Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Komentar na izborni trijumf Sirize u Grčkoj
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Komentar na izborni trijumf Sirize u Grčkoj

Komentar na izborni trijumf Sirize u Grčkoj 2 years, 4 months ago #2953

• moreplovac
  • Fresh Boarder
Komentar na izborni trijumf Sirize u Grčkoj: Tzipras je možda OSOBA dobre duše, no kao čovjek, on uopće ne dovodi u pitanje centralnu dogmu. Grčka je u katastrofalnoj situaciji, no potpuno suprotno izbornoj pompi, Tzipras će pregovarati o blažim uvjetima u zatvoru, umjesto da zatvor sravni sa zemljom.
Politička vizija slobode servirana osiromašenom i uništenom grčkom narodu: Roditelji svojoj djeci ostavljaju u nasljeđe budućnost u kojoj bi trebali biti sretni i zadovoljni time što kao zatvorenici nisu previše zlostavljani!?! Drugim riječima, sve se mijenja kako se ništa ne bi promijenilo

Re: Komentar na izborni trijumf Sirize u Grčkoj 2 years, 4 months ago #2954

slažem se s ovim, bacih link na facebook pa dobih komentar: "...još samo da je naznačio od čega su zidine zatvora..."
kako je riječ o centralnoj dogmi, nema zabune od čega su zidine zatvora: ekonomsko ropstvo kroz monetarnu prevaru novcem bez pokrića izdavanom u obliku duga.

Re: Komentar na izborni trijumf Sirize u Grčkoj 2 years, 3 months ago #2973

• moreplovac
  • Fresh Boarder
Do samo prije neki dan, svi smo mi bili Syriza! Ah, kako li je samo globusom odjeknula uvjerljiva pobjeda ove stranke u Grčkoj. Mi ljudi protiv banaka, kako to gordo zvuči

Evo što je Manolis Glezos, član stranke, svježe objavio na stranicama "Movement for Active Citizens, Keep Talking Greece":

"Ne može da bude kompromisa između tlačitelja i potlačenih... Šteta, stvarno šteta... Ispričavam se grčkom narodu jer sam doprinjeo stvaranju ove iluzije".
Last Edit: 2 years, 3 months ago by moreplovac.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.10 seconds