentno, u duhu slobodnog protoka informacija, obavještavam sve posjetioce ovog web sajta o daljnjem razvoju situacije.
Cirka dvadesetak dana nakon što je tzv. Prometna policija dakle 02.03.2018 djelovala onako kako je nelegitimno i kriminalno djelovala u odnosu na mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji, uspio sam zgotoviti moju službenu reakciju internacionalnog karaktera i poslati je četvrtka 15.03.2018 preporučenom poštom svoj desetorici adresiranih Primatelja:

Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 2 Dio

Re: Radio Rojc 16.03.2018: Pravna Fikcija Osoba ili Živi Čovjek? 8 months, 3 weeks ago #3246

Last Edit: 8 months, 3 weeks ago by administrator.

Re: Radio Rojc 16.03.2018: Pravna Fikcija Osoba ili Živi Čovjek? 6 months, 2 weeks ago #3276

Famozni stobrečanin Dražen Kasalo (u javnosti poznatiji kao osnivač udruge Čovjek i njezinog Arbitražnog suda pravde, autor knjige 'Kontrola uma u pravom sistemu, organizator događaja 'Prva konvencija živog čovjeka' te inicijator predstojećeg osnivanja organizacije 'Društvo živog čovjeka) nedavno je po četvrti put zaredom zario nož u leđa istinskom oslobođenju čovjeka od robovanja Matrixu. Krivotvoreći više puta ne samo sopstveni identitet već i cjelokupno činjenično stanje, grubo kršeći vlastita obećanja te Univerzalni Prirodni Zakon i Statut udruge Čovjek te Pravilnik njezinog Arbitražnog suda, Predsjednik potonjeg posegnuo je čak i za najgnusnijim prljavštinama ne bi li što učinkovitije sabotirao konkretno realno distanciranje od religioznog fanatizma zvanog 'državizam'.
Beskonačne falinke u koje se sam sav umrsio postavljajući zamku 'suvereni građanin' svakom nedovoljno upućenom pojedincu voljnom postati 'suvereni čovjek', Kasalu se silovito obilo o glavu i potvrdilo staru poslovicu "ko drugome jamu kopa sam u nju upada". Obmanjujući plemeniti paravan ispod kojeg navedeni infiltrator u potaji podlo podriva nepatvorenu oslobodilačku vibru - raskrinkan je u cijelosti te objelodanjen u Izvještaju o golemoj laži kojom je, dovevši se u monstruozno kontradiktornu poziciju, 17.04.2018 donio kompletno nakaradno Rješenje o odbacivanju Tužbe Aljoše iz obitelji Đurić protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske. Više o suludoj liniji ponašanja i principu djelovanja kojeg su Kasalo Dražen te udruga Čovjek i Arbitražni sud pravde zauzeli prema svakom i bilo kom ljudskom stvorenju, organizaciji, fizičkoj ili pravnoj osobi, svejedno nastupali ovi u svojstvu bilo tužitelja, bilo tuženika, bilo ugovornih protustrana, bilo partnera u poslovnim aranžmanima ili drugim projektima i odnosima ikoje vrste - može se pročitati na sljedećem linku:

• Page:
  • 1
Time to create page: 0.19 seconds